0 oy
445 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (7 puan) tarafından
Kızlar ben kilolu biriyim eşimin kardeşleri zayıf giyinmeleri çok hoş ben şalvar giyen biriyim güzel gitmiyorum diye hakkımda konuşuyorlar ama ben şalvar giymeyi çok seviyorum ve çocukluğumdan beri de böyle giyiniyorum acaba onlara bu konu hakkında konuşmalı mıyım ?

11 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Yani onların konuşmaları hoş değil tabi ki ama kendin için sağlığın için zayıflamalısın ve güzel giyin ki eşinin gözü dışarı kaymasın
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Çiçeğim kilolu da olsan zayıf ta olsan insan oğlu illaha ki bir klup bulur giydiğin şalvar eski usul basma çiçekli şalvarlardan ise yakışmayacağından değil daha çok gençsin yaşına gitmez büyük beden çok güzel kıyafetler var ha ben böyşe mutluyum dersen başım üstüne en önemlisi senin mutluluğun lakin eşinin yanında şalvar değil de en azından tayt güzel dar eşofman altları giy
+1 oy
(10,351 puan) tarafından
Çok kılolu isen kimse için değil sağlığın için zayıfla canım. Her 1 kg dizlere 5 kg olarak yansıyor ilerleyen zamanlarda sıkıntı yaşarsın. Tek renk etek pantolonlar var onlardan giy istersen onlar da şalvar gibi ve rahat. 
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Kendini nasıl rahat hissediyorsan öyle giyin canım. Senin kilon giyimin kimseyi ilgilendirmez.
0 oy
tarafından
Senin yüzüne mi konuşuyorlar canım 
(7 puan) tarafından
Arkamdan konuşuyorlar ama yüzüme böyle giyin kimse sana bsy diyemez diyolar
tarafından
Hiç oralı olma bence nasıl mutlu oluyorsan öyle giyin
0 oy
tarafından
Sadece zayıf olanlara göre degilki Büyük bedende çok şık kıyafetler var 
tarafından
Yakın olsak ben sana dikerim büyük beden
(262 puan) tarafından
Instagramda berika Yıldırım var büyük beden kiyafetler var ben ordan bi kac kere siparis vermistim
tarafından
Kuzum Sefamerve modaselvim bunlar 54 56 bedene kadar var bir bak o sayfalara
(7 puan) tarafından
50 52 bedenim ben
tarafından
Yazdığım sayfalara bak canım
0 oy
tarafından
Senın kilon kımseyi ilgilendirmez canım bende 22 yaşındayım zayıfım 
0 oy
tarafından
28 bıççık yaşındayım etliyim butluyum "))) hiçte kom me der diye takmıyorum lakin kilo insana çok büyük yük şimdi sürekli hareket halindeyim kızımı okula götür getir yapıyorum oğlum 4.5 aylık arabaya binmiyor illaki kanguruya konacak rezil rezil gezecek onuda üstüme asınca kilo tabi git gide katlıyor su ayak bileklerim varya allahım acısından sizisindan gece uyuyamiyorum bende diyete başladım hazır hareket halindeyken vereyim kiloyu bari dedim ")) nasıl görünmek istediğin tamamen senin elinde canım zayıflamak istersen azıcık diyet yapsan hemen zayıflarsın tesetturluysen şalvar yerine etek giy mesela yani görünüşünü değiştirmek istiyorsan ama bunu başkalarına hoş gelmek için değil kendi mutluluğun için yap aynaya baktığında gördüğün kadından memnun ol gerisini de s.ktir et gitsin bende çok zayıf insan sevmem bebim görümcem de kemik yığını bir gram et yok üstüne sanki dermansız derde dusmuste kurumuş gibi ") hiç sevmem kadın dediğin şöyle memeli olacak popolu olacak 
tarafından
Allah hayrını versin en sonuna kahkaha attım
tarafından
Hajahsjhshs amin inşallah "))
(7 puan) tarafından
Yaaa ağzına sağlık çok aşırı değil tabiki bende giyiniyorum ama ben salvar seviyorum rahat oluyorum onunla
tarafından
Öyle rahat ediyorsan kimsenin sana bir şey demeye hakkı yok zaten canım bende hep evde pijamayla takılırım hepsini  ağzı yüzü bi yana kayık "D bxjsjKJajajs ama rahatlar norum
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kilo önemli dgl kuzum istersen verirsin bosver hem ne giyosan giy kimse bisi diyemez diyenede cevabını ver 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Ben olsam zayıflayıp güzel giyinip hepsini sustururdum cnm kaç yaşındasın kaç kilosun öyle veremeyecegin bir kilo mu
(7 puan) tarafından
24 yaşındayım 105 kiloyum
(1,271 puan) tarafından
Kilo verebilirsin kuzum onlara inat hem kendini çok daha iyi hissedersin. Vermezsen de kimsenin haddine değil senin kilona kıyafetine laf etmek insanın içi iyi olsun. Çok rahatsızsan pat diye yüzlerine söyle. Şok olsunlar öyleleri böyle muameleden anlar
0 oy
tarafından
Salvarina kimse birşey diyemezler. Ha konusurlarda. Ama kilo önemli konum hem daha gence iksin. Fıstık gibi olabilirsin. Sağlığın önemli olsun dedikoduları değil. Zayıf ol yine şalvar giy onerim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 705 göst.
7 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 158 göst.
16 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
3 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Mrve52 (25 puan) tarafından soruldu

379,714 soru

11,366,633 cevap