0 oy
383 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kizlar iki tane coxugum var bazen sahip cikamiyorum ayri yerlere kosuyorlar sizce almalimiyim yoksa çokmu kötü duruyor ?

image

13 Cevaplar

0 oy
(849 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Çocuğun psikolojisini etkiler mi acaba
tarafından
Bilemedim.iste fikir sormak istedim
-Reklam-
0 oy
(15,861 puan) tarafından
Sahsen benim fikrim yanlis anlaşılmasın amq köpek mi gezdirmeye çıktı derim ilk görüşte böyle bir sey ile karşılaşsam. Tuhaflarım biraz 
tarafından
Ama birisi iki birisi dort yasinda izmire geldik cocuklar surekli kosuyor elinden tutturmuyor korkuyorum denize veya havuza yada yola kacarlar diye :(
(15,861 puan) tarafından
Bebek arabası yok mu
tarafından
Yok buraya esim kaza yaptigi icin geldik otelde kaliyoruz normalde burali degiliz
(15,861 puan) tarafından
Ay gecmis olsun canım.  Kötü biseyi yoktur umarim
tarafından
Yok arabada masraf cok onu yaptiriyoruz iste
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Ne desem bilemedimm ****** gibi tasma takar gibi olmus çocugu da etkiler bence harelet etmesi lazım böyle hareketi de kısıtlanır bence 
tarafından
Ama birisi iki birisi dort yasinda izmire geldik cocuklar surekli kosuyor elinden tutturmuyor korkuyorum denize veya havuza yada yola kacarlar diye :(
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Dun haberlerfe gordum 3 yasindaji cocu annesiyle marketteykwn birden annesinin elini birakip yola kosuyor araba cocugun bikdigin uzerisen gecip gidiyor oyle olmasindamsa alirdim bn olsaydim
tarafından
Aynen bende korkuyorum birisi iki birisi dort yasinda izmire geldik cocuklar surekli kosuyor elinden tutturmuyor korkuyorum denize veya havuza yada yola kacarlar diye :(
0 oy
tarafından
Bilemedim canm ya 
tarafından
Bende bilemedim :(
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Fotoğraf da görünce bir tuhaf oldum. Çocuklar kötü  etkilenir bence.
tarafından
(2,139 puan) tarafından
Sen bilirsin canım zorlanıyorsan işine yarar belki.
0 oy
tarafından
Valla çok yaramazlar ise işine yarar koşup bir arabanın önüne düşmesinden altında kalmasındansa milletin aa çocuğa ne yapmış demesi pek de umursama

Geçen yıl çanta tarzı bişey vardı bunun bir benzerini paylaşmıştı nurdan ne kadar linç ettiler halbuki çocuğun canı daha kıymetli onların sözünden
tarafından
Aynen oyle korkuyorum izmire geldik trafik cok kotu bisikletler bi taraftan arabalar bi taraftan
0 oy
tarafından
Bende oğlan yürümeye başlayınca alicam bunlardan bence çok güzel bir icat
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Dört yaşındaki büyümüş yani seni anlıyordur iki yaşında olana dikkat et biraz okadar böyle gezdirilmez bı çocuk psikolojisini bozacak sin 
tarafından
Anliyor ama laf dinlemiyor kosuyor surekli onumden gitmek istiyor kucuk te onun yaptigini yapmaya calisiyor
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Dene bence psikolojisi canından önemli degil ya 
tarafından
Cok korkuyorum birsey olur diye ama iste her durumu dusunmek zorundayiz :(
0 oy
tarafından
Ben de alıcam kesinlikle kim ne derse desin k.pek gibi dese de bi anlık çocuğun harketi, bi anlık benim boslugum nelere sebep. Anneyiz ama insanızda bizimde dalgın ve bosluga geldiğimiz anlar olucak. Kusuruçsuz melek değilizki. Bence dinleme kimseyi al 
tarafından
Öyle yapicam insallah canim
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Ya bende geçen gün gördüm instagramda iki çocuğunu böyle kendine bağlamıştı baya saydırmışlardı kadına ama bu işi bilen pedagog birine sormak lazım mantıklı düşününce çok güzel bişey ama ilk bakışta gerçekten ürkütücü çocuğu da etkiler mi bilmiyorum 
tarafından
Insallah etkilemez almayi dusunuyorum surekli degil kalabalik yerlerde dusunuyorum
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Canım çok kullanışlı alınması gerek ama burası Türkiye herkes kötü bakar
tarafından
Evet malesef :(

İlgili bir soru bulunamadı

378,446 soru

11,327,907 cevap

34,783 kullanıcı

...