0 oy
110 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,075 puan) tarafından
Ya kızlar kızım okuldan ötürü 3.kez hastalandı cok kötü öksürüyor aile hekimine götürdüm normal olur dedi bagisiklik alisana kadar şurup gibi bir sey yazmadi ben anlamdim ya en azından ilac kullansak daha cabuk atlatirdi kendim mi alayim ekstra ne yapabilirm baska 

8 Cevaplar

0 oy
(1,850 puan) tarafından
Havlar gibimi öksürüyo havlari yanlış anlama kuzum krup diye bı hastalık var çocuklar havlar tarzı ses çıkartıyor bizede Dr söylemisti
(1,075 puan) tarafından
Cigerden geliyor canm öyle bir sey farketmedim
(1,850 puan) tarafından
Tamam bak cnm ona zaten ilaç gerekmiyo cigerden gelen bir virüs sebep oluyo 3/5 gün arasında geciyo sesi ergenliğe sanki yeni girmiş gibi kalın geliyo dimi
(1,075 puan) tarafından
Aynen canm
(1,850 puan) tarafından
Tamam korkam krup olmus acilde 15/20 dk soğuk buhar veriyolar geciyo ;)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oksuuruge surupla müdahale etmek çok doğru olmadığı için genel de vermiyorlar canım kendi atsın diye
0 oy
(546 puan) tarafından
Bal ve limonu karıştırıp verin cay kaşığı ile o öksürgu kesermis
0 oy
(278 puan) tarafından
Aa geçmiş olsun ben de biraz dan saldım sağlık ocağına benim kızım hiç hasta olmazdı okula başladı hasta olup olup geliyo çocuklar dan bulaşıyor hasta çocukları saliyorlar anneler başımızdan gitsin diye olan bizim çocuklara oluyor bı kış hastalikla gecirirsek salmayacagim kızımı okula yeğenim iki gün oldu hastane de yatiyo okulda bulasti
0 oy
tarafından
Varsa andız pekmezi içir çok iyi geliyor öksürüğe
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Bizede öyle yaptı. Aşırı hırıltı vardı doktora götürdüm faranjit dedi. İlaca gerek yok dedi 2 vitamin verdi. 

Ve tabiki sonra kızım zatürre oldu o verdiği dandik vitaminler işe yaramadı.

Sonra ilaç kullandık çok şükür 10 günde geçti
0 oy
(734 puan) tarafından
Su kaynat derin bir kaba al buharına tut ama dikkat et yakma çocuğu buhar rahatlatir
0 oy
tarafından
Canım ilaçla geçmez zaten kuru soğanın ortasını oy bir yemek kaşığı bal koy süzülsüz içinden sonra o balı akşam birde sabah ver emin ol geçiyo bal öksürüğe birebir

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 41 göst.
0 oy
3 cevap 76 göst.
28 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 105 göst.
5 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek06 (676 puan) tarafından soruldu

380,207 soru

11,383,135 cevap

34,882 kullanıcı

...