+1 oy
994 göst.
Diğer kategorisinde (165 puan) tarafından

imageiikiside yuklendimi bilmiyorum kizlar sizce hangi model daha şık eşim birini aldi diğeri icimde kaldi adam magzada psikolojikmen etkiledi diyim :-Dbari onun aldığını secinde icimde kalmasin :-D:-D

image

47 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ikisi birbirine çok benziyor zaten canım aldigin takımın ayaklarını ahşap la değiştirsen icin de kalana daha çok benzer ikinci de ama ayrı bir ağır duruyor salon için aldın galiba 
(165 puan) tarafından
Salon icin canim zaten ayaklari ahsap olcak demir zarar verir cocuklara dedi adam aslinda ben hep ilk model kafasiyla gittim esim yok ilki herkeste var yok soyle yok böyle psikolojik baskiyla aldi :-D
tarafından
Bence çok iyi yapmış hiç aklın otekinde kalmasın ben ikinci modeli daha çok beğendim güle güle kullan inşallah hayrını gör ")
(165 puan) tarafından
Ayy sagol canim benim inşallah Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(1,334 puan) tarafından

1.ci güzelmiş sende biri begenmissin sanırim satıcıya söylese bari en azından yaptıklarından olsun :D

(165 puan) tarafından
Evet onu begenmistim ama siparisi verdi adamlar başlamıştır orda resmen psikolojik baskı yapti magzajida bundan oldu :-D
0 oy
(2,859 puan) tarafından
Tabikide 2 xnm 2 nkn yastiklari kötu onjn yerine tüylü pelus yastık oh mis 
(165 puan) tarafından
2 mi guzel anlamdim canim
0 oy
tarafından
Birincisi daha güzel ikinci kırlent i çok olduğu için sürekli yerlerde geziyor akşama kadar onlar derli toplu dursun diye ikide bir toplamak zorunda kalıyor insan. 
(165 puan) tarafından
Kirlente raziyim canim ben modele taktim :-Dikinciyi esim begndi orda adamda yom guzel abi şöyle böyle banada psikolojik baski yaptılar aldi ama diyorum icime sinmedi :-D
tarafından
Evet model olarak ikinci daha güzel el emeği fazla ve ayakları güzel ... ama bu chesterlar temizlemesi de zor ya o girinti çıkıntılı yerler toz yuvası ...
Hayırlı uğurlu olsun aldınız güle.guoe.kullanin insallah
(165 puan) tarafından
Sagol canim ayaklar ahsap olcak cocuklardan dolayi cok keskin ayaklari yoksa
tarafından
Anladım kuzum ahşap rengi kahverengi mi oocak çok rengarenk bısey çıkar ortaya :)
(165 puan) tarafından
Ahaha yok yok siyah  koltuklar siyah gri
tarafından
Heee şimdi oldu işte :))) .güle güle kullanın canim
(165 puan) tarafından
Ahaha sagol canim boyle gideri oldumu :-D:-D
tarafından
Çok hoş oldu olmaz mı :))) . Cheestrin her türlü gideri var  kız
(165 puan) tarafından
Ayy sagol canim valla sinirden catliyodum az icim rahatlasin :-D:-D
tarafından
Anam kız niye sinirleniyon eline geçmiş üstüne atla zıpla ahahaa ...
En güzel modeller bunlar zaten herkesin evine girmiyor eşim beğenmiş ne olcak onun zevki olsun onun gönlü olsun önemli olan huzurla oturmaniz canım
(165 puan) tarafından
Sagol canim benim ilkindede onlarin zevkiydi zaten :-D evlenir ken yani ben gormeden almislardi
0 oy
tarafından

Bnce fazla bir fark yok ama bnde 2 alırdım oda bnm hoşuma gitti:)

(165 puan) tarafından
2 yide begenen olunca azcikta olsa rahatliyorum haha sagol canim ya :-Dbenim taktigim alttaki minderin ayri duruyor gbi oluşu zaten ayaklar ahsap olcak cocuklardan dolayi cok keskindi ayaklari
tarafından
Doğru bnmde evdeki koltuğu eşim seçti ahşap bn beğenmiyorum bu modeller daha hoşuma gidiyor zevkler ve renkler tartışılmaz tabi ;)
(165 puan) tarafından
Evet demir ayak guzel ama bu modelin ayagi adi gbi kilic gbi vursan ayagini parcalar :-D
tarafından
Kılıç mi :))) olsun rabbim ağız tadıyla oturmayı nasip etsin inşallah canım
0 oy
(83 puan) tarafından
E değiştir sende eve gelmeden değişim yapılabilir. İkincinin minderleri bile tuhaf çok karışık duruyor. Temizliğini sen yapacaksin eşin niye karışıyo ki 
(165 puan) tarafından
Canim siparis ustune yapiliyo nebilim
0 oy
(607 puan) tarafından
1 çok çok iyi :D
(165 puan) tarafından
Evet bende onu begenmistim
0 oy
(1,494 puan) tarafından
İlki güzel canim ikincinin temizlemesi de zor kirler tozlar o araya çabuk yapışıyor
(165 puan) tarafından
Evet banada oyle geldi bende 1 i begenmistim
0 oy
(2,912 puan) tarafından
Birinci güzel cnm
(165 puan) tarafından
Bende onu begenmistim
0 oy
(1,042 puan) tarafından
1.si daha güzel benim koltuk takımımdan :)
(165 puan) tarafından
Evet ya benimde o aklimda kaldi
(1,042 puan) tarafından
Bence değiştir  eşini ikna et diğeri güzel değil canım
(165 puan) tarafından
Canim esim ikna olsa adam yaptysa bisey degismez bide para verdi yani yoksa esime ben hep dedim begenmedim diye orda dedim ikna ettin ama
0 oy
(2,148 puan) tarafından
Kesinlikle birinci
(165 puan) tarafından
Aynen canim
0 oy
(3,685 puan) tarafından
Benim koltuklarım da aynı model istersen resmini atayım Bi bak 
(165 puan) tarafından
Atarmisin canim
0 oy
(203 puan) tarafından
1.daha şık ve zarif duruyor
(165 puan) tarafından
Sagol canim onu begenmistim ama kocam sagolsun 2 de takılı kaldı onu yaptiryo basinn etini yedim bakalim
0 oy
(3,685 puan) tarafından

image

bak canım benim ki böyle alt resimdekinin aynisi
0 oy
(3,685 puan) tarafından

image

salonum böyle takimi
(165 puan) tarafından
Guzel durmus kuzum senin ama ben taktim degismezsede kalicak zaten mecbur :-D
(3,685 puan) tarafından
Tabi önemli olan senin zevkin biz eşimle ortak karar verip aldik sizde öyle yapın ki severek kullanın şimdiden hayırlı olsun:)
(165 puan) tarafından
Sagol canim valla benimki sabit fikirli biseye takılır karsisindskini ona ikna eder ama sonra ben pisman olurum
(3,685 puan) tarafından
Ben pişman olmamak için ortak karar vermeye özen gösteririm sonradan suçlamasin tek başına karar verdin diye :)
0 oy
(1,399 puan) tarafından
1.ci resimdeki daha güzel ama rengi açık değil mi çocuğun varsa temizliği başına dert olur imkanın varsa koyu renk bisi al
(165 puan) tarafından
Kuzum iki dekini aldi zaten eşim ben cok isinmadim ama magzada guzel begendim diye psikolojik en ikna etti zaten  biri gri  biri siyah olcak
0 oy
(2,851 puan) tarafından
1. Çok şık ve güzel
(165 puan) tarafından
Teşekkürler kuzum inşallah bakalim olmadi benzerine degistrmeye caliscaz
0 oy
(5,945 puan) tarafından
1. Daha3 sık  duruyor canım 
(165 puan) tarafından
Sagol canim ikiyi yapcakta bakalim benzerini bari yaptirablrsek yaprcaz ben 2. Nin alt kizmini sevemedim
0 oy
(2,563 puan) tarafından
Açık ara farkla 1. Daha güzel
(165 puan) tarafından
Sagol canim
0 oy
(3,458 puan) tarafından
1. Daha güzel benzerini benkullaniyorum 
(165 puan) tarafından
Atabilrmisin canim degistireblrsek 2 yi almisti benzerini yaptrcaz

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 284 göst.
0 oy
6 cevap 129 göst.
15 saat önce Diğer kategorisinde zxcvbnm (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 91 göst.
1 Eylül 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nur98 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 611 göst.
2 Ağustos 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Prensprensesannezi (1 puan) tarafından soruldu

397,351 soru

11,884,649 cevap

36,004 kullanıcı

...