0 oy
173 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar duşa kabin temizliği için ne önerirsiniz ne yaparsam yapayım geçmiyor fircaladim da geçmiyor ne yapacam ya :/

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne var ki kireç mi 
tarafından
Valla taşındığımızdan veri böyleler nedir bilmiyorum ama sanki daha önce hiç temizlenmemişti ben de baya uğraştım ama çıkmıyor ayna gibi olsun istiyorum:/ bide duvarına kadar kız resmen banyo fayansi solmuş o kadar kötü olmuştu ki hep su lekeleri ve fayans üzeri hep beyazlamıştı
-Reklam-
0 oy
tarafından
O sıkıntı bende de var kireç çözücü sık canım porçöz falan, çıkmıyorsa başkada yapacak bişey yok, bulaşık tabletide dene
tarafından
:/ bulaşık tabletini nasıl yapayım sıcak suyla mi
tarafından
Evet kuzum erit sonra sil bakim
tarafından
Teşekkür ederim deneyeceğim inşaAllah
0 oy
(850 puan) tarafından
Asperos mavi güç çıkmış bugün kullandım ilk defa duşa kabin için beğendim güzel temizledi ama kokusu ağır
tarafından
Kokusu sorun değil maske takarım bacım yeterki geçsin :( nerede tüm marketlerde var mı
(850 puan) tarafından
A101 den aldım canım
tarafından
Tamam canım sağol ❤️
0 oy
tarafından
Ben cifliyorum canm cif denednmi
tarafından
Canm cif çamaşır suyu karbonat limon karışımı ne kaldı artık bilmiyorum kız sanki ömür billah yıkanmamş bu kadar olmaz geçirmeye çalışıyorum geçmiyor kız su lekeleri olmuş duvarda onlar da geçmiyor :/
0 oy
tarafından

Akperos sarı güç ile sil leke vs kalmıyor 

tarafından
Onu denemedim tüm marketlerde var mı
tarafından
Var canım evet
tarafından
Teşekkür ederim ❤️
0 oy
tarafından
Asperox mavi güç birebir cnm ☺️
tarafından
Öyle mi teşekkür ederim ❤️❤️
tarafından
Rica ederim cnm ☺️
0 oy
tarafından
Cif le tel yapmisdim ilk girdiğim de şu ve sabun lekesi vardi
tarafından
Teşekkür ederim canım onu denedim maalesef ben yarın bi guzel giricem tekrar temizlemeye bakalım inşaAllah geçer
0 oy
tarafından
Cif le tel yapmisdim ilk girdiğim de şu ve sabun lekesi vardi bulaşık teli ise yarar 
0 oy
tarafından
Bulaşık Makinesi parlatıcı dok beklet sonra ovala canım
tarafından
Madde karıştırma dedin de aklıma geldi bir defa kireç sökücü ve çamaşır suyu karıştırıp çaydanlığı yikamistim yemin ederim resmen boğuldum sonra kendime gelemedim uzunca bir süre ay bir daha tövbe demiştim djdbdjdn
tarafından
Sakin yapma canım bende yaptım bir kere hastanelik oldum sakin sakin
tarafından
Kız dayanamdim girdim banyoya o zamandan beri duvarı kabini siliyordum yıkadım bezle kurulayıp çıktım kabine çok iyi geldi ama duvarlar daha tam geçmemiş bir kaç gün sonra yine yapcam bakalım ☺️
tarafından
Ellerine sağlık oh mis gibi olmuştur :)
tarafından
İçim rahatladı biraz delircem en sonunda kdjjdjsbsgb
0 oy
(985 puan) tarafından
Bende ev aldım leş leş resmen aynı dediğin gibi domestos cif birde bimde banyo temizleyici var hepsini karıştırıp patates torbası ile ovdum ayna gibi oldu . 
tarafından
Ya ben bir defa Domestos ve temizlik ürünleri değiştirdim zehirlendim :/ korkuyorum bacımsu ama bende bulaşık teli ile iiyce ovdum elimin yetişmediği yerler ise su damlacıkları lekeleri var onlara takıldım bu defa :/
(985 puan) tarafından
Anlıyorum sadece domestos ile kireç sökücüyu karıştırman durumunda tepkime verir diğerlerinde pek birseu olmaz

İlgili bir soru bulunamadı

396,408 soru

11,857,662 cevap

35,955 kullanıcı

...