0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kızlar benım kış temizliğim bitti dün camlarımı sildim odalarını tekrar düzenledim perdelerimi yıkadım astım miss gbı doğalgaz borularını sildim kapıları sildim hepsi misss gbı oldu bugun çokk çok mutlu uyandım evim tertemiz diye bugun sadece tualet banyo yıkıycam işim kalmadı

Halıları yıkamıştm zaten 1 ay önce tertemiz oldu

8 Cevaplar

0 oy
(6,916 puan) tarafından

:ermm: dün bayağı ayakta kaldım, bugün ayağıma basamıyom ağrıyor.. Yemek yapabilsem şükür... 

tarafından
Neden çok ayakta kaldın canım benımde totom yer görmedi dün kış temizliğinden
(6,916 puan) tarafından
Evleneli beri toto yer görmiyy :))))))) gebeykende bahçe evinde kiradaydık, kaynanagille birdik:( 2 yıl oturduk.. Çocuk oldu ayrı eve çıktık rutubetten. Az önce banyoyu yıkadım seke seke:D ciddi diyom, akşama kadar perdeydi antreydi, bittiiiiiimmmm.
tarafından
Doğrudur canım. Bende haşat oldum ev işiyle ugraşmaktan bide kızmla ilgilendim zor oldu
-Reklam-
0 oy
(629 puan) tarafından
Nerdeee yeni eve gecicem bitmesini bekliyorum insallah kis olmadan biterde geceriz
tarafından
İnşallah canım yenı eve yenı düzen gerek zor ya çok zor taşınma işleri Allah yardımcınız olsun
(629 puan) tarafından
Amin amin cnm 6 bck aylik oglumla ne yaprsm
tarafından
Benımkı de 6 aylık canım
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Bende camları sildim perdeleri yıkadım cnm ama nerdeyse 1 aya yaklaştı camlar geri kirlendi ev dersen haftada dip köşe yaoiyorum zaten oglan hep yerlerde bi arka odam vardı kiler gibi kullanmadgm eşya sandık flan orayı düzenledim halılarımı yıkamaya seneye vericem temiz mutfak dolaplarimi silmistim bu şekilde 
(1,741 puan) tarafından
Işler hic bitmiyo ki bende cocukla ne yaparsam işte:)
tarafından
Aynn canım bende çocukla yaptım tum işlerimi
(1,741 puan) tarafından
Ellerine saglik cnm  biz anneler herseye yetişiriz evelallah yeterki saglik olsun
tarafından
Aynn canım mecbur Bi yandan çocuk salladım Bi yandan cam sildim oda süpürdüm SÜpürgem sessiz Allah tan uyurken çalıştırdım duymadı
(1,741 puan) tarafından
Iyi bari cnm bnm oglum da süpürge hastası ben süpürürken peşimde dolanır:)
0 oy
(104 puan) tarafından
Ben çocukla günlük yemeği zor yapıyorum evi b.. götürüyo büyük oğlumda çok rahattım her işimi yapardım ama ufaklık değişik bi çalışma oldu bütün gün deli Dumrul gibi ortalıkta koşturuyor:)
tarafından
Ufak olan ustalık işi derler bizde ahahaha
(104 puan) tarafından
Hahaha bu iyimiş:))
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Yeni basliycam iki çocukla nasıl biter hiç bilmiyorum biri 3 aylık biri 26 aylık bakalim
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Eline saglik ohh :) Benimde bitti sayilir bi halilarimi yikatmaya vericem. 3 cocukdan parca parca hallettim sonunda. 
tarafından
Sağol canım senınde ellerine sağlık
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Ben  hep kış temizliği gibi yaptığımdan öyle ağır bi temizligim yok kuzum. Ellerimde egzama var havalar soğuyunca kurudular. Çatlayacak diye korkuyorum.. Bi iyilessin mutfak dolabımi silemiyorum 2 haftadır o silinecek sadece. Ellerine sağlık senin de temizlik gibisi yok gerçekten 
tarafından
Önce sağlık canım
(3,695 puan) tarafından
Aynen kuzum catlayinca da parmaklarim dikine dogru catlar cok can yakici oluyor o yuzden yapmiyorum simdilik.  Bakalım doğuma kadar yolu var inşallah iyileşir ☺️
tarafından
Inşallah canım Rabbım acil şifalar versin

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 402 göst.
+1 oy
12 cevap 328 göst.
27 Aralık 2021 Aile kategorisinde Hilalaksu (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 223 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Tekcocuk (1,213 puan) tarafından soruldu
0 oy