+1 oy
354 göst.
Aile kategorisinde (1,234 puan) tarafından
Saka bi yana binlari buraya yaziyorum cocuk yapmak istedgmde okuyup vazgeciyorum bunuda bu yuzden yaziyom kizlar bn evlenmeden once en az dort tane istiyodum snra oglumu dogurunca en azindan bi kardesi olsun sevgisini destegini hissetsn dedim ama kocamm olacak sahis yüzünden vazgectm istegmdn oglum iki gundr oksuruyo gecede yatmadi sabahta aglayarak uyandi bnmki ne yapti hazrlandi koye gtti elma toplamaya 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vicdanını da köyde bırakmış heralde kocan
(1,234 puan) tarafından
Valla nasl etsem bilmiyom biktim usandm gorumcemede dedim su saat oldu daha bsy koymadm agzima acısını cikartirim dedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla benim kocamda mecbur sabah kalkıp işine gidiyor gitmezse ne yer ne içeriz? Ozaman sen git o çocuğa baksın canım. Adamlar ne yapsa yaranamiyor valla. :)))
tarafından
Köye gitmiş canım işe değil saçma sapan fikirlerini kendine sakla
tarafından
@Satiye
Sanane benim fikrimden sana sorduk mu sacma mi değil mi diye işine bak
tarafından
O zaman yorum yapma kimsenin canını sıkma kadının belki kocasıyla başka sorunları var eşini köye gitmesi de son nokta oldu karar vermesi için
tarafından
Sanane yorumumdan ya ? ne burnunu sokuyorsun yorum yapılsın diye post açmış sana mı soracam ?
tarafından
Tamam
0 oy
tarafından
Bu kadar bilinçli olmana çok sevindim. 
(1,234 puan) tarafından
Tsk ederm  :)) aglanacak halime gulmesem olmzdi
0 oy
(57 puan) tarafından
Vicdansizadam
(1,234 puan) tarafından
Aynen oyle bencil
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Birinin bu eve ekmek getirmesi gerek sen cocukla ilgililenirsin  sana guveniyodur bide boyle dusun
(1,234 puan) tarafından
Bu dusunmk dgl kendimi kandrmak olur haftada bi izni var fakat onuda parayi bahane edip koye gidiyo
(10,411 puan) tarafından
Size daha rahat bi hayat yasatmak icin calisiyo olamazmi sende bilirsin ki erkekler dusuncelerini bizim kadar acik konusmaz
(1,234 puan) tarafından
Evet olabilir canm ama ordan aldigi para ne oldurur ne guldurur ama bi izin gununde yanimizda olsa bizi guldurur
0 oy
tarafından
En azından bilinçli bir annesin başkaları hem evliliğinden pişman hemde 4 5 çocuk doğuruyorlar kafa yapini sevdim. Kocana gelince Allah merhamet versin
(1,234 puan) tarafından
Aminnn ins
0 oy
(782 puan) tarafından
Bence cok haklisin akışına birak olursa olur zaten
(1,234 puan) tarafından
Hayrlisini versn allah ins
0 oy
tarafından
Cocugi elmadan daha değerli. Bence de canm sen 2 yi yapma.
(1,234 puan) tarafından
Aynen zatn haketmiyo ikinci babaligi rabbim isteyenlere versin hayrlisiyla saglikli

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 201 göst.
27 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 402 göst.
0 oy
44 cevap 1,318 göst.
2 Şubat 2020 Diğer kategorisinde elif merve❤yusuf (2,181 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 441 göst.
10 Haziran 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,394 soru

11,326,155 cevap

34,778 kullanıcı

...