0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (64 puan) tarafından

Sözde çok samimi oldugum bir kuzenim var. evlerimiz çok yakın. Ortak arkadasımız olan bir akraba bunlara gelmis geçen günlerde. story atmış kuzenim "misafirime hazırlık yapıyorum" diye yaptıklarını atmış  Sonra ikisi birlikte story filan atmıslar. Yani ikisi ayrı takılabilir ama normalde paylaşım yapmıyorlar resmen belli etmek icin atmıslar. Ve bu yakın oldugum kuzenim bir yerlere cagrılmasa hemen soruyor "neden" diye. Ama ben tenezzül edip sormadım. Ama madem yakın saydıgı kuzeni olarak beni ortak bir arkadasımız gelince cagırmıyor ve daha önceki olaylar da eklenince mesafe koydum. Instagramdan komik seyler atınca kalp koyup geciyorum artık. Bugün yazmıs "kanka bir sorun mu var yazdıklarıma kalp koyup geciyorsun sadece" diye. Yani ne desem ki simdi. Samimiyetsizliklerinden bıktım çünkü cidden.  

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tuzday  belki ikili vakit geçirmek  istediler , ama alındığını söyleyin böyle yapmayın  em azından geçen bi  iki güzel  anınız  hatrına
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şakayla karışık küsüm ben sana de neden derse böyle espirili şekilde anlat
(64 puan) tarafından
Ama anlamayan için gidip de bir de beni neden cagırmadın muhabbeti yapmak istemiyorum. Kıymet verse cagirir
0 oy
(333 puan) tarafından
Bence sen yine bildiğin gibi davran sonuçta onun çağırmasına muhtaç değilsin ki, kuzenin çağırsada olur cagirmasada olur gibi takıl yine. Eğer davranışın değişirse onu taktığını umurunda olduğunu anlayacaktır. Ve emin ol bu kuzenine en güzel cevap olacaktır.
(64 puan) tarafından
O zaman hicbir sey olmamis gibi yapıyor kendisi. Yani ben cagırmasam o kırılırdı. Benim de kırılacagimi biliyor. Böyle samimiyetsiz olup da sonra yine cok samimiymisiz gibi davranması sacma geliyor. Madem öyle mesafeli olmak daha iyi olur diye dusunuyorum. Ama bu sefer kendi soruyor "kanka bir sorun mu var? Mesajlarima cevap yazmayip sadece begeniyorsun" diye.   Attigi seyler de komik videolar. Alısmıs gülen eglenceli moduma tabi. Ama hakettigi begenip gecmek. Ne yazsam cevap olarak bilemedim.  Yoksa ben mi abartiyorum diye de dusunuyorum
(333 puan) tarafından
Sen kendini kuzenine karşı belli ediyorsun, resmen diyorsun ben sana kırıldım. Sence kendini ona karşı belli etmene gerek var mı
0 oy
tarafından
Belki gelen kişi istememiştir seninde olmanı belki ikisinin tek olmasını istemiştir özel bir durum konuşmaya gelmiştir böyle düşündün mü canım. Sen bişey deme bence bu kadar önemli sanmasın kimse kendini 
(64 puan) tarafından
Öyle olsa sosyal medyada paylasmazlar bu kadar. Gelen kisiyle ortak whatsapp grubumuz bile var. Gruptan birini o gün calisıyor diye cagırmamıstır. Ama ben evdeydim. Kıymet verse cagirırdı. Ki zaten onun beni cağırmasına meraklı da degilim ama böyle yapıyorsa sonra yine samimi olmasın. Normalde komik mesajlara gülerim cevap yazarım ama begendim gectim. Normalde sempatik birisi oldugum icin mesafe koyunca farkediliyor böyle. Yani hem böyle yapıp sonra ben mesafe koyunca "bir sorun mu var " demelerini de ilginc buluyorum
tarafından
Valla bu kuzenler aynı benim kuzenler gibi belliki durup dururken bir yerlerine şeytannn kaçıyor sonra hiç bişey olmamış gibi davranmayı bekliyor demekki aynı değeri kendileri vermiyor işlerine geldiği gibi
(64 puan) tarafından
Aynen. Bir sorun yok yazıp gecicem
tarafından
En mantıklı olanı kimseden yakınlık bekleme yaramaz boşver

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 195 göst.
4 Mart 2023 Aile kategorisinde Sibelyldiz (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 671 göst.
16 Aralık 2022 Aile kategorisinde polatzulal35 (340 puan) tarafından soruldu
0 oy