0 oy
111 göst.
Aile kategorisinde (1,161 puan) tarafından
kizlar  bulen bilir  kizim virus tutmusdu.  simdide   oskuruye  kecdi doktor  demisdi evde  oksuryk icin ne  yapa  bilirim kecsin ilac kullaniyorum zaten

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cevizin içindeki zarları suyla kaynat ve içir veya cevizi dış kabuguyla canım geçmiş olsun
(1,161 puan) tarafından
cok tsk ederim ya.  bir haftadir  boylezi
tarafından
Rabbim şifa versin canim öksürük çok zor
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bu tarifi yapabilirsin canım 

image

(1,161 puan) tarafından
mutleq edecem
0 oy
(11 puan) tarafından
Vallah en yaxşısı yağlı kanforadı. Derman zad xeyir eləmədi hekimi de daha derman yazmadi ki cox qebul eliyib olmazdi uje. Dedi her axsam yatmadan qabag isti vanna ele belden aşağı. Birde kanforayla kürəyini sinəsini masaj elə dərisi qizarana qeder. 5 deq oturdurdum isti suda sonra yagı ılqladıb masaj elıyib tez geyindirirdim 3-4 günə tamam azalmışdı ösküreyi
(11 puan) tarafından
He vallah baxiram balkondan camaatin usaglari bu soyugda yagisda colde heyetde oynuyrlar korpe usaqlari cixardirlr gezmeye mende ay soyg olar burnu basi axar xestelener(( Teki Allah canlarini sag elesin. Bizde uje 20 gundu qosmusq kombini. Arada yod cek kanfora vur 2-3 gunden 1. Murebbeli cay ver qisi cixaraq xesteliksiz birde varsa temiz tut bekmezi ver her gun men verirem sirindi deye xosuna gelir :)
(1,161 puan) tarafından
can nece  yasi var.    men aptekden almisam keciboynuzu pekmez  ondan verirem her gun bir cay qasiqi
(11 puan) tarafından
1 yasi var 13 ayliqdi. Ad gununden 1 gun qabag durdu yeridi amma danismir heleki men xosuna gelen seyi tekrar tekrar desem oda demeye calisir :)
(1,161 puan) tarafından
masallah Allah saxlasinnm.
(11 puan) tarafından
Amin sizinkini de :)
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Limon zencefil bal karışımı öksürüğe birebir cok iyi geliyor ama o ayda verilir mi bilemem

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 284 göst.
23 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Vusale27 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 52 göst.
1 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eva190 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 243 göst.
23 Eylül 2022 Aile kategorisinde Kayramball27 (87 puan) tarafından soruldu

377,250 soru

11,289,680 cevap

34,701 kullanıcı

...