0 oy
270 göst.
Diğer kategorisinde (315 puan) tarafından
Merhaba benim gebeliklerim riskli ve sezeryan doğumlarım 2 saate yakın sürüyor ayrıntıya girmek istemiyorum devlet hastanesi istege bağlı tüpleri kapatıyor mu yaşım 23

7 Cevaplar

+1 oy
(1,335 puan) tarafından

Evet yapıyor diye biliyorum yaşınız küçük olduğu için eşinizin rızası ve imzası gerekir.

-Reklam-
0 oy
tarafından

Cnm detay sormayayacam. Ama kendimden örnek vereyim. Ben üniversite hastanesinde doğum yaptım. Ve Dr bana eşime yalvardı bağlayalım diye. Egerki.  Ciddi derecede sağlık sorunun varsa bağlarlar.  Bana bağlatmadim diye çok. Kizdilar. Taburcu olurken de eğer hamileyim diye gelirsen kürtaj ederiz dediler. 

(315 puan) tarafından
Hm anladım canım çok geçmiş olsun bende 2 cocugum var doğumlarım tehlikeli yeter kapatmak istiyorum diyorum kapatmıyorlar sanki kendileri bakıyor
tarafından
Canım özel değilse neden bağlatmak istemedin Büşracım
tarafından
Oğlumuda kaybedicem korkum vardı cnm  haylada o korkumu içimden atamadım.
0 oy
tarafından

Hayır yaşın küçük bağlamazlar ama tabi en net bilgiyi doktor verir ben bağlattım yaşım 30  doktor kendi dedi bana çünkü karnımda yapışıklık vardı vede mide küçültme ameliyatlıyım ondan o yüzden de sorunlarım vardı bağlattım eşimin de imzasıyla 

0 oy
(202 puan) tarafından
Yasin kucuk kuzu sanmiyorum
0 oy
(238 puan) tarafından
Yaş küçük olduğu için bağlatmıyor devlet tanıdık  birinin5 çocuğu var  27 yaşında bağlamadılar yaşın genc ilerde ne olur ne olmaz diye
0 oy
tarafından
Canım riskliyse doktorlar niye tavsiye etmedi ki acaba
0 oy
(1,493 puan) tarafından
Benim 3 gebelikte baglatacan mi dediler yok.dedim soruyorlar sana 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 245 göst.
0 oy
18 cevap 346 göst.
21 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Nryefe (10 puan) tarafından soruldu