0 oy
263 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Esim askerden gelince. 1 ay kadar kaynanmgilde kaldik. Kayinbabam bizi evimize  getirince (farkli sehirlerde yaşıyoruz.) Her hafta gelmeye başladılar çocuğu özledik sizi özledik diye Ben de bir hafta annengile gitmiştim Orada eşim tekrar haber verdi Pınar eve gelsene Annemgil gelecek Ben de tamam söylemiyorum gerekiyordu ama yeni gittiler dedim Eşimle bana bağırmaya başladı Yok lan benim Annemgil istemiyorsun yok gelmesinler arayayım yok işte onlar sana okudu iyilik yapsın sen onlara böyle yap Annem gilin evinde Ben eşiyle kavga ettim sonra bir durum paylaşmış Instagram'dan işte yapılan unutmadım falan gibisinden görümcelerim yazmış Ne oldu diye yazmışlar eşimde Pınar işte annem gilin gelmesini istemiyor işte böyle böyle söylüyor diye anlatmış Benim büyük Görümcem de WhatsApp'tan iki yüzlü yılanlar işi nankör oldular iki tane kardeşini eve eşimi paylaşıp biz bize yeteriz başkasını ihtiyacımız yok Durumlar paylaşmış Ben şu an eşimle iyiyim aramı düzelttim gayet de mutluyum  kaynanam gil de geldiler bize oturdular kalktılar bir hafta kaldılar ama ben görümcemle kötüyüm konuşmuyorum konuşmayı da düşünmüyorum kimse bana yılan diyemez benim anneme yılan diyemez annem beni tavliyirmus onun icin oyle konuşmuşum  onun annesi babası varsa benim de annem babam var oğlumun sünneti için Kaynananın yanına gitmeyi düşünüyoruz ama Görümcem gelecek ve kavga edeceğiz sıkıntı çıkacak diye korkuyorum Çünkü ben onunla asla ve asla konuşmayı düşünmüyorum ben yılan değilim ben o evin geliniyim yeri gelir o annesine babasına  bağırır Ben savunurum yani Çok zoruma gitti Ne yapacağım bilmiyorum Gitmek istemiyorum ama bir yandan da oğlunun sünneti için gitmemiz lazim. Rahatsizim tek başına bakamaya bilirim . Çok bunaldım .

7 Cevaplar

+1 oy
(4,698 puan) tarafından
Bütün suç eşinde okurken sinirim bozuldu 
tarafından
Bende soyeldim yeri geliyor o benim ailem hakkinda konuşuyor ben susuyorum o da susacakti. Madem o susmadı görümcem diyecekti ki esinle sorunun yarin sen iyi olirsun biz kotu oluruz. Ben ve ailem kimsenin oyuncagi değil.  Gorumcem Benden ve cocumdan uzak dursun kardesiyle ne yaparsa yapsin ama ogluma asla dokundurtmam
(4,698 puan) tarafından
Ben asla düğününe gitmezdim özür dilemesi lazım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gorumcende hata var ama hatanın en buyugu esınde. Ergen gbı tartısınca durum paylasmak nedır ya. Gorumcene neden anlatıyo. Burda tavrını ılk esıne koymalısn senn yuzunden bu haldeyız dıye
tarafından
Onada diyorum. Arada ben varim pinar ne zamana kadar konusmayacaksin diyor bunun böyle olmasini sen istedin dedim. Ki ben o laftan sinra arayip ozur de diledim. Bizim sorunumuzdu anlatmayacaktin dedim. Onada patladim baya
tarafından
Sen madem ozrunu diledin oda soyledı laflar ıcn gelıp senden ozur dılemelı.
0 oy
tarafından
Ortalığı karıştıran esin kuzum

Hepside ergenmiş 

Ne bu birine kizınca hemen durumlar paylaşma falan
tarafından
Evet esime de kizdim bu hale geldiysek senkn yüznden diye. Yeri geliyor o benim ailem hakkinda konusuyor ben kimseye bir sey anlatmiyorum oda anlatmayacakti
tarafından
Tabikide anlatılmaz  esinle birseyini paylasamiycakmisin
0 oy
(185 puan) tarafından
Kabahat eşinizde.. iki kişi arasında yaşanan sorun yine o iki kişi arasında çözüme kavuşur.. ben bu tartışmalarda kavgalarda sosyal medyadan hemen gönderme yapılan şeyleri çocukça ergence buluyorum.. eşiniz çocukluk yapmış resmen sorunu sizinle halledecegine hemen büyüğüne yansıtmış  Gitmek istemiyorsanız gitmeyin sünnet dediginiz şeyin özel bir bakımı yok yani çocuk ilk çişini yaptığında acı hisseder o kadar krem verirse kremini sürersin bitti..
tarafından
Kayinbabam ordan ben ayarladim burda yaptiralim diye surekli arıyor esim basta ben istemiyorum diye yok diyirdu ama fazla baski gelince oda tamam dedi
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Bir daha konuşma o görümceyle. Ama suçun büyüğü eşinde. İkinizin arasında olan şeyi başkasına anlatmamalıydı. Ama malesef erkeklerin geneli böyle. Çekirdek aile kavramını benimsemeleri çok zaman alıyor. 
tarafından
Esime cok kızdım. Senin anlatmaman lazim diye ama daha once hic bir kavgamizda bunu yapmadi. Konu ailesi olunca hassas oluyormus hangimiz olmuyorsak
0 oy
(800 puan) tarafından
Cnm tümm suç eşindemalezef 

Aile arasında bişy olur ama bu hemen dıya anlatılmaz
tarafından
Evet onada soyledim. Simdi biz iyiyiz ama senin ablamla aramiz bozuldu diye.
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Burada tek suçlu eşin  

Bir de WhatsAppta durum yapmak nedir yaa 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 746 göst.
9 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 291 göst.
0 oy
13 cevap 444 göst.