0 oy
937 göst.
Diğer kategorisinde (10,877 puan) tarafından
Geceden beri sinirim tepemde. Kızımı babası aradı 7 yasında. Kızımda o ara teyzeyle bakkala gitti. Dondurma istedi diye. Israrla 2. Ye aradı acıp hemen yok markete gitti gelince aratacagım dedim. Nasılsın dedi muhatap olmadım kapattım telefonu. Kızım geldi aradım geri. Allahın cezası adam 7 yasındaki cocuga küfür etmiş. Anca g. T gezdir sen demiş. Ödevlerini yaptın mı demiş kızımda yok demiş. Senin yapacagım işi s. Keyim demiş cocuga. Cocuk bembeyaz yanıma gelip telefonu verdi. Aldım ne oldu dedim. Bana da sizin yapacagını işi skyim dedi. Ben bagırma ya baslayınca kapattı. Defalarca aradım acmadı. Allah kahretsin ki kızım bunu unutacak ve yası geregi mahkemede anlatamaz. Ya unutur ya korkar asla antmaz. Ses kaydı delil sayılmıyor videoda sayılmıyor. Yazıklar olsun ki kanıtlıyamıyorum

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Belki çocuğunuz anlatır kaç yasinda gerizekalı adam nasıl konuşuyor böyle y
(10,877 puan) tarafından
7 yasında ama konusma 4 gibi. Anlatamıyor
-Reklam-
0 oy
(2,278 puan) tarafından
Bide babası olucak mikrop adam
(2,278 puan) tarafından
Kurtulucaksin hiç degilmi bu pislikten canim sıkma canını eğer mahkemede bunlar delil olarak sayliyosa kızın anlatsin hakime herşeyi
(10,877 puan) tarafından
Anlatamıyor cnm. Yas 7 ama hareketleri konusma sı 4 yas gibi.
(2,278 puan) tarafından
Anladım canım inşallah en kısa zamanda kurtulursun sizde o adamdan adam demeyede bin şahit lazım insan ewladina nasıl öle birşey der anlamış değilim daha 7 yaşındaki çocuğa bide çocuk onun küfür olduğunu biliyo keşke böyle insanlar baba olmasa
(10,877 puan) tarafından
Tabi ki biliyor cocuk kufur oldugunu. Bembeyazdı. Korkudan. Korkmus utanmış
(2,278 puan) tarafından
Yavrum ya kiyamam inşallah tez vakitte kurtulursunuz o pislikten
0 oy
(612 puan) tarafından
Bazı babalar hiç olmasa ya, en azından çocuk babam deyip hayalini sever. Çok özür dilerim böyle bişey söylediğim için ama kızına hissettirdiği şeye çok sinirlendim. Daha 7 ya 7. Muhtemelen günlerdir de görmedi. Özlemiyle yanması gerekirken söylediği laflara p.is terbiyesiz
(10,877 puan) tarafından
Tabi 1.5 aydır görmüyor
0 oy
tarafından
Ne zaman boşanacaksın, çünkü artık boşanmanı bekliyorum bu adamda o göz yok gibi
(10,877 puan) tarafından
Bemde mahkeme tarihi bekliyorum.
0 oy
(15,171 puan) tarafından
Çocuk açısından çok üzücü. Sizin için de çok yıpratıcı malesef. Terbiyesiz adam
(10,877 puan) tarafından
Kızım bem beyaz olmusncocuk
0 oy
(12,489 puan) tarafından
Boşanmya karar vermekle çok iyi yapmışsın 
(10,877 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
tarafından
Ay 7 yaşındaymış özür dilerim okuudum ama sinirden yaşını unuttum çocuğun adı hayvan 
0 oy
tarafından
Ben bunu yeni öğrendim ses kaydı delil sayılmadıgını hatta sucmus seni apacık tehdit etse bosanma asamasında kaydı sunamıyormussun. Nasıl bi saçmalık 
(10,877 puan) tarafından
Aynen oyle bacım. Video alsan cocuga ögretip cekti diyorlar mahkemede. Ne yapacagımı sasırdım
tarafından
Geçen de bi paylasımında dek gelmişti çok zor süreçtesin Allah yardımcın olsun. Arkanda Allah var elbet düzlüğe çıkarır hakkınla.
(10,877 puan) tarafından
Allah buyuk bacım o konusamayan cocuk bır anda bır konusur
tarafından
Keşke konussa ama mahkeme kabul eder mi çocuk konusmak istese anne öğretiyor diye reddetmez mi belli bi yas sınırı var diye biliyordum? Var mı böyle birşey
(10,877 puan) tarafından
Aynen oyle. Gerekli görülürse pedegog konusuyor
0 oy
(15,823 puan) tarafından
İzin verme konuşmasın o küfürbaz adamlara yazık çocuğuna bacim
(10,877 puan) tarafından
Bacım konusturma zam da suc.
0 oy
tarafından
Kızınızın Velayeti için mi kanıt istiyorsunuz? 
(10,877 puan) tarafından
Velayet bende ama görülsün istiyorum bu cocuklara karsı nasıl bu adam nasıl bir insan
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Ah keşke kanıt olsa maalesef sadece boşanma değil hiçbir mahkemede ses kaydı sayılmıyor ve karşı taraf şikayetcibolursa ses kaydından dolayı cezası var yani hiçbir mahkeme derken ben böyle bilmiyorum cezası var diye biliyorum 

Pislik herif küçük çocuğa söylenecek laf mı bu keşke kanıtlayabilsen 
(10,877 puan) tarafından
Aynen oyle bacım
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Telefonuna ses kaydedici indir 
(10,877 puan) tarafından
Cnm yasal degil ustune birde suç.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 444 göst.
6 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu