0 oy
109 göst.
Aile kategorisinde (1,910 puan) tarafından
Görümcem akşam yukarı geldi yemek yiyorduk neyse caya bize gelin falan dedin oğlumla Ben varız sadece neyse oğluma 1 saatte yemek yedirdim üstünden bir de yarim saat geçti eşimde çay istedi bende dedim kardeşin böyle böyle dedi ara bir sor dedi aradim sabahtan beri bizde su yok bu arada kaynanam demiş ki icme suyuyla su koyma demis buda çay demlememis sonra sordum işte böyle böyle dedi ee dedim içme suyu koysaydınız ya neyse dedi suyu koyuyorum kaynanam arkadan sesleniyor benim filmim var ben çay içmiycem diye bende dedim annenin filmi varmış sonra oda dedi ki hem izleriz hem iceriz kaynanam seslendi benim filmim var diye bir daha telefon da hoparlördeydi eşim de duydu bırak ya kapat dedi bana bende neyse sonra iceriz dedim kaynanam sürekli aynı şeyi yapıyor bende eşimde duysun diye hoparlörü açtım bu sefer çünkü normalde de ben yorgunum falan filan diyor bana bende demledim çayımı yaptim suflemi yedik oturduk oh mis

3 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Iyi etmişsiniz canim cay olay olacakmış nerdeyse 
(1,910 puan) tarafından
1 degl 2 degl hep yapıyor bunu
(22,070 puan) tarafından
Kafa gidik heralde sizde hic ona sormayın oturun koyup icin hep
-Reklam-
0 oy
(442 puan) tarafından
Bosverin sizde mis gibi evinizde icmissiniz ne güzel afiyet olsun 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
En iyisi evinde canım boşver

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 50 göst.
30 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simsek21 (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 92 göst.
27 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatyacicegi (73 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 98 göst.
28 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Simsek21 (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
14 Mart 2024 Aile kategorisinde Balkaymakannesi (18 puan) tarafından soruldu

379,933 soru

11,373,420 cevap

34,855 kullanıcı

...