0 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde (743 puan) tarafından
Kızlar benim eşimle kan uyuşmazlığim var . İlk çocukta doğumdan sonra iğne yaptırdım . Şuan 2. Hamileyim özel doktora gidecek maddi durumum yok . Devlete gidiyorum 3 tane doktora danıştım zar zor randevu alıp hepsi de biz bir şey yapamayız dediler ben zaten bir şey yapmalarını istemiyorum ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemem gerektiğini soruyorum bir şey demiyorlar . Şimdi ben ne yapayım benim gibi olan varmı acaba ? Ne yaptınız 2. Çocukta bir yerde görmüştüm 2. Çocuk daha tehlikeliymis Allah korusun . Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin yardımcı olursanız çok sevinirim :) 

9 Cevaplar

0 oy
(2,291 puan) tarafından
Ne gibi bi yardım canım bilgim yok hic kan uyusmazligi nedir 
(743 puan) tarafından
Bilgi amaçlı benim durumumda olan bir çok insan var onlar belki yardımcı olurlar
(492 puan) tarafından
Kan uyuşmazlığı annenin negatif babanın pozitif kan grubunda olması sonucunda oluyor
(743 puan) tarafından
Evet canım öyle bizimde olacağız mecbur detaylı bilgi edindim çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Benğm de eşimle kan uyuşmazlığim var ama herhangi birşey yapmadım 1 doğumdan önce de sonra da iğne yapılmıştı büyük ihtimalle bundan sonra da yapılır. 2hafta da bir kontrolê gidiyorum şükür şuan bir problem yok 
(743 puan) tarafından
Peki 2. Hamileliligin başında herhangi bir ilaç iğne .vs. falan kullandın mi acaba ?
(2,067 puan) tarafından
Hayır kullanamadım sadece vitaminleri falan aksatma demişti o kadar
(743 puan) tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Nasıl bişey yapamıyorum diyolar kadın doğum mu diyo sana bunu kan uyuşmazlığı iğnesi hamileyken de yapmaları lazım 2. Gebelik te genelde iğne yapıyolar 2 hamileyken 1 doğumdan sonra diye biliyorum
(743 puan) tarafından
3 tanesine gittim hiç biride ne yol gösterdi nede yardımcı oldular . Bende şaşırdım . Çok teşekkür ederim canım en kısa zamanda bir daha gideceğim
tarafından
Git canım iğne yapmaları lazım nasıl doktor olmuş onlar ya olmadı özele git durumunu zorlayıp 100 TL flan muayane ücreti en azndan o yapar iğneni
(743 puan) tarafından
Evet öyle yapacağım canım şehir dışında doktorum var onun yanına gideceğim en azından bilgilerim kayıtlı daha iyi olur inşallah çok sağolasın canim
tarafından
Rica ederim canım sağlıcakla kucağına al inşallah
(743 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Sen kadın doğuma sordugina eminmisin 

Nedemek bişey yapamayız çocuk düşer veya engelli doğar zaten doktorlar her zmaan ısrarla soruyor bize kan uyuşmazlığı varmı diye 

Sen başka bı hastaneye git olacak iş değil acele et geç kalma 
(743 puan) tarafından
Evet kadın doğum uzmanları danistigim kişiler . Bende anlamadım zaten ne gerekirse yaparım maddi olarak sadece yol göstermelerini söyledim ve ne yapacağımı hepsi de bir şey yapamıyoruz dediler bende şaşırdım . Çok sağol canım öyle yapicam inşallah
(1,897 puan) tarafından
Olurmu öyle iş benm eltimds kan uyuşmazlığı var düşük yaptı gecen iğnesini vurmadıgi için oda dalgınlığına gelmiş küçük bebeği var doktor bidahakinde iğne de ilaç ta verilcek ihmal etme dedi
(743 puan) tarafından
Ayy Allah korusun canım inşallah öyle bir şey olmaz daha iyi bir doktorum var şehir dışında ona gideceğim inşallah
0 oy
(610 puan) tarafından
İlk çocukta kan uyuşmazlığı varsa 72 saat içinde iğne yapıyolar yapmışlardırda kesin . Yapılacak bişeyde yok vitamin filan verir bebiş doğduğunda tekrar iğne olursun okadar
(743 puan) tarafından
Anladım.canim çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Doğumdan sonra iğneni yapmışlar başka birşey yapmıyorlar 
(743 puan) tarafından
Az evvel eski doktorumla görüştüm yapılıyormuş canım 20 haftalıkken falan bakalım gideceğim inşallah
0 oy
(492 puan) tarafından
Benim de eşimle kan uyuşmazlığı var ilk gebelğmde doğumdan sonra iğne yapıldı 2.gebelikte de doktor 28.haftada kan uyuşmazlğı iğnesi yapıcaz dedi yani senin bu durumda iğne olman lazm devlette yapılıyor mu bilmiyorum 
(743 puan) tarafından
Evet canım çok teşekkür ederim ben eski doktoruma gideceğim inşallah en kısa zamanda
0 oy
tarafından
Bizimde var kan uyuşmazlığı birşey yapmana gerek yok zaten kuzum, 7.ayda iğne yapıyor doktor, sen söylediysen kan uyuşmazlığı var diye o unutmaz yapar, bide doğumdan sonra yapar tamam
(743 puan) tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim. En kısa zamanda gideceğim inşallah
0 oy
(2,346 puan) tarafından
Benim 3. Gebelik canım ikincisi düşük oldu sağlıksız gebelikten dolayı ve hemen kanamanın 3. Günü olmadan ignem yapıldı devlette. Şimdi ki gebeligimde de 28. haftayi bekliyoruz iğne için kanama olmadığı sürece bekleniyor. Doğumdan sonra da bebeğin grubuna göre yapıyorlar. İlk gebelikte de 28. haftada oldum. Doğumdan sonra olmadım oglumunki de negatif diye
(743 puan) tarafından
Anladım canım çok çok teşekkür ederim. Bu arada geçmiş olsun
(2,346 puan) tarafından
Çok sağol canım rica ederim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 305 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 142 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (199 puan) tarafından soruldu
0 oy