0 oy
526 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
Kaynanamgil bi kere olsun arayip sormadi ustelik alinin ilk torunu olucak. Durumlari cok iyi ikiside ogretmen tek çocukları. Evlenirken de pek birsey yapmadilar zorunda degiller ama bu torun ya. Insan disarda bi kiyafet gorse alasi gelir bunlar ruhsuz sanirim. Hadi almak zorunda degiller ama insan bi sormaz mi. Durumumuz iyi olmadigini yetiştiremedigimizi biliyorlar. Korunduğumuz halde hamile kaldim bunuda biliyor kaynanam. Cok garip gercekten. 

13 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bi doğsun bakalim
-Reklam-
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Aynısı bende de var. Öğrendiğinde bi hayırlı olsun bile demedi. Allah benden uzak etsin de bana yeter:)
0 oy
tarafından
Canım biz yemeye ekmek zor bulduğumuz bi dönemdi istemeden oldu. Ekmek parası istemişti eşim ağzıyla kapınızı açan yok mu demişlerdi. 7 aylık oldu bebeğim daha bi çoraplarını görmedim. Çorabı bırak hayırlı olsun demediler. 2 seneye yakındır görüşmedik. Kışın doğalgaz yakamazdım ben iki sene buz gibi evde oturdum. Allahtan annemler varda destek oldular. Yoksa o bebekte bizde sefil olurduk. Bebeğim doğmadan 15 gün önce de iş buldu elhamdülillah. 
tarafından
Oy kuzum öyle üzüldüm, Allah kaynanangile insanlık nasip etsin kalplerine
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Onlardan gelecek hayiri bekleme canm sen yaoabildigin kadarini yap bazilari babanne dede olamiyor ne yazik kii
0 oy
(1,616 puan) tarafından
2 torun verdim Bi iğne bile almadı hiç dert etmiyorum Allah başka dert vermesin 
0 oy
tarafından
Dogmasina ne kadar var? Belki erkenden almak istemiyolardir
0 oy
(108 puan) tarafından
Doğsun bence farklı olur canım benim babam bize karşı çok ketumdur mesela biz doğmadan ismiyle anıyorduk o da kim doğmamış çocuk isimle mi çağırılır diyip durur  sevgsini hiç göstermez ama torun doğduktan sonra sevgi kelebeğine dönüştü kızıma karşı asla kıyamıyor 
0 oy
tarafından

Kaynana dediğin tam da bu bacım :ermm:

0 oy
(1,763 puan) tarafından
Ayni cnm erkekten ilk torunu onceden gorumcemin oglu vardi oka neler yaptilar neler bende kayinbaba olacak s.erfsizn adini koydum hayirli olsun bile demediler paran gonderiyorduk cocuk dogunca gonderemedik bid bicaklamaya kalkti birak hayirli olsun demeyi send bize bakacaksin deyip beni cocugumla babamon evine gitmemi soyledi neymis oglinu bu yasa o getirmis bid gelince bakamamis onlara
0 oy
(864 puan) tarafından
Sormazlar da almazlarda hiç bişe beklme ki alsınlar sorsunlar bence 
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Doğsun canım belki alırlar bwnimkidr almadi doğduktan sonra aldilar
0 oy
(23 puan) tarafından
Benimkide öyle benim durumumdasin sende korunurken oldu benimde
0 oy
(124 puan) tarafından
Valla benim de öyle kızım iki aylık oldu sadece bi çeyrek verdi oda ayıp olmasın diye dir kızı benle hamile a dan Z ye herşeyi aldı ama umrumda değil benm de zoruma giden şu bana da milletin eskisini kızıma getiriyor bu beni çıldırtıyor

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 327 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 829 göst.
30 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,399 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 2,065 göst.
21 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 209 göst.