0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (202 puan) tarafından

Hanimlar meraba. Benim giris katim acik mutfak. Suan salonunda 5 farkli hali var. Halilarimi bu eve uygun almadigim icin yeni halilari var olan halilarima uygun sekilde aldim. Simdi bu eve uyumlu hali almak istiyorum. Hem parca parca durmasin hem ayni olsun diye. Orta kat icin antreye antrasit pelus hali kestirdim ve yumos yumos cok hosuma gitti. Alt kat icinde acik gri pelus hali kestirsem mi diye dusunuyorum. Ama hem goruntu hem temizlik acisindan nasil olur guzel durur mi fikrinize ihtiyacim var karar veremiyorum. Yoksa ince kesme halilardan mi tercih etsem?

image

Hali gorseldeki gb. 

3 Cevaplar

0 oy
(5,848 puan) tarafından
Gerçek tavşan tüyü mü oluyo bu şimdi
(202 puan) tarafından
Yok canim degildir. Oyleyse bile alicgm urun bu degil ornek olsun diye ilk buldgumu koydum. Renk ve doku bu.
-Reklam-
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Sakın alma, aldım pişmanım, süpürsen temiz olmuyo, bi süre sonra içe çöküyo, yıka fırçala yine fayda etmiyor. Ben ettim ben yapma o hatayı
(202 puan) tarafından
Hadi ya vazgeciyim ozaman. Tesekkur ederim yazdigin icin.
(5,491 puan) tarafından
Yatak odamda beyazı var, halıları yıkamaya gönderdik onlar makinede yıkanıyo diye evdeydi, kayınvalidemin odaya verdim birini tertemiz 2 gün olmadan etraftaki kılı pisi üstüne toplamış ve kayınvalidem aşırı titizdir,. Rahatsız olmuş çocuklar ben b temiz kullandım ama böyle oldu dedi o bile mahçup oldu
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Benim halim da böyle alma . Birşey dökülünce yada silince yapışıyor normal halı gibi temizliyemiyorsun . Küçük çocuğun varsa hiç alma .
(202 puan) tarafından
Tamam. Teşekkür ediyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 96 göst.
10 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 182 göst.
2 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,181 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 111 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,377 puan) tarafından soruldu