0 oy
326 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından
Kızlar kuaförlerde özel bölge fiyatları ne kadar artık kendim yapamıyorum çok çekinerekte olsa gitmeye mecburum fiyatlar ne peki bilen varmı ?

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bn hep kendim yaptım bu zamana kdr ama oğlum uyuyunca yapıyorm yarım kalıyor bnde iki aydır agdaya gidiyorm bikini bölgesi 20 TL bacak 20 TL ama yarım 40 tl veriyorm

Koltuk altını diz kapak altını kendim aliyorm yer yer değişiyor 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Semtten semte gore bile cok farkedebilir fiyat . Ben gecen sene gittigim kuafore 30 vermistim sadece genital icin
0 oy
tarafından
Kız diyarbakırda 15 tl di siverekte 25 valla yazdığım geldi niye parayı yerde mi buluyoruz 
0 oy
(368 puan) tarafından
Canim utanmazsan esine yaptir  ben esime  bitkiselli tuy dokucu surdurup temizletiyodum  gercekten  yapamiyodum cunki baskasina ole acamam doktor haric ne biliyim esim sagolsun 
(1,787 puan) tarafından
Yok artık asla yaptırmadım yaptirmamda galiba 4 yıldır evliyiz daha görmemiştir o derece önem veririm o bölgenin mahremiyetine ama herkesin kendi düşüncesi ve fikri bisy diyemem cnm :)
(368 puan) tarafından
Canim tabi mahrimiyet ama esin sonucta iliskiye giriyosun goruyo ama tabi pisken gormemistir ama ben mesela  3 gunde 1 yaptirirdim ki temiz gorurdu temiz daha hani bi kac gun gecseydi flan derdi  ne biliyim esim yani
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Valla durum ne olursa olsun kimseye bir yerlerimi acmam
(1,310 puan) tarafından
:D ................ cok hàklisin
(1,787 puan) tarafından
Doğummm ?????
(3,149 puan) tarafından
Ben vücudumu kimseye temiz göstermeye gitmiyorum ki doğum yapmaya gidiyorum 2nci dogumumu yaptım ikisinde de elimden geldikçe kendim yaptim
(1,787 puan) tarafından
O zaman durum ne olursa olsun demiceksin canım ;) her halükarda bir sebepten dolayı hepimiz açıyoruz valla bende pek taraftarı değilim de ışte mecburiyetttt
(3,149 puan) tarafından
Işte bu noktadaki ayrım su o dr hayatini teskim ediyorsun senin yâda başkasının gittiği kuaför kim ki ooo
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Bulunduğun ile göre semte göre değişir gitmek istediğin kuaförün internetten numarasını bul ara sor en güzeli canım 
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Komple 80 tl ama özel bölge bilmiyorum 

Istanbul avcılar da 
0 oy
(305 puan) tarafından
Ben 10 lira weriyorum suan ama ortalama fyatlari 20 30 arasi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 201 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 239 göst.
21 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Cigdem_fetihim (485 puan) tarafından soruldu

379,892 soru

11,372,376 cevap

34,855 kullanıcı

...