0 oy
111 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
1 aylık bebehim yaklaşık 1 haftadır kestim D vitaminini ebesine de söyledim dünde yeni aldım çünkü icirmeye başladığım gunxen beri cocukda gaz problemi vardı ilacı kestim çocuk normal düzeye döndü şimdi ise başka bı Dvit adı söyledi onu aldım dun inşallah ise yarar da problem olmaz sizlerde de böyle olan varmı 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ocean kullanıyorum. Gaz problemi olmuyor 
tarafından
Doktor mu yazması lazım
tarafından
Kendin alabiliyorsun
-Reklam-
0 oy
(4,146 puan) tarafından
Devavit kullanıyorum bende
tarafından
Bebekten bahsediyorum bacım ben
(4,146 puan) tarafından
Tamam bebeğe decavit kullaniyorum
tarafından
Banada başka verdi
0 oy
(4,697 puan) tarafından
Canım doktor mu verdi o vitamini yoksa sağlık ocağı mı 
tarafından
4.ayda demır takvıyesı yapılıyo canm 15 gunlukken d vıtamını verıyolar
tarafından
Bana sağlık ocağı Dvit 3 verdi 15 günlükken kontrole gittik kullanmaya başla günlük 3 damla dedi sonrasında 1 hafta kullandım çocukta gaz yapınca bıraktım 2 gün önce de 1 aylık aşıya gittik o zaman söyledim başka yazdı bunuda 1 kere kullan dedi günde yoksa hiç mi vermesem ne yapsam bilemedim şimdi 40 dan sonra kalça ve göz muaynesi için doktora goturucem o zaman söylesem mi bilmiyorum ki erken mi değil mi bilmiyorum ki vallahab
(4,697 puan) tarafından
Canım Burda da herkese 4. Ayda verdiler sana çok erken vermişler
tarafından
Bıze 10 gunlukken topuk kanı ıcn saglık ocagına gdınce verdıler ama ben saglık ocagının verdıgı devıtı kullanmadım ocean ıu 400 olanı aldım onu kullanıyorum canım. Demır ıcınde 4.ayda baslanıyomus ama bize  4.ayda degıl demırıde 6.ayda verdıler .
tarafından
Ya kafam çok aşırı karıştı yemin ederim ki
0 oy
tarafından
Ocean 400 ıu olanı kullanıyoruz bı sorun yasamadık canm
tarafından
Bnde bunda yaşamam inşallah ya

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 101 göst.
0 oy
9 cevap 107 göst.
27 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde erdem.hilal (184 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 181 göst.
0 oy
3 cevap 98 göst.
17 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,100 puan) tarafından soruldu

396,373 soru

11,856,605 cevap

35,951 kullanıcı

...