0 oy
288 göst.
Diğer kategorisinde (79 puan) tarafından
Burda biri yazmıştı küçük gelen bezin kenarlarını yırtıp kullanın diye cevap yazdigimi sanıyordum ama yazmamışım  lastik kısmını yırtıp kullanan varmi sızdırıyordu öyle 

9 Cevaplar

0 oy
(1,207 puan) tarafından
Bacım öyle kullanılır mı hiç o zaman dışına çıkar 
(1,207 puan) tarafından
Valla ben hiç görmedim de duymadım da canım tuhaf geldi açıkçası
(3,551 puan) tarafından
Doğumdan sonra ebe de bana depend falan taktırmadı. Sağlıksız onlar dedi. Benim bebeğimin o pahalı bezini yırttı kenar lastikleri onu taktı. Sağolsun. Szıdırıyır ama pede göre baya Bi tutuyor tabi biraz da fazla kalın. Gece yatarken falan kullanılır
(1,207 puan) tarafından
Onu bende kullanıyorum ben ondan bahsetmedim çocuk için kullanılıyormuş ondan bahsettim
(3,551 puan) tarafından
Çocugu imkanı yok tutmaz canım.
(1,207 puan) tarafından
Kız işte bende ondan bahsediyorum ya yorumlara baksana yapmışlar
-Reklam-
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Ben bi ara kullanmistim oyle kizim icin. Elimde cok kalmisti yeni alacak para da yoktu annem ic lastik degil dis tarafi oluyor ya oralardan kesmisti oyle kullanip bitirmistim. Kakayi asiri dolu yaparsa tasiriyordu ama idrar tasmadi. Oda hep yattigi icin yeni 2-3 aylik ancaydi bebegim
(79 puan) tarafından
Bebeğim 53 günlük çok sık degistiriyorum elimde fazlada olunca merak ettim
(1,541 puan) tarafından
Kullanabilirsin birsey olmaz. Baktin ki başa cikamiyorsun kullanmazsin. Ben oyle 120 adet bez idare ettim
0 oy
(3,366 puan) tarafından
Ben kullanıyorum. Bez de küçük değil ama yine de yırtıyorum. Alışkanlık olmuş. İshal değilse taşmıyor. Bi sıkıntı yaşamadım. 
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Aynen lastikleri sıkıyorsa lastikleri kesip kullanıyorum hiç taşma derdi de olmadı demişti ben de hatırlıyorum. 
0 oy
tarafından

Sıkıyor denedim daha önceden sızdırıyor öyle Kullanılmaz

0 oy
(407 puan) tarafından
Evet kullanılıyor canım iyice içe doğru değil ama hemen üstünde ki lastikli kısım varya o lastiğin tam başlama noktasından çekip yırtıyosun hiçde bişey olmuyor bebeğin zaten küçükmüş öyle bez taşıracak çiş yapmaz ben kullanıyorum bazen hiçde bişey olmuyor 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben kenar lastiklerini yırtıp kullandım sizdirmiyidi
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Ben kullaniyom . Dikkatlice çıkarınca ayarlayınca memnunum
0 oy
(248 puan) tarafından
Ben ilk ay öyle yaptım lastik izi çıkmasın diye

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 46 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Eylmahmet (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 103 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 364 göst.
19 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melek.hfs (1,219 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 194 göst.
17 Mart 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu

379,892 soru

11,372,376 cevap

34,855 kullanıcı

...