0 oy
890 göst.
Aile kategorisinde (124 puan) tarafından
Kızlar kayınvalideniz yeni doğmuş bebeğinize her geldğinde eski bebek kıyafeti getirse komşuların eskisi verse kabul eder miydiniz yada naparsınız bu arada kızı benle birlikte hamileydi ona a dan Z ye herşey aldı oyıncagına kadar bardağına kaşığına diş kaşıyıcısına kadar bebekle ilgili herşey bana da ayıp olmasın diye bi çeyrek onı da kabul etmedim zorla verdi benim çok zoruma gidiyor bu çocukta oğlunun çocuğu ilk erkek bi de utanmadan eşime diyor markete şu oyuncak gelecek bak diye eşim markette çalışıyor yüzsüz yani

22 Cevaplar

0 oy
(1,364 puan) tarafından
Kabul etmem. Oglum dogdugunda, eşimin yillaaaardir sakladigi, yünden bi panço gibi birseyini verdi babasinindi bu giydirirsin dedi. Aldim elime  tuttum şoyle, ben boyle seyler sevmiyorum giydirmem  dedim, geri uzattim. Sever saklamayi, 2.ye hamileyim şuan  gecen gun oyle bir poset yollamiş. Aradim bu çopleri atacaktin herhalde ama bana gelmis yanlislikla, bunlari atiyorum yada getireyim birine ver sebeblensin dedim. Oncesinde eşimi de aradim haber verdim dedim ariyorum diye birde eşim aramiş soylemiş.  Sende kabul etme, etsende toz bezi yap gorsun :) 
-Reklam-
0 oy
(13,220 puan) tarafından
Kendi kızı tabiki yapabilir cinsiyet ayrımı yapmanız çok yanlış söyle annene sana da yapsın demek ki onlar da adet kız tarafının yapması bazı yerlerde vardır bu adet
(124 puan) tarafından
Ya ben cinsiyet ayrımı yapmıyorum benm anneme dememe gerek yok yaptı yapıcağını kadın peki o naptı hiç bir şey benm kızdığım şu eskiyi de getir mesin insan yeni bi çorapta mı alamaz hiç getirmesin o zaman insan heves eder heves adet olayı değil bu anladın mı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 136 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Prensim ve prensesim (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,238 göst.
4 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 826 göst.
7 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 345 göst.
22 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,447 soru

11,858,914 cevap

35,956 kullanıcı