+1 oy
686 göst.
Aile kategorisinde (316 puan) tarafından

3 4 gündür böyle silverdin hemetan bebentol hangisi daha iyi hemetan sürdüm kuruyor kabugu silverdin sürüyorum nemli kalıyor ve derisi kalkıyor hangisini süriyim yada Baska varmı 

image

27 Cevaplar

+4 oy
(2,375 puan) tarafından
cnm nasıl için acımıyor canı cok yanıyodur herseyı bırakıp cocugumla ılgılensene nasıl tuttu buhara kesınlıkle gotur doktora gerekırse taksı cagır kremle olacak ıs degl
tarafından
İltihaplanmis icim gitti .Umarim kotu bir sey olmaz parmaklarina .Ya benim uzerime dusakabin patladi cam .Sadece koluma bir kac parca cam girdi .Kendim cikardim ama Esim hemen acile goturdu icinde parca kalmistir diye.

Muhtemelen esi sorumsuz .Kaynanasi vs de umursamaz sanirim .
tarafından
Cok fena cani aciyodur .
Ya bazi koylerde hala kadinin degeri yok.Dinlemezler kadinlari.Kaynana ve es karar verir .Cocugunun uzerinde bile soz soyleme hakki olmaz .Annenin Abarttigini falan soylerler. İnsallah goturmustur.
tarafından
Evet belki onun elinde birşey yoktur  başkaları karar veriyordur Allah vicdan merhamet versin yorumumu sildim 9 aylık hamileymiş inşallah götürmüşlerdir
(316 puan) tarafından
Haklısınız başta böyle degildi evde krem sürdük ama silverdin hemetan falan ama fayda etmedi tabi ha suc bende kabul ediyorum ama bu sekil olucagını bilemiyorduk herkesin cocugu kendine degerli haftaneye götürdük mikrop için tanık için ilaç yazdılar pansuman yaptılar simdi açmam lazım ama izin vermiyor agrıyor diye
(2,375 puan) tarafından
gpturmus cnm krem vermsler sargı beziyle sarmısşarr benm annem fln ortalığı ayaga kaldırr git git die  kaynana ya fln söz dusmez esi hemen bindirip arabaya fizanada olsa gitmellier bide 4gun olmus dokundrtmuyormmus neyse doktor krem yazmıs ..ben hala anlamyrm ya koy yerinde bile olsa artık kadınlar bi söz sahibi olsunlar ya
-Reklam-
+1 oy
(44,748 puan) tarafından
Sen o kremlerden önce bı doktora gotur yazık günah yaa eli çok çok kötü olmuş yanık çok zor
(2,375 puan) tarafından
kendisi böyle yanık olsa gitmeden durabilir mi acaba
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Nasıl yandı ki canım ya çok geçmiş olsun
(316 puan) tarafından
Su kayarken elini buhara verdi böyle oldu
0 oy
tarafından
Silverdin yanık kremi onu sür canım doktora götürdün mu
(316 puan) tarafından
Hayır götüremedim evde krem vardı onları sürüyorum
tarafından
Bence götürmen lazım bayaa kötü ve yanık enfeksiyon kapmaya müsait birseydir
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Doktora götürmedinmi ya nasil oldu bu böyle kiyamam
(316 puan) tarafından
Buhara verdi elini köyde kalıyoruz 9 aylıkta hamileyim gütüremedik
(14,428 puan) tarafından
Gotür canim ya yazik içim sızladı bi an önce iyileşsin
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Nekroz olma yolunda ilerliyor minicik elleri nasıl yandı hastaneye götürmen lazım dokunsan kemiği çıkacak 
(316 puan) tarafından
Nektoz ne ayyy Allah korusun yaaa
(13,202 puan) tarafından
Korkutmak amaçlı yazmıyorum hastanede o bölümde çalıştım parmakları kötü yanmış kopabilir kemikten
(14,036 puan) tarafından
Asliii son yorumun ciğerimi yaktı Allah korusun
(13,202 puan) tarafından
Yavrum minicik parmaklar Allah korusun ama o kadar kötü yanmış ki benim de içim gitti anneyse baya rahat evde kremlere geçirmeye çalışıyor. Sen benim gördüklerimi görseydin ahh Ahh bacım
0 oy
(985 puan) tarafından
Hametan sür derim birde thiocilline krem çok iyi tavsiye ederim . Göz için olan değil ama thiocilline krem deyin eczacıya
(316 puan) tarafından
Hemetan sarı Okan mı daha faydalı mavi olan mı
(985 puan) tarafından
Sarı olan
tarafından
Mavi olan yanik ve lekeler icin tavsiye ederim iz vs birakmiyo acisinida kesiyo
(316 puan) tarafından
Mavisini de sürdük aynı
0 oy
tarafından
Contractubex al ve kullan canim hem yanik hem iz kalmamasi icin 
(316 puan) tarafından
4 5 gündür böyle geçemidi hiç aynı duruyor
tarafından
Canim dedigim kremden alirsan gecer inşallah alirken eczaneyede sorabilirsin en iyi yanik kremi bu
0 oy
(930 puan) tarafından

Bizde yeni atlatıyoruz bacağı yandı çayı döktü oglum çok dikkat istiyorlar geçmiş olsun silverdin kantaron yagı elma kabuğu dönüşümlü sürüyor m

image

(1,238 puan) tarafından
Offff icin parçalandı ne olur çok dikat edin yaa allahım onları korusun
(316 puan) tarafından
Cok geçmiş, olsun sizinkide cok kötü olmuş
(1,543 puan) tarafından
Gecmis olsun Rif diye bir igne var. Kırıp icindeki sıvıyi uzerine dök kurumasina yardimci oluyor. Benim bacagima kizgin yag dokulmustu o cok iyi geldi 15 gunde hicbisey kalmadi
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Oyy baya da yanmış  yaa doktor ne dedi ki canım  onu  kullan  geçmiş olsun 
(316 puan) tarafından
Doktora gitmedik daha simdi saglık ocagına gideriz,
(5,949 puan) tarafından
Git canım  minnacık bebe nasıl dayansın  bu acıya  yazık
(316 puan) tarafından
Sagol
0 oy
tarafından
Aktardan balmumu al zeytinyag birde yumurta. 

Zeytinyağını ısıt. İcine balmumunu koy.eridigi zaman yumurtanin sarısını azar azar ekle karıştır.soguyana kadar karistir. Bebeğinin eline sür. Benim elime koluma yüzüme kaynar reçel geldi. Çok şükür bir tane izi kalmadi. 
0 oy
tarafından
İçim gitti yaa nasıl oldu cnm çok geçmiş olsn 
(316 puan) tarafından
Kaynamış suyun buharına elini verdi
tarafından
Offf yaa çok geçmiş olsun cnm
0 oy
tarafından
Ay kurban  olurum kac aylık üfff yaaa :(((
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Canım doktora götür benim oğlumunda çay dökülmüştü gün aşırı pansumana gitmiştik sonra da krem verdi iz kalmasın diye onu da kullanmıştık 
0 oy
tarafından
Anestol krem al sür canm hem uyuşturuyor hem de çabuk iyileştiriyor
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Doktor hangisini soluyorsa onunkullan çünkü çok kotu yanmış çok agirisi vardır kıyamam iltihaplanir burda söylenenleri deil.doktorun dediğini kullan çünkü önemli yanık az da deil 
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Canım mutlaka götür hastaneye kurban olurum ya nasıl yanmış benim içim acıdı görünce 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Saglik ocağina gotyrdun mu yanik kremi verir daha cabuk iyilesir geçmiş olsun
0 oy
(294 puan) tarafından

Geçmiş olsun kıyamam canı nasil yanmistir simdi niye o kadar beklettiniz ki yazik degil mi. Biz büyükler bile en ufak acı da kendimizi hemen hastaneye atiyoruz kac gündür bu halde yazık günah yavruna onun küçük yüreği nasil kaldiriyor bu acıyı  :'(:'(

0 oy
tarafından
Sen nerdeydin o anda benim cocugumun gozunden yas aktiginda bile kendimi sorguluyorum nasil daha cabuk hizli yaparim isimi de cocugun uyanmadan yanina gelirim diye elestirmek icin degil nerak ettigim icin soruyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 156 göst.
15 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aslicikk (802 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 244 göst.
12 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde guzelbirkizannesi (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 279 göst.
27 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 565 göst.
18 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Öykü'mün öykü sü (461 puan) tarafından soruldu

381,173 soru

11,411,117 cevap

34,952 kullanıcı

...