0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
14 aylık oğlum var ilk önce hayırlı bir kul ve saglikli hayırlı bir evlat olmasını isterim ki Allah herkese sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin merhameti bol şefkati bol biri ve hiçbir canlıyı incitmeyen biri 

16 Cevaplar

0 oy
(2,291 puan) tarafından
2 cihanda insanlara faydalı aziz biri olmasını isterim 
-Reklam-
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Çığlık çığlığa bağırmayan, uyuyan, uysuz olmayan, başka da bir şey istemem şimdilik gerisine katlanırım katlanıyorum da zaten 
(1,946 puan) tarafından
Şuan benimki bizi dövüyor uyarıyor ama anlamıyor canim açıyor diyorum ama bakalım ne zaman geçecek bu donem
(1,664 puan) tarafından
Evet dayak yiyorum bende :(((
0 oy
tarafından
Çevresindekilere saygılı ve sevgili olmasını isterim, böyle pis insanlara bulaşmamasını her zaman düz yolda ilerlemesini ve iyi ahlaklı bir kul olmasını isterim
0 oy
tarafından
Burda gördüğüm kdryla  kilolu uzun bülbül gibi şakısn 1 yaşında çarpma çırpma işleminin tümünü bilen çocuk öncelik olduğunu gördüm 
0 oy
tarafından
Sağlıklı olmasını isterim tüm hastalıkları bitip eskisi gibi bana bakmasını isterim ileriyi bilmem ama 
(1,946 puan) tarafından
Allah tez zamanda sağlık versin canimm
tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Dinine bağlı vicdanlı olsun yeter canım zaten bunlar varsa hersey vardır
0 oy
(5,366 puan) tarafından
Önce mutlu olmasını isterim:) 
(1,946 puan) tarafından
Allah bütün evlatlarımıza ömrü boyunca mutluluk versin
(5,366 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Adam olsun vijdani merhameti olsun guzel sevsin sevmesini bilsin suan oyle insallah daim olur 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Babasının aynısının tıpkısı olmasını istemişimdir hep. Doğmadan öncede fiziksel olrakta ona benzesin istiyodum doğduğunda bi baktım eşimin bebek versiyonunu görmüş gibi oldum :D
0 oy
tarafından
Hayırlı, sağlıklı merhametli, saygılı görgülü kısacası parmakla gösterilecek bir evladım olsun isterim 
0 oy
(1,314 puan) tarafından

14 aylik bir kizim var vatanına milletine hayırlı biri olsun birde eşim ve sülalesine çekmesin kafi Rabbimden başka bi isteğim yok şükür ☺️❤️

0 oy
(5,492 puan) tarafından
Aliesine hayırlı, vatanına milletine faydalı, islam ahlakı üzerine ahlaklanan yaşayan, yumuşak kalpli, sağlıklı çalışkan bi insan merhametli ve güzel ahlaklı bi insan olmasını isterim
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Salih bir kul 

Sağlıklı sıhhatli  

aklı başında akıllı zeki vicdanlı merhametli saygılı hayırlı  bir evlat olmasını isterim 
0 oy
tarafından
Allah'a kul olsun 
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Evvela hayırlı bir evlat sonra bir hoca hanım olmasını ilim öğrenmesini isterim hemde cok insAllah nasip eder Rabbim

0 oy
(1,363 puan) tarafından
Sefkatini ve merhametini, insani degerlerini ve en onemlisi kendine olan saygisini kaybetmemesini isterim. Onun disinda ne sececegi meslek ne yapacagi is zerre umrumda degil. Istedigi yerde yasayabilir, istedigi isle ugrasabilir. Ben onu kaliba sokmak yerine ona imkanlar dahilinde yapabilicegim en iyi sekilde egitimini vermek ve hayata hazirlamak. Sonrasi beni ilgilendirmez. 7 yasinda şuan 1. Sinifa basladi bu yıl, insallah iyi bir egitimle guzel ortamda büyütmek nasip olur. allahim ömur versin  hepsine. 2.yolda ayni dileklerim onun icinde gecerli :) 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 130 göst.
16 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde selindrn (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 183 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 85 göst.
0 oy
23 cevap 420 göst.
5 Kasım 2022 Diğer kategorisinde yesmesn (747 puan) tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...