0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (63 puan) tarafından
Kızlar daha önce bi düşük yaptım ilk gebeliğim bu tutan 37+4 olduk sanırsın su bir ay 1 sene gibi geldi geçmiyo günler Allahım alim kucağıma istiyorum heycandan ölüyorum oğluşum gelsin diye yok bacım içimde bi his var sanki 41 haftayı geçermişim gibi geliyo ya sanki hiç doğmicakmış gibi tek manyak benmiyim :) doğsada kavuşsam diye bekleyen:)

3 Cevaplar

0 oy
(2,719 puan) tarafından

Ayy evet o son günler hiç geçmiyor. Ben de 38 den sonra bir an önce doğurayım artık diye beklerken 40+4 te doğurdum :)

Sağlıkla kucağına alırsın inşallah. 

(63 puan) tarafından
İnşallah canım heyecan iste söyle sağlıkla bi alsam kucağıma oh be dicem ya :)
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından
İşte ne var bunda az kalmış maşallah ben 36 haftalıkken elime aldım seninki de gelir inşallah merak etme 39 da gelir ben öyle hissediyorum hadi bakalım hayırlısı olsun sağlıkla sıhhatle gelsin
(63 puan) tarafından
Hani ilk çocuk heycan falan sanki hiç gelmez gibi geliyo insana önce babasının askerlik şafagını saydım bir sene o daha çabuk geçti kız bunun şafagıda bitmiyo gibi geliyo artık :)
(12,264 puan) tarafından
Gelir geceleri çok ağlayacak gazı olacak şimdi senin ilk heyecanım biliyorum tahmin edebiliyorum kime benziyor hemen kavuşayım diye düşünüyorsun Allah kucağını boş bırakmasın inşallah zaten zamanı gelmiş maşallah 37 haftalık olmuş ben dördüncüyü bile beklerken çok heyecanla bekledim seni kat ve kat iyi anlıyorum hayırla sağlıkla gelsin inşallah
(63 puan) tarafından
Aynen öyle canım ya daha öncede kaybettm 3 sene sonra tam tedaviye başlarken süpriz olarak geldi valla bacm ağlamasına bile razı durumdaym suanda ya :)
(12,264 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah Rabbim vermiş ne güzel bekledin ama değilmiş
(63 puan) tarafından
Çok şükür :)
0 oy
(404 puan) tarafından
Ahahaha kendimi okudum günümüz aynı :) bende de aynı sorun var 37 haftada bebeğim 3514 gramdi ve kafası büyük kanala girememiş çok heyecanlıyım ve korkuyorum ve kaygı duyuyorum herşeyi bir anda yaşıyorum :)
(63 puan) tarafından
Kız maşallah bizimki daha 2950 bee bende ufak benimki diyorum qma kilosuyla bir gelmiyo tabi iner bacm iner bizim arkadqşınki hep tersti doktorlar hep sezeryan dedi dün valla bi gitti dönmüş üstüne normalle çıktı valla bu ultrqsonlara fazla takılma ;)
(404 puan) tarafından
İnşallah bizim de öyle olur baş aşağı da ama kanala giremiyor cumartesi konturol var muhtemelen sezeryan planı yapacağız :( benimki 2 hafta önde gidiyor bence sızinkinin kilosu gayet normal
(63 puan) tarafından
Kuzum sağlıkla gelsnlerde yeterki

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 267 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Magnolya (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.
0 oy
1 cevap 82 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Narin Can (4 puan) tarafından soruldu
0 oy