0 oy
147 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
4 aylik bebegim 1 haftadır hiç meme emmedi. Bas bas bağırıyor. Sadece mama icer oldu. Ne yapacağım. Ilk çocuğumu 2 yaşında zor kesmiştim memeden halbuki. Geri nasıl doner

8 Cevaplar

0 oy
(13,063 puan) tarafından
Sen önce sakin ol uykulu sekilde vermeye çalış. 4 ayda meme reddi normal canım geçici bir durum bu 
tarafından
Cnm uykuda bile emmiyor gece. Hemen anliyor. Zorla versem bile çekmiyor hic
-Reklam-
0 oy
(14,034 puan) tarafından
Farklı şekillerde emzirmeyi dene canım internetten pozisyonlara bak 4.ayda oluyor böyle şeyler inşallah tekrar emer pes etme 
tarafından
Bende anlamadım cnm ilk cocukta 1 yaşına kadar sağdım bisey olmadi. Bunda 1 seferde yara olmaya başlıyor. Bide 30 ml cikiyor dusun
(331 puan) tarafından
Aynı makine mi. Belki çekimi azalmıştır başlığı size uygun değildir. Ya da son hızda çektiriyorsunuzdur. Beş dk masaj sonra kademe kademe arttırmak lazım. bi şeyler yolunda değil gibi duruyor
tarafından
Yuksek kademe yapıyordum hep. Sagol cnm bide öyle deniyeyim
(331 puan) tarafından
Ah evet yüksek kademe alışkın olmadığın için çok canını acıtır. Ben philips avent kullanıyordum. Çekim gücü azaldı kiwi Ldım yüksek kademe kullandım çok acıdı aonra azalttım dedğim gibi öncr bir kaç dk masaj sonra kademeli arttırdım ennazından rahatladı göğsüm ve çıkan süt miktarı da arttı baya. Allah yardımcınız olsun
tarafından
Çok sağol cnm
0 oy
(27 puan) tarafından
Bi dönem bebeklerde meme reddi olabiliyor. Yeğenimde de oldu bu aylarda. Bırakmadı kardeşim ama yine de verdi kısa süreliğine de olsa. Sonra tekrar alıştı. 
tarafından
Ins ya. Sagol cnm
0 oy
(2,545 puan) tarafından
4 ayda meme reddi sabırlı olup vermeye çalısın. Bende ilk doğduğundn red yedim alıstıramadım. İlk bebeğim. 6bucuk aydır sağıyorum süt kesilmesin diye.
tarafından
Benim 30 ml cikiyor cnm ya sagdigima deymiyorki.
(2,545 puan) tarafından
Manuelle mi sağıyorsun canım. Manuelse hiç bir şeye yaramıyor. Elektrikli pompa ile geldim. Bugune. Usb kablulu elektrik gidince laptopdan sağdığım oldu ama inan manuelden benden de öyle gelir.
0 oy
(202 puan) tarafından
İnan bende o yollardan gectim o kadar zor bir donem di ki bebekler 4. Ay atagi yaşarlar 1 2 hafta emmek istemezler ama sakin pes etme sakin ben etmedim karanlikta emzirdim kucagima alip gezdirerek icirdim bide sık emzirme ki bikmasin
tarafından
Sagol cnm uğraşacağım aynen
0 oy
(331 puan) tarafından
Üç saatte bir sağmaya çalışin derim yoksa kesilir. Koltuk altına bir yastık koyup yanına oturup futbol tutuşu şeklinde emzirmeyi denediniz mi
tarafından
Sagol cnm oyle yapayim
0 oy
(291 puan) tarafından
Saç kurutma makinesi yada süpürge  çalıştırın benim oğlum o şekilde emmisti
(291 puan) tarafından
Birde mama vermeyin aç kalınca mecbur emecek bı kaç gün yipranirsiniz ama siz sakin olmaya çalışın
tarafından
Evet o sesleri açıp deniyeyim sagol cnm. Benim bu çok fena öyle bir bagiriyorki gece komşulardan utanıyorum. Mamayi zor yetistiriyorum
(291 puan) tarafından
Utanilacak bir durum yok sizin elinizde olan birşey değil  malesef onlarda anlayacaklardır sizi. Bide kucağımda sallayarak emzirirdim akşamları bazen o zamanda emerdi bide tam uykuya dalacagi sıra emiyordu uyku semesi
tarafından
Sagol cnm uğraşacam artik
0 oy
(2,137 puan) tarafından
Oğlum 4. Aydan 10. Aya kadar emmedi.

Sadece uykulu emdi pes etmedim.

Sonra bı bağlandı bağımlısı oldu.
tarafından
Masallah ne guzel ins benimki de oyle olur. Ilk çocuğum memme memme diye pesimde gezerdi hiç çekmemiş abisine
(2,137 puan) tarafından
Her çocuk bir değil canım.
İnşallah en kısa zamanda döner memeye

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 55 göst.
0 oy
5 cevap 53 göst.
29 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 59 göst.
15 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Cns88 (58 puan) tarafından soruldu