0 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde (280 puan) tarafından
kapalı

Merhaba annisler 9 aylik bebisimde asiri kabizlik var doktor ilac yazdi hic bi yardimi yok elma suyu meyve falan veriyorum yine bi yardimi yok ikiniyo surekli napmaliyim sizce(

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

5 Cevaplar

0 oy
(3,688 puan) tarafından
Duphalac şurup var bitkisel iyi geliyor bı dene iatersen zeytinyağı ver kayısı hoşafı ver salatalık ver ufak ufak bol su içir 
(280 puan) tarafından
Dufalak cnm gebelikde iciliyo o mu?su veriyorum zeytun yagini doktora sordum daha cocuk verme dedi ama deniyecem tsk cnm
(3,688 puan) tarafından
Çok az ver kız bir çay kaşığından nolcak zeytinyağı.dupalac hamileyken de içiliyor ama sen eczaciya sor yinede
(280 puan) tarafından
Denerim cnm tsk
tarafından
Onu hangi doktor dedi benim oğlum 20 günlüktu çocuk Dr ver dedi düzene girene kadar her manasına koydurttu 2 çay kaşığı zeytinyağı
-Reklam-
0 oy
tarafından

Hakiki. Zeytinyağlı ni şırınga ya çek biraz makattan ver 10 dkk da rahatlatır. Cnm bizim. Gaz ve kabızlığa son çaremiz oldu. Dr sayesinde. Allah razı olsun o doktordan

(280 puan) tarafından
Tesekkur canim denerim
tarafından
Siringayla ordan vermek çok tehlikeli doktor kontrolünde yapilmali doktor öyle demişti gorumcemin kizina
tarafından
Bana evde yapabilirsiniz. Buraya getirme bidaga olursa dedi çünkü gaz danlasindan başka bir şey yapamayız. Oda elinde var dedi oğlum 3 gündür yapmıyor. Mız mız akşama kadar takip edicem. Duruma göre yapicam
tarafından
Ben korkarım vala dikakt et
0 oy
(7,854 puan) tarafından
Armut erik suyu da iyi geliyor. Bir de her gün zeytinyağı içir. Her beslenmesinden sonra muhakkak su ver bolca içsin
(280 puan) tarafından
Tsk canim
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Benim bebegede doktor duplahac verdi 1 çay kaşığı ver dedi ise yariyor
(280 puan) tarafından
Denerim cnm
0 oy
tarafından
Yediği yemeğin içine zeytin yağı köy 
(280 puan) tarafından
Yapcam cnm tsk