0 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Kizlar ikra ve belinay arasında kaldım ikra belinay olarak birlikte mi koysam yoksa ayrı ayrı mı koysam sizin fikirleriniz neler

9 Cevaplar

0 oy
(2,165 puan) tarafından
İki isim de güzel canm bence ikisini koyabilirsiniz :)
(7 puan) tarafından
Bende öyle düşünmüştüm canm ama Bi akrabam çok uyumsuz dedi bana kalırsa ikisini birlikte düşünüyordum anlamları güzel diye
-Reklam-
0 oy
(1,101 puan) tarafından

Kuzum ben ogluma iki isim koydum haksızlık olmasın diye kızıma iki isim koydum birazcık pişman oldum sonradan birazda tepki aldım niye ikisim koyuyon diye :D

(7 puan) tarafından
Aynen canm öyle oluyor da bende anlamları güzel ikisi arasında çok kararsiz kaldım acaba ikisini mi koysam diye düşündüm
(1,101 puan) tarafından
Koy hitsin ozman
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Benimde oğlumun adı iki tane  birini kullanıyoruz eminim büyüdüğünde  de oda bi isim kullanır bence en çok ne hoşuna gidiyorsa karar ver onu koy canım belinaydansa  ikra daha güzel bence 
0 oy
(2,321 puan) tarafından
İki ismide İlk kez duydum anlam ı ne
0 oy
tarafından

Kızımın ismi ikranur :angel:

(7 puan) tarafından
Birkaç tane daha var ama  bilemiyorum Azra melisa ve defne
0 oy
tarafından
Ben tek isimden yanaym ikra güzel canm
0 oy
(684 puan) tarafından
Öncelikle isim kişiliği belirler dinende bilimsel olarakta kanıtlanmış bişey ona göre karar verin ikinci olarak Belinay hiç duymadım İkra yeğenim var sesiz sakin sıcak kanlı fakat çok fazla içine kapanık dünyayı tek başına yaşıyor hasta gibi böyle 
(7 puan) tarafından
O zaman dediğiniz gibi anlamına bakıp öyle karar vermeliyim değil mi böyle bildiğiniz isimler önerin banada fikir olmuş olur
(684 puan) tarafından
Fatma koymayinda :))) araştırın isterseniz İkra yazanlara ahlaklarini sorun benzerler mi yegenimle
0 oy
tarafından
İkisi beraber uzun geldi bana belinay tek konulabilir 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 305 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Alya-! (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
11 Ekim 2021 Aile kategorisinde Biranne42 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 632 göst.