0 oy
252 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Pazar gunu komşuya 5dkka geçtim kaynanamn tabağı vardı oğlu var bı yaşında yürümüyor benm oğluma gitmek istiyor bnmkide 2yasinda istemiyor bazen ben genede oğluma bebek seni seviyor bağırma diyorum ama anlamıyor bazen . Ayrılırken öpücük atıyor yaklaşmadan seviyor sadece . Komşum da çok mudahelci ne bagriyosun korkuyo fln diyor genelde.neyse oksurmus bnmki ama hasta değildi o öksürme bı ay önce kan da enfeksiyondan kustu kusmadan sebeb boğazlardan ciğerlere öksürük inmiş bu yüzden tekrar götürdüm doktir bı iki ay gider demişti ama grip değil .dün akşam eşim dışarı çıkarttı hirkasiz orda çarpmış gece burnu tıkandı sabah kalkınca da bı hapsiriyir akıyor baya burnu .o günde salı görüşürüz dedik ben yazdım canm bı kaç gün görüşmeylm bnm ki hasta gibi burnu akıyor dedim demez mi ayy bnmkinede geçirdi pazar günü oksurdu ya .bende o zmn hasta değildi ki o öksürük başka sebebten dün akşam üstü çarptı dedim yok yok geçirdi bnmkine dedi . Bende kaynananda gripti öptü diyirsun dedim kızdım yani hep karsisindakni suçlar gibi davranıyor ozmn kışın gorusmeyelim vebal almaya da gerek yok bizden gectiysede geçmiş olsun dedim kestirip attım .çocuk bunlar herşey olur asla demiyor. Kendide evde duran biri değil normal de hergun anasına ablasına geçiyor .şahsen onun oğlu hasta olsa ben asla sizden bize geçti diyemem demem .o günün akşamı başka arkadaşa gittik yazdım o kıza oğlun hasts mi diye yok gayet iyi hatta dibdibelerdi .o bahane aramış dedi gorusmucem .. 

1 cevap

0 oy
tarafından
Evhamlı insanlar sıkıcı oluyor. 

Evlat bu tabikide hasta olacak düşecek kalkacak vs

Ama sakınan göze de çöp batar 

İyi yapmışdın mesafeni koru
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 320 göst.
26 Mart 2023 Diğer kategorisinde Seacolour (136 puan) tarafından soruldu