0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (3,794 puan) tarafından
Çikolata li süt verilirmi kedilere sokakdaki yavrucuklara verdim sonra da dedim acaba zarari olurmu . 3 4  aylik yavrular tahminimce . Sade süt bitmişti ondan verdim 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Zararı olur mu bilmiyorum ama süt verirken suyla açarak veriyorsun değil mi canım? Onların sindirim sistemi için sade süt ağır.
(3,794 puan) tarafından
Üstüne sıcak su koyuyorum isinsin diye sutlerin
tarafından
İyi yapıyorsun canım♡
-Reklam-
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Sade sütte zararlı o da normalde sütü sulandırıp verebilirsiniz yada laktozsuz olanlardan 
(3,794 puan) tarafından
Tmm canim
0 oy
tarafından
Verme canım , süt uzun vadede bağırsak enfeksiyonuna neden oluyor. Hem de tatlı olacak çikolatalıymış o da zararlı. ❤️
(3,794 puan) tarafından
Sağol canim tmm . Ne vericem kiz ben bunlara elime bakıyorlar çıkınca bisi bekliyorlar
tarafından
Çok mu küçükler ki? Büyükse yoğurt verebilirsin ilimis olsun içine ekmek dograyabilirsin minik minik , çok küçükse de yarım su bardağı yarım yağlı süt , yarım su bardağı su , 1 çay kaşığı tereyağı ve toz şeker , 1 yumurtanın sarısı bunları ufak bir tavaya alıp altını aç yumurta sarısı pismesin içinde diye çırp önce. Bu karışım anne sütünde ki proteine vitamine vs yakınmış
(3,794 puan) tarafından
Öyle çok minik degiller çok büyük de değiller tahminim 3 4 ay lik filanlardir.
0 oy
(465 puan) tarafından
Cikolata hayvanlarin gozunu kör olmasini etkiliyor
(3,794 puan) tarafından
Kız bizim koydeki ev kedisi herşeyi yiyo çikolata dan tut pasta biz yesek yiyo
0 oy
(10,986 puan) tarafından
Tabi ki olur. Ölmezler insallah ama kesinlikle ishal olacaklar. Bir hayvanların seker tuketmemesi lazım. 2 kedi ve kopekler direk Süt bile tuketemiyorlar. Suyla yarı yarıya acıması lazım
(3,794 puan) tarafından
Ne vericem kiz ben bunlara.  Yerdeki su birikintilerini yaliyolardi
(10,986 puan) tarafından
Cnm. Ya veterinere kedi sütü alacaksın. Isırmıyorlarsa dişlerine bak bakalım cıkmış mı
(3,794 puan) tarafından
Dişleri var canım.  Sabah kızımın beslenmesinden bi pankek attim nasıl yediler görsen sokak kedi dolu gorsen . Büyükler kendini idare ediyo ama yavrular çok masum bizim sokakta da 3 4 tane var yavru hele ikisi varya çok şeker biri sarı biri siyah.  Sari olani çok tirsak birinden darbemi yedi ne oteki kendini elletiyo. Sari olani tisliyo başını okşamak için elimi uzattim tisladi kaçtı anca yemek verince geliyo uzaktan uzağa
0 oy
tarafından
Çikolatali sütü bırak sadece süt vermek bile zararlı ve kakao ve çikolata hayvanları kör eder iyilik edeyim derken kötülük etme canim
(3,794 puan) tarafından
Bunu ilk burda duydum valla bilmiyodum. Ama bizim koydeki kediler yiyo kız pasta şeker ne denk gelirse valla
tarafından
O yüzden ömrü 17 yıl olan kediler en fazla 5 yıl yaşıyor. :) Verilmemesi gerek
(3,794 puan) tarafından
Kiz ben ta evlenmeden bi yavru almıştım 10 sene den fazla oluyo  . Şimdi büyüdü tabi gidip geldikçe köye ne versem yiyo. Benim yavrumdu o hatta ben evlendikten bi iki sene sonra doğum yapmış kkedim . Babam da beni aramisti gözün aydin torunun oldu diye.:)))

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 77 göst.
25 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Esra_esra (2,581 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 786 göst.
9 Mart 2020 Diğer kategorisinde Fatmam (701 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 106 göst.
28 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Simsek21 (1,383 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 100 göst.
14 Mart 2024 Aile kategorisinde Balkaymakannesi (18 puan) tarafından soruldu

382,917 soru

11,462,030 cevap

35,052 kullanıcı

...