0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar gorumcemin kızıyla kızımın arasinda bir ay var o daha büyük. Biz geçenlerde yaş çekimi yaptırdık. Keşke bizde yaptirabilseydik.bi pasta alıp kutlayamadik dedi. Ben de diyorum ki evi süsleyim yemekleri yapıyım. Akşama yemeğe çağırır gibi cagiriyim. Kutlayalım sizce kırılır mı bu ara çok alıngan. Onu incitmek istemiyorum. Ama ilk yaş doğum günü de içinde kalsın istemiyorum. Menü de neler olsun. 

3 Cevaplar

0 oy
(2,055 puan) tarafından
Bence çok iyi olur ama işte kırılma olayıni kestiremedim sen istersen eşinede sorup yap bence hatıra anı kalır:)
tarafından
Şimdi aradım sordum. Alınmaz yap gitsin. Kendi yapamadığı icin üzülür dedi. Aksama doğum günü yapıyoruz
(2,055 puan) tarafından
Bizede at canım masayı kolay gelsin bence çok sevinecek görümcen Allah herkese senin gibi yenge versin:)
tarafından
Tamm canim.. görümcem iyi karşılıklı seviyoruz birbirimizi :)
(2,055 puan) tarafından
Maşallah muhabbetiniz daim baki olsun inşallah:)
-Reklam-
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Ben olsam kırılmam sevinirim bile cnm eğer senin iyi niyetini bilir seni çok iyi tanıydysa kırılmaz bende yapcam ogluma dogum gunu planladım yapacaklarını pogaca browni kurabiye yas pasta olacak zaten makarna salatasi çikolata topları yaprak sarmasi tuzlu kurabiye
tarafından
Çok çeşit yapamam akşam 7 gelirler. Alışverişe bugün yapicam anca 4 ten sonra yemekleri yapmaya baslayabilirim
(1,741 puan) tarafından
Olsun cnm yapabildiğin kadar
0 oy
tarafından
Çok iyi düşünmüşsün canım hatta git onun evinde yapın bence 
tarafından
O zamam arayım onu diyim ki Adaya doğum günü yapicam hadi gel beraber seçelim yarın doğum günü anlamaz hem.
tarafından
Olur tabii öyle yap
tarafından
Canım fikrin için çok sağol aradım söyledim. Çok güzel olur. Benimde çok hevesim vardı bakıp almak hazırlık yapmak için. Pasta kesilmeden bı tane fazla mum alsak benimkinin de fotoğrafını çeksek olur mu dedi. Ahhh bı bilse ki hepsi onun için olucak. Bir saat sonra gidiyoruz alışverişe sağol canım.
tarafından
Ayy ne güzel yaptın sen yaaa valla gözlerim doldu maşallah size
tarafından
Yakın arkadasi ile eltisinide akşam için çağırdım. şimdi hazırlık zamani

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 186 göst.
24 Ocak 2024 Aile kategorisinde Kurdele (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
9 Temmuz 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Canan can (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 248 göst.
0 oy
2 cevap 78 göst.
1 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,044 soru

11,515,999 cevap

35,175 kullanıcı

...