0 oy
410 göst.
Aile kategorisinde (2,357 puan) tarafından
Kizlar bugun kapilari camlari falan sildim silerken birden bi agirlik çöktü ustume aksam 8 gibide midem bulanmaya basladi hani yatsam anca kendime gelirim esime dedimki halsizlik var uzerimde cocuga 1 saat bakta ben dinleneyim diye adam almis telefonu eline tiktok izliyo ya sarji bitti diyo bide uykum geldi benim yatiyorum ben ya 1 saat baksan ölürmüsün gercekten bi halsizlik var cunku uzerimde bebegimi 1 saatten beri oynatiyorum uyumuyo 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sonra babayim derler çocuğunun üstündeki haklardan bahsederler tek çalışan baba bunlar sanki.. 
(2,357 puan) tarafından
Onu diyorumda bana diyo senin kadar hic bi kadin nazlanmiyo ben zaten naz yapmiyorum sonucta bu cocugu tek yapmadim sonra cocugu soranlara diyo cok fena uyumuyo senmi ilgileniyosunki
(612 puan) tarafından
Beni görse demek ki sen de ana misin falan der :) eşim dört gibi geliyor eve, daha oturmadan hemen kızımı alıp parka götürüyor.
-Reklam-
0 oy
(800 puan) tarafından
Eşim çok yardımcırır bana geriktiği zmn 

Ama her zmn derim babanın çocuk üstündeki hakkı %25

Gerisi anne hakkıdır die 
(2,357 puan) tarafından
Tabikide anne hakki ama maalesef anneninde bazen zor durumlari olabiliyo babaninda eli armut toplamiyo sonucta anne hakki diye hep anne bakcak diye bi kayle yok bence o dedigin %25 te ilgilenmiyo esim o nolcak
(800 puan) tarafından
Kız o %25 verdiği sperm hakkına değilse anne gibi nerde bakcaklar
(2,357 puan) tarafından
Aman keske vermeseydi o spermi bana tovbe allahim gunahada giriyom :-D
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Pardon ama ben evli erkek kadınların tıktok kullnmsna çok karşıyım ne var yani onun içinde ona bakcagna eşinle çocuğunla ilgilen sonra babaym diye geciniyolar
(2,357 puan) tarafından
Ya inanirmisin dün duşa girdim elinde telefon. Cocuk dönmüş orda agliyo kopuklu bi sekilde ciktim banyodan bu kadar umursamaz ya otel gibi kullaniyo bu evi
(1,122 puan) tarafından
Canm Allah yardmcn olsun cidden işin çok zor rabbim eşini hidayete erdirsin sonucda o ikinzn çocuğu tek yapmadn yani babalık görevini yapmak zorunda
(2,357 puan) tarafından
Amin canim insallah
0 oy
tarafından
Canım benim eşim 5 dkk bile bakmaz düşün yemeği kucağımda yaparım sofrayı kurarken oturur yemekleri çocuk kucağımda sofraya koyarım çünkü durmaz yerde düşün o derece pis bir insandır ama sorsan mükemmel bir baba Allahın cezaları
(2,357 puan) tarafından
Aha iste benimkide oyle ya
tarafından
Herkes 10 taneye bakıyomuş canım biz kadın değiliz
(2,357 puan) tarafından
Lafa gelince ceneleri baya aciliyo
tarafından
Aynen ama biliyomusun artık umrumda değil olan bana oldu yakınımda kimsemde yok bakmak için evimi halimi görsen bilsem çocuk asla istemezdim yardım edeceğini düşündüm ama sürekli tlf ve oyu  oynuyor hizmetide tam olsun yanıma bile gelmeyin diyor ama artık ona bakmıyorum önem vermiyorum o öyle yaparsa bende böyleyim yani
0 oy
tarafından
Allahım ya sanki kendi evladı değil şam babası resmen
(2,357 puan) tarafından
Bide bana hakliymis gibi diyo sadece sendemi.var cocuk bu ne naz allah askina ne alakasi var
0 oy
(375 puan) tarafından
O tiktok coplugunden bir an once kurtaran eşinizi. Allah korusun yuvaniz bile dağılır.  Allah akıl fikir versin esinize. Size de sabır...
(2,357 puan) tarafından
Sonra anlar iste kiymetimizi
(375 puan) tarafından
Yasi da kucuk sanirim esinizin
(2,357 puan) tarafından
Yok kiz 36 yasinda ama cocugu cok istedi dogduktn sonra zorlugunu gordu heralde sandi cocuk orda durcak biblo gibi
(375 puan) tarafından
Allah allah buyukmuste ama. Hani yaşı küçük olunca sprumluluk alamiyor diyeceğim ama oyle bisey degil. Sizinki de rahatliga mi fazla alıştı acaba?

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 164 göst.
29 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 167 göst.
13 Haziran 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 804 göst.
14 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde ❤sevgi seli❤ (667 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 247 göst.