0 oy
161 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Gece bebeğimi doğururken uyuyaklaliyorum kucağımdan düşürmekten korkuyorum yesin yaptırayım diye bakıyorum gazını çıkarayim diyorum çıkmayınca yatırıyorum kusuyor bu defa boğazına kaçırmaktan korkuyorum uykusuzluğa dayanamıyorum napmaliyim

4 Cevaplar

0 oy
(120,070 puan) tarafından
esin yardimci olsun emxirirken uyuman cok tehlikelj
tarafından
Eşim kendi uyanmaz onun uykusu çok ağırdır ben mama ahazirlayana kadar çocuk cigiriyor yine bile kalkayim bakayım demez kucağına veririm hemen yatağına yatırır
-Reklam-
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Ben de o zamanlar telefon ile uğraşıyordum uyumayım diye. Ama gazın çıkması uzun sürmez zaten 3 aydan sonra gerek olmuyo az sabret
tarafından
Daha 39 gunluguz inşallah düzeliriz
0 oy
(2,216 puan) tarafından
Telwfonu elimden birakmiyodun hala birakmiyorum 3 ay 25 gunluk . Her emzirmemde telefon elimde yoksa iki kere uyuya kaldim bidr kesinlikle yatarak emzirme i
tarafından
Bende telefonu deneyeyim birde bakalım ise yarayacsk mi
0 oy
tarafından
Yatarak emzirme oturur pozisyona koltuğa geç canım ve eşinden yardım al sakin sakin uyuma çok tehlikeli
tarafından
Eşim hayatta uyanmaz ben mama hazırlayana kadar çocuk cigiriyor yine bile kalkmıyor bakmaya bende ister istemez uyuyakaliyorum biberonu bazen burnuna sokmusum ozaman uyanıyorum elimde degil
tarafından
Uyansa iyi olir canım sende yorgun düşüyorsun belli ki mama iciyorsa gece kalkıp icirebilir aslinda

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 251 göst.
21 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 71 göst.
23 saat önce Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,339 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
0 oy
10 cevap 125 göst.
16 Mayıs 2024 Aile kategorisinde hanimeli (499 puan) tarafından soruldu