0 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Prima premium care kullandım ilk sıktı 

Prima aktif kullandım memnundm ama çok pahalı 
Baby mee kullandım ilk memnun kaldım ama son aldığım paketi beğenmedim 
Sleppy deniyim diyorum migrosta 30 lu 40.90 fiyatı alıp deniycem

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bir beden büyük alacaksın veya lastiğini yırtıp kullanacaksın rahatlığı kuruluğu kalitesi çok güzel sadece beden sorunu var 
tarafından
Oğlum 8300 gram 4 numarası 7-14 kg yazıyor 5 büyük olmaz mı
(79 puan) tarafından
Lastiğini yırtınca sızdırma filan oluyormu  internetten 204 tane almıştım yarısı bitti ve artik lastik yeri sıkmaya başladı  öyle yapip kullansammiki
tarafından
Benim oğlumda o kilolarda 4 numarayı lastiğini yırtarak kullanıyorum henüz 5 e geçmedim
tarafından
Bizde sızdırma olmadı sen de bir tanesini yırtıp dene canim lastik sıkma olmadığında çok rahat oluyo
tarafından
Oğlum o kilodayke. 5 numara kullaniyordum
-Reklam-
0 oy
(13,113 puan) tarafından
30 lu fiyatı çok pahalı canım haberin olsun 
tarafından
Yaa öyle mi diyorsun
(13,113 puan) tarafından
Evet çoklu paketler daha ucuz tanesi 70 krs felan oluyor bu baya bı pahalı fiyatıyla adedi bolunce zaten tane  fiyatı çıkıyor
tarafından
Ama canım denemek amaçlı alıyorum fazla alırsam oldu da tutmadı ne yapıcam ? Eğer tutarsa çoklu alıcam
(13,113 puan) tarafından
Yani bı kereden birşey olmaz :) al dene bakalım
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Bantları esnek değil ben bı kez aldım sevmedim Molfix kullanıyodum son zamanlarda çok sızma yaptı canbebeye geçtim çok memmunum hiç sızma yapmiyo uygun fiyatlı da 50.adetini 50 liradan aliyom
tarafından
Nerden alıyorsun can bebeyi
(44,758 puan) tarafından
Marketten canm
0 oy
tarafından
Valla doğduğundan beri kullanıyom memnunum pişik falan olmadı ben açık bırakıp uyutuyorum rahat etsin diye çoğu zaman evdede açık dolaştırıyom
tarafından
Peki kalıbı?
tarafından
Ayına göre ilerle kilosu normalse normalin üstündeyse bir beden büyük al kalıbı okadarda küçük değil valla
0 oy
tarafından
Valla doğduğundan beri kullanıyom memnunum pişik falan olmadı ben açık bırakıp uyutuyorum rahat etsin diye çoğu zaman evdede açık dolaştırıyom çok güzel yani
0 oy
(1,079 puan) tarafından
Ben memnun kalmadım bebem naturel aldım ondan memnun kaldım taşma ve lastik isi yapmıyor sleepy yapıo hem fiyatıda cok uygun bebem naturelin
tarafından
Nette baktım bebem natürel için çok şikayet yazıyordu
0 oy
(2,387 puan) tarafından
sleepy çok iyi ama ilk önce küçük paket alıp dene sıkmıyo ama arkasından kaka geçirebiliyo bedenini anlamaya çalış küçük paketle 
0 oy
tarafından
Bende doğduğundan beri Prima premium kullanıyorum. Bu ara gözüm sleepyde denesem mi diye düşünüyorum. 

Neden sıktı? Biz hiç o sorunu yasamadik
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm ben Prima premium care kullanıyorum. Çok memenunum bı sleepy bioyu denemek istedim. Ama Prima in kalitesini goremedim. Normal sleepyi denemedim ama kullananlar memnun.
tarafından
Prima da uçmuş canım ya resmen kazıklıyorlar
(671 puan) tarafından
Evt ya bende o yüzden bı sleepy bio deneyeyim dedim ama memnun kalmadım. Primaya geri dondum.Şimdi ikinci bebeğimde geliyor. :))).  Yazikkk banaaaa:))). Hemen WC wgitimi vermemlezim.
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Ben çok memnunum 
0 oy
(7,072 puan) tarafından
Doğduğundan beri kullanıyorum gayet memnunum canım bir iki tane değişik marka kullandım ama beğenmedim. 
0 oy
(775 puan) tarafından
Sleepy kullanıyorum birkaç marka daha denedim ama en iyisi sleepy

Migrosta çok pahalıymış civilden ve e bebekte karşılaştır oralarda uygun oluyor

Bide amazon dan bakabilirsin çoklu alırsan daha uygun gelir sleepy yarım beden küçüktür bilgin olsun ben en son amazondan aldım tanesi 78 kuruşa geldi yorumlarda okudum bebeğinin kilosunu 4+ beden oğluna iyi olur 
tarafından
Teşekkürler
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Sleppy kullanıyorum doğdugun beri çok memnunum
0 oy
(1,022 puan) tarafından
A101de trendyol ve Hepsiburadada sleepy de indirim var bakabilirsin bn daha kulnmadm bebegim dogmadi ama stok yaptm:))
0 oy
tarafından
100 tane su 60 TL ben slepyy den önleme geçtim bez dolu olsa bile kuru oluyor pişik filanda yapmadi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 78 göst.
16 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aslıs (13,202 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 207 göst.
20 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ikimucizem_ (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 157 göst.
15 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...