0 oy
1,127 göst.
Diğer kategorisinde (3,148 puan) tarafından

image

image

kaynımla eltimin düğünü için bu elbise nasıl sizce hanımlar 25 yaşında 2 cocuk annesi minyon biriyim gören 18 diyor yaşıma VS gider mi dize kadar yırtmaçlı. Düğün köyde olacal zaten yemekli falan yani kına müzikli kadınlar arası yapılcak

30 Cevaplar

+1 oy
(4,003 puan) tarafından
ben cok cok begendim
(3,148 puan) tarafından
Sağol canım :)
-Reklam-
0 oy
(120,745 puan) tarafından
gogusten aasagi o kemer iyi degil bide etek kismi cok genis yaa
(3,148 puan) tarafından
Cidden mi ya ne zormuş düğün işleri :)
(120,745 puan) tarafından
kisaca 25 yasa uygun degil heleki kucuk gosteriyosan hic ygun degil
(3,148 puan) tarafından
Tüh yaa biraz daha bakayım yine ben bari
(775 puan) tarafından
Elbise güzel zarif çok da yakışmış ama düğün köyde olacakmış ben hemen üşüdüm o elbiseyle
0 oy
tarafından
Köyde olacak düğüne fazla salon işi bence
(3,148 puan) tarafından
Ya köyde oluyor ama gençler hep podyum gibi giyiniyor daha önce gördüklerimden biliyorum. Ben bide büyük eltiyim küçük eltim de şimdi abartır eminim ki basit kalırsam diye tereddütteyim biraz
(16,695 puan) tarafından
Kiz öyle köy diyip geçme.  Sen nasil giyiniyorlar bir görsen.
(3,148 puan) tarafından
Gercekten öyle ya salondan beter süsleniyor o gencler
0 oy
(28,382 puan) tarafından

Köye birazcık fazla rahat etme açısından ama güzel yakışmış yani

(3,148 puan) tarafından
Ya en usturuplu bu cok dedikoducu insanlar. Sıfır kol dekolte bel transparan vs zaten giyemem bide hava soguk artık en kapalı bunu buldum bide fiyatlar malum ucmuş
(28,382 puan) tarafından
Olsun buda güzel güle güle kullan
(3,148 puan) tarafından
Teşekkür ederimm
0 oy
tarafından
Rengini çok beğendim 
(3,148 puan) tarafından
Tatlı bi yeşil hep siyah giydim bugüne dek ilk kez renkli alacağım :D
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Yaaa fotoğraf çekerken olan çok iyi diğeri çok kötü kararsız kaldım 
(13,316 puan) tarafından
Net değilim elbisede ama neler giyiyorlar boşver sen. Trendyola falan baktın mı? Morhipoda da çok oluyır
(3,148 puan) tarafından
Yok ya baktım da kriter cok fazla sıfır kol askılı vs olmıycak göğüs sırt dekoltesi cok olmıycak gövdede transparan dantel olmıycak fiyat bütçeme uyacak ohoo nerdeee valla bulamıyorum :)
(13,316 puan) tarafından
Bulursun bu güzel yine de
(3,148 puan) tarafından
Inşallah inşallah teşekkür ederim
(13,316 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(470 puan) tarafından
Çok tüllü geldi bana kolları fln begenemedim cnm daha farklı modellere bak istersen
(3,148 puan) tarafından
Hiç bulamıyorum yaa kimi bel transparan kimi sıfır kol askılı kimi göğüs sırt dekolte VS bide fiyata bakıyorum yok valla ya
0 oy
(4,272 puan) tarafından
Köye fazla gelir mi hani dışarı toprak falan bilemedim kuzum ama çok yakısmıs ben açık bayanlarda çok beğeniyorum bu modeli prenses gibi zarif kibar duruyor bence 
(4,272 puan) tarafından
Kız giy giy o zaman altta kalma eltisin sonuçta giy salın ortada prenses gibi :D
(3,148 puan) tarafından
Haha valla bende öylee düşündüm de bakalım yasına gitmez diyenler var emin olamadım :)
(4,272 puan) tarafından
25 yaşında değil misin kuzum gider genelde o yaşlarda giyiyorlar zaten
(3,148 puan) tarafından
Evet bilmem minyonum vs dedim diye heralde öyşe dediler gerci cevrem benim yaşımıı ailemi biliyor yani
(4,272 puan) tarafından
İçine sindiyse giy bence canım yok daha iyisini bulurum dersen bak biraz daha ama bence güzel
0 oy
tarafından
Bu sen mjsin canım 
(3,148 puan) tarafından
Yok canım ben değilim
tarafından
Elbise çok güzel çok beğendim ya bu model ayakkabı yada ince bantli harika olur
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Elbise güzel ama kolları bozuyo bence
(3,148 puan) tarafından
Ya köy oldugu için sıfır kol göğüs sırt dekoltesi VS her seye laf ediyolar mecbur böyle tüllü müllü en usturuplu bu gibi geldi
0 oy
(14,881 puan) tarafından
Köyde yerleri süpürür bu. Bence salon olsa tamam ama köye cok uygun degil. Daha kisa bir elbise tercih edebilirsin bence. 
(3,148 puan) tarafından
Topuklu ile kaldırır bence ya kısa elbise mümkün değil köyde diyemem açık başlı tek kişi benim zaten kot pantolonum bile laf oluyor :D
0 oy
(1,632 puan) tarafından
Gayet güzel beğendim canım
0 oy
(800 puan) tarafından
Çok güzel bence

Nerden alcan cnm
0 oy
tarafından
Gider canım gayet güzel sade ve şık
0 oy
tarafından
Bence hoş duruyor yakışmış 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Ben cok begendim cnm cok guzel duruyor kayninin dugunune de fazla degil bence kesinlikle sonucta sen onlari temsil ediyorsun.
0 oy
(6,046 puan) tarafından
Rengi falan xda çok güzelmiş. Güle güle giy
0 oy
tarafından

Hiç kıyafet bulamazsan yani hosuna gitmezse giyilebilir bü model durusu güzel ama tül olduğu için alt tarafları cok cabuk yırtılıyo salonda değil köy bir kere giyersin sonrası terzi direk o taşlı ayakkabıdan kesin al <3 :D hayranım kaynım evlensin bende alıcam kapalısından köyde olur onunkide bulundugun yerde bi bak mağazalara canım sezon bitti indirim vardır kesin seneye ellerinde kalmaması için uyguna verirler belki hem giyersin üstünde duruşuda önemli riske atma derim abiye sonuçta sitede güvenilir mi arastır aman nazara gelme :kissing:

0 oy
(864 puan) tarafından
Bence fiziğine yakışmış canm ama köy için fazla :) 
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Ben çok beğendim rengi duruşu harika tam hanım hanımcık zarif te sağlıkla mutlulukla giy.

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 1,033 göst.
0 oy
5 cevap 229 göst.
0 oy
14 cevap 333 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde M.D (1,585 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 674 göst.
26 Mart 2022 Diğer kategorisinde Cimcimeannesi (174 puan) tarafından soruldu

396,989 soru