+1 oy
428 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından

Kızlar eşimle dügünümüz olmamıştı kaçarak evlenmiştik 9 ekimde de dügünümüz var ve kendi ailem agdaya git diyip duruyor ben ise hiç gitmedim ve oglumuda sürekli yanımda gezdiriyorum mlsf ki öyle bir vaktim yok annem de çalışıyor bitek yarın izinli sabah oglumu ona bırakıp kuaföre gidicez eşimle saçımı boyatmaya ve sonra hiç vaktim olmıycak pazarteside çarşı işlerimiz var iççamaşır normal alt üst birşey aldım süslü beyaz birşey ama gelinlikle tayt korse giyinmeliymişim pişik olurum diyeymiş bilmiyordum tabiki onu alıcaz başka ne almam lagzım bilen varsa yazarsa sevinirim ve agdadan ne ara buraya geldiysem ;) 

İşte demek istemem agdaya gitmeyip agda makinamda var kendim yapsam ne gibi degişiklik olabilir ki bugün bütün lagzım olan şeyleri aldıgımı düşünüyorum 

image

image

image

image

image

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
En temizi git kuafore ugrasma kendin bide krem alerji falan yapar dugun oncesi kavrulursun valla
tarafından
Ayy cnm ciddimisin hassas ciltler için aldım ama
tarafından
Yaparmi yapar
tarafından
Tm cnm kuaföre gidicem çkıncada bunlarla devam temizlige haha
tarafından
Aynen düğünde olmasinda :)
-Reklam-
+1 oy
(7,187 puan) tarafından
Canım düğün tamam da sen bu adamdan çocuk yapmış kadınsın ne fark ediyor düğünle ağda ya da tüy dökücünun ben anlamadım sonuçta ilk defa olmayacak 
tarafından
Cnm haklsn bende öyle düşünüyorum ama o gün özel ya birde kolarımıda alıyorum evde alsam kuafördekiyle bir farkı olurmu anlayamadm :\
0 oy
tarafından
Kız kuaföre agdaya git . Okumadım ama kuaför 10 dkkda bitiriyor bütün vücudu . Bilemedin 15 olsun 
tarafından
Valla canm onların umrunda değil alışmışlar . Senin gibi kaç kişi gidiyor biliyor musun
tarafından
Sen soyarsin falan onunla uğraşma bide
tarafından
Ayy çok degişik birşeymiş gibi geliyor bana eşimden bile 2 hafta çok utanmıştım üzerimi bile degiştirmeye banyoya gidip kendimi kilitliyordum utangaçlıgımı yenebilirsem gitmeye çalışıyım ;((
tarafından
Git canm boşver utan ama önemli olan senin temiz ve güzel pürüzsüz görünmen (◠‿◕)
tarafından
Ayy öyle cnmm :))
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Kız zaten evlenmişsin çocuk olmuş... Sana da şimdi sadece oynamak keyif çıkarmak kalmış. Bence kendin evde yap. Hani ilk gece falan geçmiş zaten sizden... İyi eğlenceler 
tarafından
Hahaha evet cnm eşimin teyzeside öyle dedi ama halamgil falan aşırı dalga geçti bizde gidiyoruz sen çok utangacsın falan diye ;(
0 oy
(1,314 puan) tarafından
En temizi kuaför canım vücudun alerji yapar bu seferde rahat olamazsın 
tarafından
Teşekkür ederim cnm gidiyim bari:)
0 oy
(119,278 puan) tarafından
askim gelinlikle tayt mayt giyilmez ne pisigi olca  3.5 saatte tuy dokucuyu birak git bi kuafore yarim saatte yaptir agdani gel
tarafından
Çook teşekkür ederim cnmm haklsnn
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Bebis kac aylik canim merak ettim :) bence evde nasil aliyorsan oyle al yine hic gerek yok başkaseye gelinligin altina da bir sey giymedim pisik de olmadim. Cok heyecanli ce degisik olacak senin icin ama cok iyi yapiyorsun icinde kalmasin canim. Omur boyu mutlu ol inşallah 
tarafından
Yia Allah razı olsun çooook teşekkür ederiim 1 yaşında ;) herhalde pişik olanların sıcaktaydı dügünü ;))) çook heycanlıyım hemde çok en büyük hayalimdi diyebilirim birisinin evine gittigimizde dügün resimleri görünce gözlerim doluyordu:\
(2,252 puan) tarafından
Benim bebis de 15 aylik yakın:) cok farkli bir anı olacak canim kimseye bakma sen bebisinle düğün izleyince o da olacak :) hicbir sey icinde kalmasin canim bu hayatta kendi isteklerin en onemlisi dugun de insanin icinde yara olur. Tebrik ediyorum buna cesaret ettigin icin. Umarim yasayamayan herkes yapar
0 oy
tarafından
Git kuaföre aldır canım uğraşma gelinliğin altına da tayt giyme pişik felan olmazsın ben yazın ortasında çekime gittim altımda tanga vardı birşey olmadi
tarafından
Cnm baya ateşlliymişsin o sıcakta tanga giycek kadar hahah;))
tarafından
Yok kız ben genel de tanga giyerim hep :)
0 oy
(48 puan) tarafından
Lazere git canim en temizi 
tarafından
Cnm düşünüyordum ilk başta ama dogum girdi araya birde dogum yaptıkca tekrar çkıyor dediler bana kaldı öyle
(48 puan) tarafından
Yok canim cikmiyor tavsiye ederim ben 9 ay oldu dogum yapali bisey yok sogumdan oncede haifif cikitordu  cok ince cikiyor oda kirk yilda bir onlarida seansi yapan bayan demitsi tras makinleri ile aldimmi mis gibi kokten almiyor hafif ciknlri topluyor tavsiye ederim agda kil koklerini daha cok beslitor sekerli cunku jilette daha cok cikartir tuy dokuculerde oyle bende bir ara jilet haric hepsini denedim en iyi ve kokten cozum lazer
tarafından
Çok teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından
Kuaförde 5 dk lık iş evde saatlerce uğraş dur üstüne bide ağdayla yanarsın düğün burnundan  gelir ben bir kere evde koltuk altını aldım da evlerden ırak "D bie kafta kollarımı kapatamadım yandım cayır cayır 
tarafından
Ayy öylemi diyorsun cnmm agda acisi hemen geçiyormu ya ben hiç özel bölgeme ahda yapmadım da hep tüy dökücü krem kullandm
tarafından
Geçer kız niye geçmesin ") anlık acıyor zaten
tarafından
Cnm birde alanlar sarkma yapıyo demiş kuzenime
tarafından
Amaaann ağda yapsanda sarkacak yapmasanda bir avuç toprak tıkayacak işte bos ver takma o kadar kafana "))
tarafından
Hahahaha cnm Allah iyligini versin inş güldürdün beni
0 oy
tarafından
Yav sen zaten evli degilnisin gülüm zaten iş bitmiş çocuk var aynı evde yaşıyorsunuz evde nasıl alıyorsan öyle al
tarafından
Yavrum en iyisi boşver evi nevi zaten çocuk var epey zorlu oluyor birde strese girme yarım saatte pammmmuk gibi ol
tarafından
Yia çok tşk cnm tavsiyen için bencede kuaför en iyisi olcak *-*
tarafından
Düğün öncesi gitmiştim kuaför e inan evde bir ton ugrasmamiza değmiyor kadın batıkları bile düzeltiyor
tarafından
Ay cnm haklsn o an nasıl oluyor anlatabilirmsnn
tarafından
İlk defa gitmiştim evet utanıyordum ama zaten kadın alışmış ve çok hizliydi
0 oy
(3,457 puan) tarafından

Kız yanlış anlama ama olan olmuş zaten ilk olmucak boşver kafana gire takıl:D

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 496 göst.
0 oy
12 cevap 175 göst.