0 oy
105 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğim 66 günlük sadece mama ile besleniyor. 2 saatte bir 60 cc içiyor yada 3 saatte 90 cc içiyor. Az mı sizce Sizinkiler ne kadar içiyor ve kaç kilo ? Benim kızım 66 günlük 6 kilo

8 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Benimki eniyi sütüm az seninki çok besleniyo 
tarafından
Siz kaç cc veriyorsunz
(1,862 puan) tarafından
Emiyo ya kac cc bilmiyorum gogusumden ne giderse işte ama iki gun Dur sütüm az
-Reklam-
0 oy
(715 puan) tarafından
Bende mamayla besliyorum 2 aylıkken 120 ml veriyorduk 3 buçuk aylık şuan 3.ayda 150 mlme geçtik kilosu 6 buçuk kilo hemşire iyi demişti kilosu maşşallah sizinkine 2 aylıkken 6 kilo benimkine zayıf diyorlar evdekiler geçen gün eşimin babası bile gelmiş diyor gelişmiyor sanki öyle geldi gözüme diyor dedim sizin genlerinizde sorun varsa gelişmemesi normal mamayla besliyorum diye böyle yapıyorlar 
tarafından
Neresi zayıf 6 buçuk kilonun gayet iyi bence kuzum. Benmkide 6 kilo ama göstermiyor gören hiç 6 gibi durmuyor diyor. Maşallah seninki de güzel mama iciyormus hangi mamayı kullanıyorsun
(715 puan) tarafından
Ben aptamil bebelac kullandım içmedi hep bırakıyordu biberonu zorla içiriyordum kabızlıkta yaptı bebelac golda geçtik onu güzel içiyor tadı biraz tatlı gibi benimkide öyle zayıf gözüküyor diyorlar sadece yanakları var gıdığı var
tarafından
Aynı canım benmkide öyle. Neden öyle ki acaba bazen bakıyorum arkadaşın bebeğide 6 kilo ama boğum boğum
(715 puan) tarafından
Bilmiyorum bende de öyle bir tanıdık var görsen boğumları çocuğu kaldıramıyorduk ya sağlıklı olsunlarda canım belkide bünyeyle alakalı benle eşim mesela çok zayıfız oda etkiliyordur aileden gelen
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Gayet normal canım benimkide öyle besleniyordu şu an 3 aylık iki aydan beri 90 CC veriyorum şimdi 3 ay 6 günlük son 1 haftadır 120 içiyor.
tarafından
Normal o zmn canm. Ben az mı diye düüsnüyodum
(3,141 puan) tarafından
Yok normal canım
0 oy
tarafından
Verdiğin mama biraz fazla canım 
tarafından
Ama anne sütü yok kuzum neye göre fazla buldun kii
tarafından
Kuzum ayı daha küçük mama zaten anne sütünden daha fazla tok tutuyor seker oranı yüksek olduğu için midesini genişletirsin ve fos şişmanlık olur
0 oy
(603 puan) tarafından
Kuzum her bebek farklı alıyor doyuyorsa artırmanın hiç manası yok benim bebeğimde 4 aylık sadece mamayla beslendi çok verdik midesi büyüdü doymuyo şimdi sıpacan:) ayrıca hangi mamayı kullanıyorsun bilmiyorum ama mama feci gaz yapıyor
0 oy
tarafından
2 aylıkken 90 hatta 120 içiyordu benim oğlum iki aydirda 150 içiyor ama oda doyurmuyor artık büyük biberona geçicem mecbur ") ne kadarla doyuyorsa o kadar vereceksin canım ac beklemez bebek huysuzluk yapar uyumaz durmaz şuan 4.5 aylık oğlum 8300 gr olmuş çarşamba günü tartıldı 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Kilosu çok iyi canım benim 110 günlük 6.250 gram hem kendi sütüm hem mama veriyorum. Zaten ağlar aç kalsa anlarsın canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 142 göst.
0 oy
4 cevap 209 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Hlyaa_96 (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 69 göst.
0 oy
2 cevap 58 göst.

381,232 soru

11,413,029 cevap