+1 oy
313 göst.
Diğer kategorisinde (85 puan) tarafından

“De ki (Allah şöyle buyuruyor): “Ey kendi aleyhlerine olarak günahta haddi aşan kullarım! Allah’ın rahmetinden ümit kesmeyin. Allah (dilerse) bütün günahları bağışlar; doğrusu O çok bağışlayıcı, çok merhametlidir.” (Zümer, 39/53)              Bize bu dünyada da âhirette de iyilik yaz! Şüphesiz biz sana yöneldik.’ Allah buyurdu ki: Azabıma dilediğimi uğratırım; rahmetim ise her şeyi kuşatmıştır; ayrıca rahmetimi Allah korkusu taşıyanlara, zekâtı verenlere ve âyetlerimize inananlara yazacağım.” (Araf, 7/156)

5 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Amin amin amin Allah bizi affetsin 
-Reklam-
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Rabbim bizlere yolunda yaşamayı nasip etsin inşallah. Geri kalan her şey boş.. 
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Okadar çok uzağım ki ikinci çocukla hiç vaktim olmuyor namaz kılmaya tespih çekmeye Rabbime dertlesmeye tövbe dilemeye alkhin en kısa zamanında nasip etsin bana cümlemize 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Allah razı olsun canım teşekkür ederim güzel paylaşımın için Allah tüm günahlarımızı affetsin inşallah bizi rahmetinden esirgemesin amin 
0 oy
(23 puan) tarafından
Hasbinallahu  ve nimel vekil    amin allhtan başka ilah yoktur o çok merhametlidir hala nefes alıyorsan rabbine yönel  çabala Rabbim çok merhametli sen rabbine bir adım gidersen rabbin sana 10 adım gelir 

İlgili bir soru bulunamadı

382,314 soru

11,446,665 cevap

35,022 kullanıcı

...