0 oy
762 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5,491 puan) tarafından

Altta 2 dişi var, gezerken yüz üstü düştü maalesef dudağı patladı acemi anneyim malum diliyle oynayıp duruyo hastaneye gitmek saçma olur gibi evde ne yapabilirim. İçde de bayağı şişlik var 

image

image

18 Cevaplar

+2 oy
(15,905 puan) tarafından
Ooo kızımın kaç kere patladı öyle. Botoks yaptırmış gibi şişerdi diger gune biseyi kalmazdı 
(5,491 puan) tarafından
Bizimki de öyle oldu, ilk defa olunca içim  tuhaf oldu
-Reklam-
0 oy
(10,298 puan) tarafından
Hastaneye gitmek saçma olmaz. 
(10,298 puan) tarafından
Ben kesik için gittim kimse demedi evlat senin canın ona göre ufak olan sana göre değil. Devletin hastanesine giderken izin mi istiyceksin bacım. Yırtarım adamı valla. Belki dikiş gerek belki müdahale edecek
(10,298 puan) tarafından
Valla size denk gelen dr sorunlu imiş. Gayet normal baktı bizi sakinleştirdi bant yapıştırdı dikiş atmayalım ama bant atalım dedi burnu için. Ben derin sanmıştım kan görünce değilmiş. Ama kimse ters bakamadı ki tersleyeni terslerim çok net benim tavrım bu konuda
(12,264 puan) tarafından
Aynen canım derin değildi bizimde bende evde kantorin sürdüm ona rağmen iz kaldı
(10,298 puan) tarafından
Bizde de contraktubeks vardı canım derisi genç diye galiba iz kalıyor muhakkak bir ay sürdüm ama burnunda var hala çizik izi geçmedi. Aman dedim ben de Allah korudu kırılmadı burnu sonuçta boşver iz kalsın
(5,491 puan) tarafından
Yok canım dikişlik değil, daha küçükken gözü çapaktan kapandı gittil, çocuğu mikrobun içine sokmasaydınız keşke maske takamıyolar etrafta da virüs var eczane damla verirdi dedi sıra verem hemşire. Doktor da çok önemli değil dedi temizledi damla verdi gönderdi
0 oy
(119,224 puan) tarafından
aah sertmi dustu yaa burnuda kanli gibi bi git istersen acile gitmem dersen batigon sur ama dudakta surdurmezki
(5,491 puan) tarafından
Uykusu vardı mama sandalyesinin altından geçmeye çalışıyodu maalesef düştü. Burnu da durağından oldu
(119,224 puan) tarafından
kiyamam yaa bu bebisler hep boyle dunde kuzey merduvenin en ustune cikti kendini birakti zor tuttum ama aklim cikti tepe taklak gidicekti
(5,491 puan) tarafından
Ayy yavrum ya, Allah korumuş
0 oy
tarafından
Valla pek bişey yapılamıyor canım ya, ağrı kesici ver istersen
(5,491 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
0 oy
(15,644 puan) tarafından
Ay içim gittj ya niye saçma olsun ki sağlık ocağına git yada varsa Fito kullan dicem de dudak bu yer şimdi onu sürme bişey 
(5,491 puan) tarafından
Korona var diye küçük şeylere gidince gelmeseydiniz bura daha mikroplu diyolar maalesef
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Evde birşeyler yapmak asıl saçma olur hastane neden saçmalık olsun
(5,491 puan) tarafından
Korona olduğu için bura daha çok mikroplu diyolar
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Göğüs ucu kremi var mı canım onu sürebilirsin sarı kantaron yağı da olur 

Kızımın da patladı Dr götürdüm bana güldüler ama için rahat etmişti
(5,491 puan) tarafından
Bende ondan doktora götürmeyi istemedim. İkisi de var canım süreyim
(1,145 puan) tarafından
Sür canım iki güne geçer
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Canım bişey olmaz bundan nolcak benimki geçen 2 kere düştü böyle oldu 2 güne geçiyo 
(5,491 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Şimdi hastaneye gitmek saçma olur demişsin ya seni linçlemeye gelirler işleri yok insanlarin moralini bozmak için burada geziyorlar sadece, olabilir kuzum çocuk bu düşe kalka büyücek unuttur pansuman yap geçer inşallah çok geçmiş olsun yarın bi sağlık ocağına gosterebilirsin için rahat etsin
(5,491 puan) tarafından
Hastanede ufak şeylere gidince burda daha çok mikrop var getirmeseydiniz diyolar ondan dedim
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Bence Bi git istersen ya kim ne derse desin boşver yada ağrı krem falan sür yoksa 
(5,491 puan) tarafından
Uyudu şimdi, uyanınca huysuzlanırsa götüreyim inşallah
0 oy
tarafından
Oyyy nasıl içim gitti yaa çok geçmiş olsn kuzucuğa 
(5,491 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Yaa kuzum kötü olmuş ... Acile gitsen bile bı krem yazar gönderirler eşime şöyle eczaneden yara merhemi alsın bebekler için desin ona göre verirler canım ya da seba.med pişik kremi çok iyi onuda alabikirsin
(5,491 puan) tarafından
Sudocrem var evde
tarafından
Onu hiç kullanmadım bilmkyirum canım yaaa
0 oy
(59 puan) tarafından
Geçen hafta bizimde oldu canım bir şey olmaz iki üç güne geçti şükür 
(5,491 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım
0 oy
(257 puan) tarafından
Benim kizimin kide düştüğünde patlamıştı canım nemlendirici sürmüştüm yinede hastaneye götürebilirsiniz canım geçmiş olsun
(5,491 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım, kovit çoğaldı ya ondan gitmeyi çok istemiyorum
0 oy
(9,196 puan) tarafından
Geçmiş olsun daha beteri geçen gün başımıza geldi. Kendi kendine kabuk tuttu şimdi geçiyor çok şukur
(5,491 puan) tarafından
Yaaa, kıyamam size de geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Temiz tutmaya dikkat et, 1 hafta oluyor bu ne ki üst dudak açıldı dikislikti, bant yöntemiyle kapandı şükür. Bizim o açıklığa Dr pandumanla gönderdi, sen pansuman yap bir kaç güne yaraya dönüşür gecer
(5,491 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(564 puan) tarafından
Birşey olmaz kendiliğinden geçer canım korkma. Olur öyle şeyler çocuk büyürken hep başımıza geliyor. 
(5,491 puan) tarafından
Haklısın canım işte ilk defa olunca insan telaşlanıyo
0 oy
tarafından
Bilemedim ki canım zeytin yağı falan sürsen hani kremde suremezsin yalar onu zeytin yağı zarar vermez tahin yağı olabilir
(5,491 puan) tarafından
Zeytinyağı asitli ya yakabilir canım, aynen kremi direk yalar
tarafından
Yakma bence ya ben çok sürdüm açık yaraya hani kendimde sürdüm bebebgi bilemem tabi sen tahin yağı sur

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 310 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mineortac1 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 131 göst.
17 Ağustos 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 754 göst.
18 Aralık 2021 Diğer kategorisinde ❣️Oğluşunun meleği❣️ (701 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 406 göst.
22 Kasım 2020 Diğer kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu

378,960 soru

11,343,519 cevap

34,809 kullanıcı

...