0 oy
344 göst.
Aile kategorisinde (101 puan) tarafından
Evet bayanlar size bir soru...

Eşiniz evine bakan çocuğuna çok güzel baba evinin ihtiyacını her zaman karşılayan   fakat sizinle ilgilenmeyen güzel kelimeler soylemeyen hatta yeri geldiğinde çok kırıcı biri olan sizinle ilgilenmeyen başka durumlarda da ilgilisiz biri olsa boşar mıydınız yoka evine bakıyor güzel bir baba dovmüyor sonuçta diyip susup devam mı ederdiniz? 

21 Cevaplar

+2 oy
(2,291 puan) tarafından
İlgiye gerek yok para versin yeter dermisim ☺
(101 puan) tarafından
Bende artık öyle düşünüyorum desem :/
(1,238 puan) tarafından
Ne güldüm giii al sana artiii
(2,291 puan) tarafından
:))) kız bosver napacan mutlu olmak istiyorsan kimseden bir sey bekleme hayat felsefem kendi halinde insan daha cok mutlu oluyor
-Reklam-
0 oy
tarafından

Yorumları okumaya geldim 

Sonra görüş bildiricem
tarafından
Benim kırmızı .izgilerim vardır.
1. Küfür
2.saygısızlık
3.SEVGİSİZLİK
4. SADAKATSİZLİK
5.İLGİSİZLİK
demem o ki bunlar yoksa o evliliğin zaten bir anlamı yok
Ama gidecek yerim yoksa ve babalığı güzelse o evde arkadaşca kalırım. Ve o beni nasıl yok sayıyorsa bende onu yok sayarım.
Bana ve çocuklarıma bakmak zorunda iyi günde yanımdaydı
Kötü günümde de yanım da olacak
BOŞANMAM. ☺
Neden boşanıp ben sürünecem de o hayatına kaldığı yerden devam etsin
Neden ony ÖZGÜR bırakayım.
Bu benim düşüncem
Özgür bıraktığın anda evladını da geride bırakır babalık yapmaz.
(101 puan) tarafından
Beni aldatmiyor bundan eminim tartışma yasamazsak tartışmanın şiddeti ile kırıcı bir kelime şöyle küfür etmez. çok güzel bir baba evinin her ihtiyacını fazla fazla görür ne ihtiycai varsa alır Allah var ama o kadar ilgisiz ve bana kör ki kadınlığımı unuttum kendimden soğudum artık .
tarafından
Yanlış anlama ama bu noktaya nasıl geldiğinizi hatırlamaya çalış
Hatan varsa düzeltmeye çalış derim
tarafından
Ama bunu biz kadınlar çok farklı bir yol izleyerek düzelte biliriz.
Kadınlığını ilk önce kendin hatırla kendini iyi hissetmen için kendin için başlamalısın en başından
Hazırlan ve tut kokundan gezmeye çık.
Sıkıldığını söyle anlat ona derdini
(101 puan) tarafından
İnanki ben kavgacı biri değilim o bana birşey dese karşısında bile ağlamam gider tuavalete ağlarım.. giyinirim suslenirim bana bakmazbile yine kalbimi kırar.
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Allaha büyük konuşmayayım ama susmazdım galiba, aile içi huzur çok önemli bence eğer ilgi alaka yoksa huzur da olmuyor o zaman o adamla evli kalmamın da bi anlamı yok bence 
(101 puan) tarafından
Kendimi bu evde öylesine biriymiş gibi görüyorum.
0 oy
tarafından
Yani evlilikten beklentim = ilgi , saygı , çokça sevgi.
(101 puan) tarafından
Bende öyleyim evde öylesine biriymiş km gibi geliyor karı koca degilde ev arkadaşı gibi birsey ben elimden gelen herşeyi yapmaya çalışıyorum ilgi gösteririm özen gösteririm ama karşı taraf çok kırıcı oluyor.
tarafından
Sizin durumunuz mu bu anlattığın :/
(101 puan) tarafından
Malesef :/
tarafından
Yaaa çok üzüldüm Allah muhabbetinizi arttırsın inşaAllah Rabbim hanelerimize huzur, mutluluk, bolluk, bereket versin.
0 oy
tarafından
Bence ilgisizliğinin altındaki sebebi bulun sizi seviyor mu hissedip anlarsınız bir bayan olarak.

Ondan sonra kararınızı verin. Ben bu soruya cevap bunların altındaki sebebi bulduktan sonra verırdim
(101 puan) tarafından
9 senelik evliyim artık beni sevmediğini düşünüyorum hissetmiyorum bazen tartistigimizda kırıcı olmasından mesela küçük bir örnek vereyim oğlumu severken bazen ses tonum yükselir ya sanki mikrofon yutmuş gibi sesimden rahatsız oluyor bilmiyorum çok yıpratıcı bir durum.
(2,291 puan) tarafından
Kiz bende esimin sesinden cok rahatsiz oluyorum surekli de sessiz ol derim bunun sevgiyle alakasi yok tahammül gücü azdır
(101 puan) tarafından
Evlenmeden önce sesine hayranım derdi. Ama şimdi bunu demesi sevgisizlikle alakası var bence
(2,291 puan) tarafından
Kiz ben cok seviyordum evlenmeden önce sesini simdi sinirimi bozuyor ama bu esimi sevmediğim anlamina gelmiyor eşimi seviyorum ama gürültüye tahammulum kalmadi sanirim
0 oy
(4,698 puan) tarafından
İlgisizlik boşanma sebebidir 

İhanet boşanma sebebidir

İlişkide devamlı 3. Şahıs olması boşanma sebebidir

Alkol şiddet küfür boşanma sebebidir

Saygısızlık psikolojik şiddet boşanma sebebidir 
(101 puan) tarafından
Aldatma yok bundan eminim. Ama neyden dolayı böyle olduk bilmiyorum.
0 oy
tarafından
Bugün baska birinin postunda da belirttim benim sınırım sevgi, ilgi, değerdir.sırf çocuklarım için sevgisizliğe, ilgisizliğe tahammül edemem onları herşekilde büyütürüm ama ya içim de ki boşluk? Ya kadınlığım? Ben mutsuzken onları mutlu edemem. Sevgi yoksa evlilik biter benim gözümde. Büyükte konusmak istemiyorum Allah göstermesin kimsenin yuvasını bozmasın allahım. 
(101 puan) tarafından
Amin.. bende böyle hissediyorum kendimi yok gibi hissediyorum herkes ne kadar güzel olduğumu soyler ama ben artık kendimi güzel bulmuyorum giydiklerimi kendime yakistirmiyotum hayat ışığım sönmüş gibi birşey.
tarafından
Bı da adamın sana yansıttığı psikolojik şiddet aslında. Kendine bu hissi verme evinin mankeni ol giyin süslen. Bence bu durumlarda eşlerin önce bi psikologla görüşmesi gerekşyor evlilikleri hakkında. Bi konus eşinle
(101 puan) tarafından
Eşimle konuşuyorum giniyorum vakit yaratiyorum.ona özel şeyler giyiyori.neye giydin bunu konuşuyorum çok afedersin cilveli haraketler yapıyorum o beni tersleyinc biran da tartışma çıkıyor bana biranda kendini fasulyeden sayiyorsun dedi mesela
tarafından
Resmen kadınlık gururunı ezmeye çalısıyor kadınlıgınla oynuyor. Sen de yinede giy süslwn ona yaklasma aynada kendini iyi gör. Bosver
(101 puan) tarafından
Ooof offff ,:/
0 oy
(7,370 puan) tarafından
dayak sevgı saygı ınanc olmadımı boyle bı kocayla yasanmaz bosardım hemen
(101 puan) tarafından
Şiddet asla yok bir fiske dahi olmamıştır. Ama sevgi saygı ilgi sıfır.
(7,370 puan) tarafından
oda bı sıtedın bır turlusu iste kalp kırmak
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Devam ederdim 

Bundan beteri ni yaşadım ama devam ettim başıma gelen pişmiş tavuğun başına gelmemiş ama devam ettim

Çünkü çocuklarıma çok güzel bakıyor onlara çok ilgili adamin benle problemi var 

Bende bunu önceden çok problem ederdim ama artık pekte umrumda değil 

Takılıyorum öyle kendi çapımda
(101 puan) tarafından
:/ halbuki ne yaptık dimi onlari sevip yuceltmekten başka
(12,264 puan) tarafından
Sevdiği kızı almamışlar görücü usulü beni istediler hemen benim haberim Yok tabi
Sevdiği kızı da gördüm resimde
Benim tirnagim olamaz ama gönlündeki güzel oydu demekki bir türlü sindiremedi beni içine
(101 puan) tarafından
Benim eşim beni çok severdi herkes bizim.sevgimizi konuşurdu ben hatta onun beni sevmesine aşık olmuştum ama şimdi...
(12,264 puan) tarafından
Belki düzelir
Benim için çok direnmiş ben istemiyorum demiş ye anası babası dinlememiş her tartışma da onlara beddua ediyor
Opmez
Sarilmaz güzel söz söylemez
Evde babalık görevini yapar çayını ister o kadar
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Aldatma ve şiddet yoksa bana göre her evlilik için umut vardır şiddet dediğim sadece dayak değil tabi hakaret kavga vs de dahil bu duruma sadece ufak tefek sorunlar varsa eş ailesi ya da ne biliyim sevgi belli edememe durumu varsa halledilir herşey
(101 puan) tarafından
Gitmez ki eşim.   Ben konuşuyorum onunla evlilik hakkında ayetler hadisler kıssalar anlatırım o dururken gider meyve tabağı hazırlarım çay o bu konuşmaya çalışırım mesela derim günün nasıl geçti derim calistim geldim. Der ama demez siz naptiniz bugün o uzanır yanına uzandım cocugu uyuttuktan sonra ya off neye bindim tepeme yer mi yok der işe giderken öpiyim derim iyi hadi op der öyle getirir yanağını yatağa girince çok afedersin yaklaşirim.uyu ya Allah aşkına der bilmiyorm yildim.artik.
(2,651 puan) tarafından
Günlük olarak Bakara suresini evde dinlesen aradaki soğukluk gider belki aklıma başka bişey gelmiyo malesef ya
(101 puan) tarafından
Allah razı olsun canım.
(2,651 puan) tarafından
Allah yuvanıza huzur versin inşallah
(101 puan) tarafından
Aminn aminn aminn ecmainn
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm tabiki ilgi alaka önemli ama boşanma nedeni ilk sırada şiddet ve ihanettir. Diğeri çözülür diye düşünüyorum. Eşinle konuşmayı denedin mi 
(101 puan) tarafından
Çok nerdeyse her gün ...s
(671 puan) tarafından
Bı sonuca varıyor musunuz. Yada sen böle ilgi alaka güzel sözler söylesen.bozel şeyler hazırlanan.
(101 puan) tarafından
Herşeyi yapiyorum emin ol.Ben konuşuyorum onunla evlilik hakkında ayetler hadisler kıssalar anlatırım o dururken gider meyve tabağı hazırlarım çay o bu konuşmaya çalışırım mesela derim günün nasıl geçti derim calistim geldim. Der ama demez siz naptiniz bugün o uzanır yanına uzandım cocugu uyuttuktan sonra ya off neye bindim tepeme yer mi yok der işe giderken öpiyim derim iyi hadi op der öyle getirir yanağını yatağa girince çok afedersin yaklaşirim.uyu ya Allah aşkına der bilmiyorum valla ne yapacam.
(671 puan) tarafından
Anladım cnm. Tabi son karar senindir. Evde sürekli suratsız biri ne kadar çekilir bilmiyorum. Belki bı sorunu vardır ama anlatamadigi işiyle yada ailesiyle alakalı
. Ne zamandır böle davraniyor sana.
0 oy
(396 puan) tarafından
Acaba monotonluktan olabilir mi hem sen hem o kabuğuna cekilmissiniz belli ki. Kendini öylesine biri gibi hissetmen normal yani. Onunla iletişim kurmaya sohbet etmeye çalış canım birlikte dışarı çıkın 
(101 puan) tarafından
Ben hiç yılmadım canim hala daha her gece yemin ederim san bir tatlı bir şey yapari.sohbet açarım ama nasıl yapıyor bilmiyorum biranda tartışmaya başlar bana kırıcı kelimelr söyler kendimi beğendirme ye calisitirim konsurum.sende kendini fasulyeden sayiyorsun der.
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Bilemedim yaa cok ilgisiz olsaydi kendimi onun yaninda para icin yipratmazdim bence
0 oy
tarafından
Bak şimdi benim eşim harçlığımı bol bol verir ev eksikleri ve ihtiyaçları dışında beni hediyeye boğar canının istediği birşeyi almassan ölümü gör der yedirir içirir gezdirir hiç birleyden öahruö bırakmaz karnım ağrıyor desem yeöek yapma der dışardan söyler hasta olsam ağlar ilgi manyağı eder evde beni işteyken bile görüntülü konuşur mesajlaşırız sürekli bana beni sevdiğini söyler.. Daha neler neler.. Gören bu adamı boşarsan salaksın der.. 

Ama kıskançlık hastası saçımın ucu eşarbımdan yanlışlık la görünse cinnet geçirir 5 yıllık evliyim bu bir yıl içinde tek dışarı çıkabiliyorum bundan önce tek dışarı çıkmayı bırak marketi bırak çop e bile izin vermezdi asansöre bile tek bindirmez. Tv de yanlışlıkla açık saçık bir adama baksam hakaret eder kıskançlık kırizine girer ha yvan gibi avazı çıktığı kadar bağırıp korkutur.. Bunu gören duyan ise zerre katlanma bu adama boşa gitsin der.. 

Yani bu soruyu cevaplayamayacağım :) psikolojim bozuldu artık çünkü :) 
(101 puan) tarafından
Erkekler çok değişikler gerçekten
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Gel sarılalım beni anlatmışsın
(101 puan) tarafından
Ahhh :/
0 oy
(940 puan) tarafından
Canim herkesin beklentisi kisiden kisiye   degisir kimi dovmesin yeter der kimisi hergun seni seviyorum    desin cicek getirsin der  egitime kisilige ve beklentiye gore degisir   ama sevginin bitmeside benim icin  bosanma sebebi olabilir
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ilgiye gerek yok evine çocuğuna baksın yeter 
0 oy
(2,321 puan) tarafından
En başta aldatma
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Belki alışkın değildir herkez sevgisini göstermeyebilir siz gösterin konuşarak anlaşılabilecek bir mesele bu nasıl davranmasını istiyorsanız dile getirin bunda bişey yok bosanikmaz bence
0 oy
tarafından
Evvine bakıyor iyi hoş ta her kadının birazda olsa sevgi ilgi ister inşallah düzelir sana karşı

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 656 göst.
20 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 95 göst.
6 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cinarimmmm66 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 774 göst.
12 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
+1 oy
50 cevap 2,416 göst.

378,956 soru

11,343,406 cevap

34,809 kullanıcı

...