0 oy
270 göst.
Diğer kategorisinde (422 puan) tarafından
Çok şükür sağlıklı bir gebeliğim var. Ciddi şikayetim yok. Ama çevremde 7-8 kişi vardı hamile olan. Hepsi tek tek doğurdu. Benimki en son. Daha 32. Haftadayim. Onları görünce ben de çok hevesleniyorum. İlk bebeğim bir de.. bir an önce doğsun istiyorum. Ben de o güzel duyguyu yaşamak istiyorum. Onları gördükçe artık İstemsiz moralim bozuldu, ağlayasım var. 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Doğurursn canm sağlıcakla gelsin inşallah 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ah ah bende 30+4 oldum :). Bir yandan çok istiyorum doğurmak bir yandan da doğumdan korkuyorum. Rabbim kolay doğumlar nasip etsin inşallah ❤️
(119,599 puan) tarafından
askim yanindayiz biz hic korkma
(422 puan) tarafından
Öpücük öpücük
tarafından
YAaa ❤️ . İnşallah güzel bir doğum hikayesi ile gelir burdaki hamislerin korkularını dindiririm. Rabbim hepimize kolay doğumlar nasip etsin ❤️. Ve de iyi insanlarla karşılaştırsın çünkü gerçekten en önemlisi bu.
valla hasibe burda bile o kadar kotu insan varki aklin almaz biri kiskanir fake hesap acar 26 yasinda koca kadin hani olgun olmasi gerelirken fake hesaplarla sacma sal.ak isler pesinde kosar hani iyi insan varsa bana denkmi gelmiyo
tarafından
Vardır sen burda daha eskisin biliyorsundur . Valla var diyorlar bana da denk gelmiyor :) bugün açtım bir Meryem süresini o kadar güzel di ki onu dinlemek manasını okumak ya içim ferahladi tavsiye ederim ❤️
0 oy
(40 puan) tarafından
Bence hamileliğinizi çok aricaksiniz keyfini çıkarın :) 
(422 puan) tarafından
Herkes böyle diyor ama bilmiyorum ya. Bu günlerim biraz sıkıcı geçiyor
(40 puan) tarafından
Haklısınız Son aylar zor oluyor gerçekten ama inanın o günleri arıyor insan doğum yapalı 3 ay oldu yarım saatlik uykuya bile hasret kaldım:-D :)
(202 puan) tarafından
Bende sizin gibi düşünüyorum bence tadini çıkarın  biran once doğsun diye dua ettim zamani geldi doğurdum bu seferde Allah'ım karnimdayken daha iyiyidik sanki diyorum tabiki Allah yokluğunu göstermesin :)
0 oy
tarafından
Benim kızlar geç geldi hep..biri 40+2de diğeri 42+4te..bna da diyorlardı halen doğurmadın mı diye? Şimdi biri 7 biri 2 yaşında ne çabuk geçiyor anlamıyorsun bile
tarafından
Hamileyken geçmiyor yaw :)
(422 puan) tarafından
Çevremdekiler zamanın hızlı geçtiğini söylüyor ama bana geçmiyormuş gibi geliyor
tarafından
Aynen hele son haftalar son günler
Günü geçerse daha zor daha çok endişe demek..sabırla bekleyeceksin cnm önemli olan sağlıklı olması
(422 puan) tarafından
Amin inşallah sağlıklı olsun da
0 oy

15w3 ben bile dogurmak istiyom :silly:

(422 puan) tarafından
Daha dur kız sen :)
bitermi safak karanlik yaa
(422 puan) tarafından
Bitiyor da, biraz yavaş geçiyor sanki :)
0 oy
(11,094 puan) tarafından
Ne istediğine dikkat et bence. Ağzından çıkan dua olur kabul olur Allah korusun erken doğum falan, ben çok korkarım böle şeylerden. Kiii bişiler dedim dedim hep başıma geldi son doğumumda. 

Son haftalar geçmek bilmiyor çok heyecanlısın çok iyi anlıyorum seni ama en hayırlı zamanda gelsin bebişin sağlıkla al kucağına inşallah :)
(422 puan) tarafından
Amin inşallah ya. Tabi isyan etmek gibi olmak istemiyorum ama heyecan işte. Rabbim gönlümdekini bilir :)
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Acele etme canm bebegin erken doğup saglik problemi yasayacagina karninda yeterince gelisip zamninda gelsin en güzeli.. bende 30 haftaligim cok şükür acele etmiyorum hamileligin her ani güzel bence bu donem de gelip geçici sayılı gun cabuk geçiyor.
0 oy
tarafından
Bırak içinde kalsın bacım acelen ne :D
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Bende o durumdayim canm ilk kizimi kaybettim ne opebildim ne sarilabildim nede evimize geldi oyuzden buna cok baglandim cok ozluyorum opmek sarilmak kucagima almak istiyorum tek temennim tek duam saglikla dogum yapip evime getirmek hayirlisiyla gelsinler insallah
0 oy
(3,457 puan) tarafından
38 olmak üzereyim bende doğurmak istiyorum ama bizim isteğimiz ile olmuyor iste☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 312 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde A01__. (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 297 göst.
12 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kayra11 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 159 göst.
15 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 269 göst.
26 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynopy (43 puan) tarafından soruldu

381,744 soru

11,428,488 cevap

34,988 kullanıcı

...