0 oy
178 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (4,089 puan) tarafından

image

image

image

image

Merhaba hanımlar kızım 10 aylık ayakkabı alacağım bizim buralar tüm kış çok soğuk olmuyor bi kaç hafta sadece onda da dışarı çıkarmam zaten günlük spor ayakkabı almak istiyorum artık tutunup kalkıyor tutunarak adımlıyor sizce hangisini almalıyım daha önce LCWaikiki den yürüme öncesi ayakkabı almıştım şimdi hangisi daha kullanışlı olur bebek için bilemedim ya da ilk adım ayakkabısı mı almalıyım ya da daha uyguna lcw den normal bi ayakkabı mı alayım çok soru oldu :D ???

7 Cevaplar

0 oy
(3,794 puan) tarafından
Bende bunlar için erken daha tasiyamaz . Ilk adim ayakkabisi olur on aya ev botu al bence evde de disarda da giyer. Yere bastirmicaksan
(4,089 puan) tarafından
Canım ev botu aldım hiç durmuyor yerinde kucak istemiyor o yüzden aldım avm ye gidip bakma şansım olmaz öyle ağır diyorsan hiç almayayım ilk adım bakayım teşekkür ederim
(3,794 puan) tarafından
Yanlış yönlendirmek istemem kiz. Sen bilirsin genede.  Ayağına ağır basarsa düşebilir belki . Ama bazı ayakkabilar çok çok hafif oluyo bazısı ağır oluyo. Ben 11 aylikken almıştım lc den hafif spor düşüyordu ayakkabi haliya takılıyordu . Tam böyle denge kurduğu zaman o zaman daha iyi olur bence. Kızıma da babaannesi almıştı güya heves edip giyemedi hiç tasiyamadi o da 8 aylikmi neydi o zaman.  Mağazaya gitme şansın olsaydi deneyip alirdin daha iyi olurdu içine sinerdi . Siteden buyuk mü küçük mu ağır mi hafif mi insan emin olamıyor.
(4,089 puan) tarafından
Evet haklısın canım ama götürmek istemiyorum hiç kızımı avm ye hep netten alışveriş yaptım bazen sıkıntı oldu ama o değişim cefasını eşim çekti kargoya götür ver falan sıkıntı oluyor ama alıştı o da :) teşekkür ederim ama ilk adımlar hafif oluyormuş onlara bakacağım mutlaka
-Reklam-
0 oy
tarafından
3. Olan sanki daha rahat gibi canım 
(4,089 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm
0 oy
(6,037 puan) tarafından
Alacaksan ilk adım ayakkabısı al canım. Benim komşum vermişti sıradan Bi ayakkabıydı ilk onu giydirmiştim hiç Bi sorun yaşamadım ama madem para, verip alıcaksın ilk adım ayakkabısı al
(4,089 puan) tarafından
Giydiriyorum canım ben dışarı çıkınca yürüme öncesini bile o kadar çok giydi ki eskidi yürüme öncesi bakayım o zaman çok teşekkür ederim
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Vicco da kampanya vardı 70 TL idi fiyatı bı bak sayfasına canım
(4,089 puan) tarafından
Bakayım hemen teşekkür ederim canm
0 oy
tarafından
Yumuşak tabanlı ortopedik ilk adım ayakkabısı al canım daha bunlar için erken 
(4,089 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Yürümeye başladıysa ayağını tam saran hafif spor ayakkabı derim ama yurumuyorsa tabanı yumuşak ince taban düşün derim ben oğluma tam yürümeye baslayinca aldım hafof spor ayakkabı çok rahat etti 2 yaşina kadarda yolun çoğunu kucakta geçiriyordu yurumuyordu 2 3 aydır tamamen yürütüyorum 
(4,089 puan) tarafından
Bakayım canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 369 göst.
7 Mart 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 118 göst.
10 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu

381,430 soru

11,419,498 cevap

34,975 kullanıcı

...