0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Djdjdj

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Mehlika Elçin önde ben arkada annem dökme yavrum elleme kızım onunla oynanmaz hayatımın özeti :D

-Reklam-
0 oy
(19 puan) tarafından
4 ve 5 yaşında oğlum var 1 sene önce evimiz yandı çocuklarınızın kullanmadigini elbiseleri veirmisiniz acaba
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Tek başıma olduğum için çoğunluk sıkılmakla
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Hep bı koşturmaca :D 
0 oy
tarafından
Nasıl geçiyor anlamıyorum bile çok hızlı 
0 oy
(192 puan) tarafından
Sabah 11 gibi uyaniyorum kahvalti yapiyoruz esimle kizimla sonra kizim anaokuluna gidiyor evden cikmadan tum islerimi hallediyorum sonra kizimi okula birakiyorum bes saat bana kaliyor arkadaslarimla cikip geziyorum sonra kizimi alip eve geliyorum hergun biryerlerdeyiz yani gunum dolu dolu geciyor bugunde yemege gidicez arkadasimla kizimi biraktikdan sonra
(670 puan) tarafından
Ne güzel ya
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Alp Kutay yapma oğlum

Alp Kutay ağlama oğlum 

Alp Kutay yemeğini ye oğlum

Alp Kutay sen beni çıldırtcak mısın oğlum vb :D:D

tarafından
Hahaha allah yardimcin olsn
0 oy
(3,041 puan) tarafından
Amanda benim oğlum uyanmis gunaydin pasamaa:)) sonrasında besleyip salona çit yaptım. Onun içine koyarım oyuncaklarıyla oynar ben işlerini yaparım. Kahvemi içerim. Tabi Bu sırada kameradan da kontrol ederim hep.  Çünkü yanına gidince beni görürse salmıyor. Sonra yanına otururum beraber oynarız. Sonra uyur uyanır bu şekilde devam eder. Durmazsa işi gücü bırakır yanında oturup oynatırım. Eve aldığım en mantıklı eşya bu çitler ve kamera. Resmen kurtarıcım oldu
(670 puan) tarafından
Ne kadarlik benim kızım hiç yerinde durmuyo eşimde çıt alalım diyo 6.5 aylık kararsızım beni hiç birakmiyo işim Zor yapiyorum
(3,041 puan) tarafından
Şuan 9 aylık canım. Ben 6 buçuk 7 aylık falandı aldığımda. Çok memnunum kendine özel alanı olmuş oluyor. Çitin içine büyük matlardan aldım birde. Tertemiz oynuyor. Daha güvenli geliyor bana. Gündüz uykusunda da çitin içine yorgan serip yatırıyorum. Uyanınca ağlamadan kalkıp oynuyor çoğu zaman.
(670 puan) tarafından
Evet benim bebeğimde aya kalkiyo kaç kere düştü hareketli bizede alsa cikmaya çalışır gibi geliyo bana
(3,041 puan) tarafından
Yok canım çıkamaz. Gorumcemin kızı 4 buçuk yaşında o bile zor girip çıkıyor. Onların bir kaç modeli var biz kalın olanından aldık. Tutunarak yürüyor şuanda o yöndende iyi oldu bizim için. Öyle devrilecek yada kırılacak birşey de değil.
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Oğlumla uğraşmaktan akşam nasıl oluyor bilmiyorum
0 oy
tarafından
Prk iyi sayılmaz sürekli evdeyiz sıkılıyoruz

İlgili sorular

+2 oy
32 cevap 441 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,587 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.