0 oy
209 göst.
Aile kategorisinde (42 puan) tarafından

Slm canlar,

Bir sorum olacak. Nasil baslasam bilemedim... 

Ben babamdan cok aşırı korkuyorum.  Ama nedenini bilmiyorum. Yani hep böyle idi. Şiddet görmedim Yani aşırı değil sorun olacak kadar. Psikoloji Şiddet vardı daha çok  Annem babam dan. Ve şimdi görüyorum (nedeni diğer yazilarimda) ve geçen eşimi babamın patronu aradı ve ben kulak misafiri oldum. Babam sandım. Elim ayağım bosaldi korktum. Kalbim yerinden kobacak gibiydi. Ayakta zor durdum. Ve bu hayatım boyunca böyle ide . Bu kadar aşırı değil ama genede var Di. Bana sarılmasını bile istemiyordum, beni öpmesini onun ile beraber bi odanın içinde bile olmak istemiyorum. Onun yandina rahatsız huzursuz oluyorum ama neden? Rahat olamıyorum. 

Acaba hatırlamadığım bir travma mi yaşadım? 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Baban hiç anneni aldattı mı  canım? Çünkü ben gözümle gördüğüm için nefret derecesine geldim hemen hemen aynı duygular..
(42 puan) tarafından
Bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Ayy sen benmisin acabaaaaa ne eksik ne fazlaaa ayniiiiiiiiiii boyleyimmm

Babamin adi bile gecse kendime zor geliyorum cok psikolojik ve birazda fiziki siddet gordum 4 yildor evliyim gorusmuyorum ama nefret ediyorum ondan anmemi hep doverdi cunku
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bence babanin duruşundan kaynaklı benim dedem rahmetli çok ağir biriydi sevgisini içinde yasayan annem teyzelerim aşiri cekinirlerdi belki seninkide öyle bi meseledir
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Bu sebebsiz olmaz illa brisey vardır otur kendine bir sor

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 668 göst.
12 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Cansutaskin4 (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 239 göst.
24 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 251 göst.