0 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Bebeğim erkek 13 aylık ama 9 kilo yemeside çok iyi ama kilo almıyo sizce kilosu iyi mi

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Saglikliysa kilosu önemli değil cnm ha illa kafaya takiyosan yengem arı mama veriyo o güzel kilo aldırdı maşallah yeğenime ☺️
(3 puan) tarafından
Bende arı mama veriyorum ama kilo alımı fazla değil diye takıldı kafama kim görse çok zayıf diyo
tarafından
Bilmiyorum cnm takma kafana sağlıklı olsun yeter bence
-Reklam-
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Doktor 6 aydan sonra gelişimi kilo alımı yavaşlar sağlıklıysa kafaya takma dedi. Kendim de araştırdım hareket çoğaldığı için öyle oluyormuş. Kızım da 17 aylık 11 kilo gayet iyi dedi ebe
0 oy
tarafından
15 aylık 8400 canım benimkide zayıf ama canları sag olsun 
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Valla sağlıklı olsunda varsın zayıf olsun .  Çok hiperaltifse ondan da kilo tutmuyodur canım.  Yakıyorlar çünkü o hareketle  yediklerini.  Ama biraz daha alsin istiyorsan  beslenmesini gözden geçir neler yiyo  ediyo 
(3 puan) tarafından
Bizimle sabah kahvaltı eder yemek yiyo çorba felan içiyo bebe bisküvisi yapıyorum sütle herşeyi yiyo yani
(1,207 puan) tarafından
Demem gibi metabolizması hızlı calisiyo olabilir canım  sen aldırış etme hiç yediği yerinde olsun da zayıf olsun yine
0 oy
tarafından
Genelde o aylarda  ve ilerleyen aylarda Kilo alımı çok yavaşlıyor 
0 oy
(56 puan) tarafından
Biraz zayıf sanki
0 oy
(169 puan) tarafından
Oğlum 2 yaşında 11 kilo herkes zayıf vs minyon diyor umrumda değil . Çok şükür yiyor doyuyor ve çok sağlıklı maşallah gerisi boş . Her gören kaç aylık diyor bu arada :))
(3 puan) tarafından
9 10 aylık gibi görünüyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 156 göst.
29 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 412 göst.
23 Eylül 2019 Diğer kategorisinde rıdvanın_melegii (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,052 göst.
8 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde ♥️Hafize♥️ (348 puan) tarafından soruldu