0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

7 aylık kızlar kaşığa ses geliyo bayadir da damaklari boyle şiş ama cikmadi

3 Cevaplar

0 oy
(690 puan) tarafından
Bugub yarin cikar eline ben elma vermistim kemire kemire patlatti bizimki boyle kizardiktan ertesi günü cıktı 2 disimizde
tarafından
Nasil yani icten olan bisey degil mi kasidikca mi cikar diş? Doktor da elinle kaşı dedi ama ben kasiniyo diye diyo sandm evde elma var ama bogazina kacmaz mi
(690 puan) tarafından
Valla ben oyle dusunuyorum hep.elma verdim mesela tum elmadan ucgen sekilde dehilde direk yuvarlak sekilde kesip kabuklu verdim koparmiyodu benimki bastirinca suyu cikiyodu zaten kuvvetli bastiramiyo simdi 2 disi var hala tam koparamiyo disini surtuyo elmasa dis izleri cikiyo verince tabikide dikkatli ol ayrilma basindan gozun ustunde olsun ama bisey olmaz tirnak torpusu gibi dusun surttukce kuculuyo ya buda bence surttukce patliyo
tarafından
Tamam canm tesekkur ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dişi çıkacağı zaman dışın yeri deliniyor canım iki yine de diş uzuyor Bebim de oğlum 4.5 aylık alt iki dışını çıkardı aceleci sıpa "))
tarafından
Benim bebegimin 4 ayliktan beri damaklari sis ama bu alt 2 disin oldugu yerler yeni beyazladi ne zaman patlar acaba
tarafından
Benim ki 15 20 günde çıkardı canım sizinde belki o kadar sürer
tarafından
Insallah canm
0 oy
tarafından
Kaşığa nasıl bı ses geliyo ya dış patlamadan anlasilabiliuo mu o ses
tarafından
Alt 2 disin oldugu yere kasikla vurunca tak tak ses geliyo diger taraflara vurunca ses gelmiyo canm
tarafından
Sağol canm benim minige de bakayım hemen

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 115 göst.
24 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Tugsem3555 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
9 Mart 2022 Diğer kategorisinde Emel Azra 07 (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
16 Haziran 2023 Aile kategorisinde Mrs. Boz (36 puan) tarafından soruldu