0 oy
353 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,505 puan) tarafından
Kızlar evlilik yildonumumuz icin esime hediye aldim cicek sepetinden isime ozel kalem cuzdan tesbih anahtarlik set halinde almistim kargodaydi bugun oglen 12 gibi msj geldi dagitima cikmistir diye bekledim bekledim gelmedi o gelecek diye pazara falan da gidemedim herneyse ne kargo geldi ne bisey sonra kargo takipten bi bakıyım dedim teslim edildi yaziyor D.B kisisine teslim edilmis nasil olur ya nasil boyle dikkatsiz olurlar cok sinirlendim ya ne olacak simdi ne yapim tekrar ciceksepetine girdim siparis verdigim kisiye msj attim daha dönüş yapilmadi mng sikayet var yerine girip şikayet dilekcesi yazdim sonradan geri dönüş icin tel numarasi istiyor ya oraya kendi tel numarami yazdim baska bir kisi tarafindan dogrulanmis telefon numaram sikayet dilekcesini gonderemedim of napcam ya 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
kargoyu ara yada yarin o  kargo şubesine git msji göster de teslim almadım ben 
(1,505 puan) tarafından
Aradim canm da mesai saatleri disinda oldugu icin bilgi veremiyorlarmis yarin aricam ancak ya
-Reklam-
0 oy
(550 puan) tarafından
Cicek sepetinin musteri hizmetlerini ars yardim ederled
(1,505 puan) tarafından
Aradim canm da mesai saatleri disinda oldugu icin bilgi vermediler ancak yarin aricam
0 oy
(348 puan) tarafından
En yakın mngye git direk canım. telefonla ara diyemiyorum çünkü açmıyor genelde kargo şirketleri :-/çiçek sepetini de müşteri hizmetlerini arayarak sorunu bildir ilgili davranıyorlar genelde.
(1,505 puan) tarafından
Hamileyim cok zorlanirim gitmek icin 2 gundur cok asiri bel agrisi çekiyorum evimdeki isler bile kaliyor yarin aricam eger bi çözüm bulamazlarsa gideyim canm mecbur
(348 puan) tarafından
O zaman çiçek sepetini ara canım. Durumunu da anlat hamileyim kargoya gidemiyorum diye. Bikeresinde verdiğim sipariş olması gerektiği tarihte teslim edilmemişti direk çiçeksepetini aradım onlar iletişime geçmişlerdi kargoyla. Bir de özür için yenilebilir çiçeklerden göndermişlerdi :)
(1,505 puan) tarafından
Aynn canm bende yarini bekliyorum bakalm ne olcak iyi olmus bari geciktigine degmis:Dguzel dusunce banada gonderseler bari hamile hamile stres yaptim hahahhahahaha
(348 puan) tarafından
Hahahah :D aynen anlat sizin çalıştığınız kargo yüzünden hamile hamile stres yaptım nolcak şimdi nerde benim siparişim filan diye abart azcık :D
(1,505 puan) tarafından
Ay yok canm ya şaka yaptim yuzsuzce olur:D
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Kargoyu Ara cnm gonderici hicbirsey yapmaz bu durumda adam gondermis kargoyla iletisime gec gerekirse kargo firmasina git
(1,505 puan) tarafından
Aradim canm da mesai saatleri disinda oldugu icin bilgi vermediler ancak yarin aricam bi cozum bulamazlarsa gidicem şubeye
(1,763 puan) tarafından
Bulinir ins cnm bulunmaz ucret oduyorlar gec kalmadan hallet yeniden siparis edersin en azindan akilli bant gonderilmisti bana kargoyu aldik orda actik icinde yok tutanak tutturduk hemen kargo firmasi parasini odedi kaybedilen kargolarda filan ucret odemesi yapiyorlar
(1,505 puan) tarafından
Aynn canm dogrudur ya para gene gelir de gun geciyor esime yildonumu icin almistim allahtan erken siparis vermisim ama tabi oda elime ulaşırsa
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Direk kargonu dağıtan kargo şubesiyle görüş canım. Yarın sabah erkenden git yada ara. Parasını benim verdiğim bir şeyi nasıl başkasına teslim edersiniz de. İnternetten yazdığın şikayetlerle zor yani bi yere varman. En güzeli direk şubeye git dağıtımcınla görüşmek istediğini söyle. Benim kargomu bulun yoksa bu iş tüketici hakem heyetine kadar gider de. Bide Sayfandan ve kargo takip no dan  adresi tekrar kontrol et belki farklı adres yazmışsındır. Yada gönderen firma farklı adres yazmis olabilir. 
(1,505 puan) tarafından
Oyle yapcam canm yok hepsini kontrol ettim defalarca hepsi dogru hicbir yanlislik yok
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Sijayetvar a gir hem çiçeksepetini hem kargoyu sikayet et 

Banada oyke beşik geldi aradım firmayi dedim vesigi kurdum bne hesiye sanmistim diye onlarda ucretini dediler ödedim bende parasini kimse mağdur olmasin diye...
(1,505 puan) tarafından
Zaten parayi karttan odedim canm ciceksepeti kapida odeme yapmiyor dedigin gibi 2.3 yerden de sikayet yazdim yarin donus saglarlar insallah
(7,791 puan) tarafından
Canim bana gelende oykeydi odeme fkn yapilmisti ama barkid hatasi olmus 2 barkidu vardi biri asil sahibinin biri benim o yuzden bans gelmis bndd baska sey siparis verince ikisini de bana yollamislar sizde de olmus olabilir bu durum...
(1,505 puan) tarafından
Aynn canm olabilir sabah aradim da ilgileniyorlar suan bakalm gelcekmi
0 oy
(581 puan) tarafından
Canim yarin bi kargoyu ara istersen mng bana da teslim edilemedi diyordu ne gelen oldu ne giden ana yerlerini aradım yarin tekrar getirecekler dedi şikayette bulundum 
(1,505 puan) tarafından
Aynn canm yarin aricam bakalm ne olcak
0 oy
(350 puan) tarafından
Canım aynı durumu daha önce ben de yaşadım. 

Kargocular yetiştiremeyince teslim edildi yapıyorlarmış sistemde. Yurtiçi de yaşadım ben de bu krizi. Şubeye gittim adam dedi ki abla yetiştiremediğimiz olunca  sisteme girmek zorunda oluyoruz ondan öyle dedi. Veya belli günler belli mahallelere dağıtım yapıyorlarmış şubede atıyorum sisteme göre bugün teslim edilmesi lazım ama senin mahallemde yarın gelecekler. Bugün teslim edildi olarak gösteriyolarmış.

Panik yapma yarını bekle işin aslını astarını öğren ondan sonra gerçekten bi kayıp durumu varsa tutanak tuttur kargo şubesinde
(1,505 puan) tarafından
Anladim canm dogrudur zaten yarini bekliyorum suan arama falan yapilmiyor zaten tesekkur ederim bilgin icin
0 oy
(22 puan) tarafından
Kargolar dagıtıma cıktıgı gün 4 haneli telefonunuz 4 haneli şifre atıyor olması lazım  o şifreyi öğrenmeden vermiyorlar benim kargolarım  o şekilde hep geldi.  Kargo ortaya cıkmazsa tüketici mahkemesine cimerden yazı atın kargodan gelen mesajları. Silmeyin bazen bir de kargo teslim edildi dese bile ertesi gün geliyor oda neden beyfendiler teslimat ta diye işini sallıyorlar. Geziyorlar bulamayınca adresi 
(1,505 puan) tarafından
Evet canm oylede oluyormus bakalm yarın aricam ne diyecekler heryere şikayet ettim sorun aslinda oda değil tam yetismemis olabilir nebileyim geç gelecek olur hadi neyse ama baska birine vermisler kesin saatleri geldi artik kime gittiyse hangi kapiyi caldiysa vermis gecmis B.D kisisine teslim edilmis ne bileyim ben o kim yarin cikar ortaya insallah
(22 puan) tarafından
Muhtarı ara birde canım evde seni bulamamışsa orayada bırakıp muhtar ala bilir  sonuçta bu senin kargon güvenli yere vermesi gerekir
(1,505 puan) tarafından
Hep evdeydim canm zaten onun gelmesini bekliyodum da sabah aradim kargo sirketini dilekce tutuldu geri donus yapilcak dediler
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Böle bişey benim de başıma gelmişti ama sadece sistem üzerinde o şekilde görünüyormuş ertesi günü kargom gelmişti yetişmediği için o şekilde girmişler heralde yarın gelir umarım canm
(1,505 puan) tarafından
Sabah kargoyu aradim canm boyle boyle dedim  sikayet dilekcesi yazildi size donus yapcaz dediler bakalm
0 oy
(802 puan) tarafından
Cnm çiçek sepeti müşteri hizmetlerini ara maruzatini bildir Direk baglanman için tel no veriyorum.08502109492,13
(1,505 puan) tarafından
Tsk ederim canm sabah aramistim zaten sikayet dilekcesi tutuldu size geri dönüş yapilcak dediler
(802 puan) tarafından
Ben geçenlerde satıcıdan memnun kalmamıştım, belirledigim saatten erken göndermişler.Sikayetci oldum.Bana ürünü geri almadan para ödememi geri yaptılar.
(1,505 puan) tarafından
Allahalla oyle oluyomuymus canm
(802 puan) tarafından
Oldu vallahi, şaşırdım bende.....

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 537 göst.
0 oy
1 cevap 38 göst.
15 Aralık 2022 Aile kategorisinde El1997 (1,913 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 52 göst.
3 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde isimsizonline1 (1,383 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
30 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nar (872 puan) tarafından soruldu

380,171 soru

11,381,046 cevap

34,874 kullanıcı

...