0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (24 puan) tarafından

Sorum yukarda taktırsam mı acaba yarın randevum var ilac kullamıyorum zaten ama yine de taktırmak istedim hadi yuksek oldugunu gorupte daha da strese girerim diye korkuyorum sizce napim

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Holteri bilmeyen ve halter anlayan ben 

tarafından
Hiç bilmiyorum ki yavrum hiç yaşamadım çok geçmiş olsun bilen vardır belki
tarafından
Tansiyon tehlikeli aşamada degl doktor takarmi blmiyorum senin isteginle olmuyor çünkü doktor kararıyla oluyor ama sen çok kafaya takıyorsun benim tansiyonum 19lara fırlıyor bu kadar takmiyoru kiz
(24 puan) tarafından
Zaten dun kardiolojiye gittim o dedi bi takalim bakalım dedi yarın icin randevu verdi minik anne sen hamilemisin acaba
tarafından
36+0 hamileyim cano takma kafaya
Kardiyoloji takalım dediyse tak ama kafana takma bırak biraz akışına
(24 puan) tarafından
Korkuyorum iste elimde olmadan stres yapiyorum bende istiyorum akısına birakmak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kalp hastası misin 
(1,897 puan) tarafından
Minikanne kız gebelikte oluyor
Bende 16 idi hastanede tansiyonun anında yükseldi gebe on dakka içinde 9 a düştü oluyor bazen
(24 puan) tarafından
Yaaa ben 7 sene sonra tup bebekle hamile kaldım bise olur diye korkuyorum iste elimde olmadan
tarafından
Gebelik öncesi varmış "guzelkizim"
Fark etmemiştim zaten bizim aielde kronik
Ama ozgenin postlarina rasliyorum çok takıyor kafaya
tarafından
Rabbim kucağına almayı nasip etsin rabbim büyük dua et ama ilaçlarını düzenli kullan ama bu kadar takma kafaya nolursun
(24 puan) tarafından
Kullanıyorum ilaclarımi aksatmadan zaten ama.iste aklıma getirmeden duramiyorum surekli olumsuz seyler geliyor kafama beynime soz geciremiyorum
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Niye herşeyi bukadar dert ediyorsunuz yüksek olduğunu görüp de stres yaparmiuim da ne kız öyleyse senin kalp le değil psikolojik olarak şikayet lerin sebebi 

Ben taktırdım tekleme hissediyordum tekledigini düşünmeyi bırakınca tekleme di psikolojik ve sağlıklı beslen 
(24 puan) tarafından
Zaten ben de bunu ogrenmek icin taktirmak istiyorum cunku hastanede yuksek evde dusuk cikiyor taktirim dedim bende bu karmasadan kurtulim dedim simdide aleti taktikrinda yuksek cikar diye korkuyorum
(1,897 puan) tarafından
Tamamen psikolojik seninki
(24 puan) tarafından
Umarım psikolojiktir canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 46 göst.
31 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sena-55. (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 142 göst.
0 oy
2 cevap 124 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
26 Aralık 2023 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...