0 oy
216 göst.
Diğer kategorisinde (24 puan) tarafından

Mrb.hanımlar lutfen bana yardimcı olurmusunuz 24 haftalık gebeyim 2 hafta oldu tansiyon ilacı alfamed kullaniyorum gunde 3 defa evde aletlerim var 2 dijital 1 manuael hepsinde tansiyonum düsük seyrediyor tuzu ekmegi zaten kestim ama gelgelelim yemek yesem kulaklarımda ugultu oluyor bakıyorum tansiyon yuksekliginden olur yazıyor tansiyonumu olcuyorum tabi korkudan yine dusuk ciķıyor bas agrim hafif var surekli bunları yasadigim.an korkup hastaneye kosuyorum artık bana kimse inanmaz oldu ben nasil davranacagımı sasırıyorum artık 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Acaba panik atak mı oldun sen tansiyondan daha beterde o 
tarafından
İste piskolojik bence rahatlamaya calismassan bu tarz durumlarda Allah korusun kasilmalarin olur yazik karnindaki sabiye
(24 puan) tarafından
Zaten ona bise olcak diye korkuyorum ya ben tansiyonumdan dolayi
tarafından
İste rahat ol deki kendine bi hamile ben degilim rabbim korur onu
(1,862 puan) tarafından
Panik atakla alakası yok bacım senin hicbirseyin yok sadece stres yapiyorsun doğum yaklaştıkça o kadar kulaktaki uğultu sadece stresten oluyor yada vertigodan haberin olsun vertigon varsa bilemem ama vertigoda stresten oluyor
(24 puan) tarafından
Vertigo yok canım bende ama stres var tabi oda korkudan oluyor tansiyondan dolayı korkuyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kafana çok takmışsın sanırım canım annenlere falan git istersen bir süre yalnız kalmazsan düşünemezsin çok tansiyonun düşük oluncada kötü olur 
(24 puan) tarafından
Annemlerdeyim zaten ama tanisyonum.aletlerde dusuk cikiyor zaten hastanede yuksek artik iyce psikolojik olarak kafam allak bullak
0 oy
tarafından
Neden alfamed kullaniyorsun
(24 puan) tarafından
Tabikide bilgisi var suan zaten ilac kullaniyorum alfamed gunde 3 defa
tarafından
Kız bende kullanıyorum 4 taneydi 3 e düştüm de senin tansiyon çoksa yüksek degl onun için arastirdilarmi
(24 puan) tarafından
Idrar verdim kan verdim bise cikmadi canim nbilim bende anlamadim baska nereye gitmem lazim noroloji doktorunada gittim oda magnezyum verdi onuda iciyorum
tarafından
Tuhaf benimkini araştırdılar hamilelik öncesi varmış
(24 puan) tarafından
Ben hamilelik oncesi dusuk tansiyondan bayilacak oluyordum
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Tansiyonun düşüklüğü baş ağrısı yapar tuzu kesme sen tuzlu yemeye calis aksine
(24 puan) tarafından
Yok canım tansiyonum cıkar diye yiyemiyorum ki ben
(2,330 puan) tarafından
Çıkmaz cnim düşük çıkıyorsa neden çıksın bı anda bende düşük tansiyonu biriyim 6,10gekir hep biraz düşsün beni bayiltir mesela .hamilelikte dah çok düşüyor ztn tuz alimida önemli bence yeteri kadr alınınca zararı olmaz
(24 puan) tarafından
Ama benim yedigim an bas agrisi ve kulak ugultusu yapiyor du acile gidiyordum 14.7 cikiyordu tansiyonum yediklerimden kaynaklı oluyordu simdi de tuzsuz yiyorum ekmek tuketmiyorum yine bas agrisi ve ugultusu yasiyorum
(2,330 puan) tarafından
Düşük dedin ya ben o yüzden ye dedim yüksek çıkıyorsa takip et tabiki kendini
(24 puan) tarafından
Takip ediyorum tabi canim 2 hafta oldu ilac iciyorum zaten tuzsuz da besleniyorum evde olcuyorum dusuk cikiyor hastanade yuksek cikiyor kendi aletlerime hastanedekilere mi inanacam anlamadim gitti

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 427 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 154 göst.
14 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
3 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Annevebebek (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 155 göst.