0 oy
177 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,671 puan) tarafından
Güzel anneler karasız kaldım size sorayım dedim oğlum şuan 4aylik kış için dışarda giymek için kaban mont alayım dedim ama arkadaşlarım tulum al diyorlar siz ne aldınız yada alicaksunz fikir istyrm :-)

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
En güzeli tulum :) 
(2,671 puan) tarafından
Evet işte tulum al dediler banada mantıklı geldi sorayım dedim :-):-)
-Reklam-
0 oy
(545 puan) tarafından
Bebegin biraz küçük bencede tulum al seneye kısa kaban alırsın ayakkabı falan da giyer hem :) tulum daha kullanışlı olur senin için 
(2,671 puan) tarafından
Evet tulum daha kyllanisliymis bende pek karar veremedim ne alacağıma oyuzden sorayım dedim şimdiden ayakabasi var teyzesi :-)
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Küçükmüş tulum daha iyi olur bence

Halam kızıma hediye mont getirmiş bende astronot mont alıcam çünkü kışın çok çok soğuk oluyor burası 
(2,671 puan) tarafından
Evet bende kaysideyim soğuk bana göre de öyle internette bildiğin bir site var mı alınabilecek
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Tulum aldım yani astronot giydirmeye başladım ve çok iyi kolu bacağı beli açıldı derdi yok 
(2,671 puan) tarafından
Aaa ne güzel nerden aldın internet ten aldıysan banada şöyle bakayım
(4,698 puan) tarafından
Ben dolap uygulamasından aldım kadına yurt dışından hediye gelmiş çocuğuna olmamış orijinal fiyatı 350 dedi ben 50 TL ye aldım
(2,671 puan) tarafından
Aaa çok iyi şuan orda var mı acaba baksam bende
(4,698 puan) tarafından
Var bir sürü astronot tulum yaz ben 1 yaşındaki oğluma 5 YAŞ tulum adım 4 yaşına kadar giyer inşallah
(2,671 puan) tarafından
Hı tmm tşkler bakarım bende
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Tabiki de tulum. Benim oğlum 9 aylıkken bile karda tulum giydirip dışarı çıkıp oynardık:)) tulum en iyisi. 
(2,671 puan) tarafından
Valla herkes öyle diyor tabi bende mont alicaktim ama sonra baktım herkes tulum al diyor bende  burdakilere sorayım dedim tşkler
0 oy
(14 puan) tarafından
4 aylik bebek icin en iyisi tulum ben tulum giydirmistim 
(2,671 puan) tarafından
Evet tam soğuk olunca 5-6aylij olucak gerc i herkes tulum giydiriyor sanirim
0 oy
tarafından
Ben mont aldım cnm ☺️ 
tarafından
Yani ben memnunum daha tam soğuklar gelmedi ama yine de iyi oluyo ☺️ tulumu oğlum sevmiyo hareketsiz kaldığı için sinirleniyo çok agliyo ☺️
(2,671 puan) tarafından
Oyy yerim onu haklı çocuk :-) bende alınca acaba ay olarak mı alsam yoksa yaş olarak beden alsam
tarafından
Yaş olarak al cnm ❤️ daha iyi oluyo. Mesela benim oğlum 6 aylık olucak ama bir yaş aldım anca oldu ❤️
(2,671 puan) tarafından
Hı 1-2yss alayım büyük olsun ne olucak ki
tarafından
Aynen öyle cnm ☺️
0 oy
tarafından
Ikısıde var ıkısıde hedıye gldı bn almadım canm ama sahsen bn alack olsaydm tulu alırdm belını bacagını komple sıcak tutsun dıye
(2,671 puan) tarafından
Öyle diyorlar aslında çok mantıklı ama acaba kaç ay yada yaş mı alsam
tarafından
Bebebgın gelısımlıyse eger 1 yas al canm
(2,671 puan) tarafından
Yok zayıf valla

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 237 göst.
0 oy
10 cevap 421 göst.
6 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu