0 oy
872 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (770 puan) tarafından
Kullanıp memnun kalan var mı genelinde 9 kg diyor daha fazla kullanmak istiyorum ben 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzu bence hic gerek yok .O kadar para verip sadece bir kac ay kullaniyorsun .Ayi ilerleyince kimi cocuk da durmak istemiyormus icinde zaten.
tarafından
Şerife benim kız dokuz aylık halen daha tepesinde
(13,202 puan) tarafından
Valla Şerife Kerem 25 günlük falandı aldık 5-10 dk zor durdu hem de kendinden sallanan pişmanlık mı hayır benim çocuğum huysuz
(770 puan) tarafından
Eşim işi gereği 10 12 gün olmayack yanımda da kmse olmayack o yuzdn en azndn duş yemekle uğraşırken bebek onda sallanır diye dusundm
tarafından
Aslim evet kimi cocuk durmuyomus
Kimi cocuk da müptelası :D☺️
Gozdem seninki durmus ne guzel ❤️☺️

O zaman al kuzu  ❤️

Ben otomatik almadim .Bi bebise bakicam gidisata gore zorlanirsam alirim sanirim ❤️

Kolik falan olursa ya da huysuz olursa bosuna almis olurum.Normal ana kucagi aldim .
(13,202 puan) tarafından
Güle güle kullan Şerife
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cnm bende alacaktım ama burda arkadaşlar dedi ki gerekli bir şey değil iyiilki de almadım çünkü artık bir dakika olsun yerinde durmuyor sırt üstü hiç durmaz benim yavrum
(770 puan) tarafından
Ben yalnız oldugum icn uzun süre bana yardımcı olur gbi geldi
0 oy
tarafından
Gerek duymadım almadım
(770 puan) tarafından
Ben yalnız oldugum icn lazm gbi geldi
tarafından
Bende yalnızdım yalnızım hala tavandan salıncak yaptım daha iyi
0 oy
(1,680 puan) tarafından
Gerek duymadım kuzum onun yerine git ana dizisi var inan iki yaşına girecek hala onda uyur ikinci bebeğime beşik bile almayı düşünmüyorum ana dizinde büyüttüm oğlumu beşikte yatmadı bile o kadar söyleyim sana
(770 puan) tarafından
Eşim evde olmadığı icn lazım olur gbi geldi en azndn beni biraz rahatlatır
(1,680 puan) tarafından
Heeee şimdi anladım kuzum benim akrabam almış kız evde tek eşi askereyede bazen hep gece gündüzu yok oda almış rahat ettim dedi olur o zaman
0 oy
(800 puan) tarafından
Çok sallanmak istiyorsa sallanarak uyuyorsa biuykunun beşik aparatı var vnm otomatik sallama aperatı
(770 puan) tarafından
Bunu bı araştırayım duymamıştım teşekkür ederim
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Kaynanamlar almıştı bana çocuk onda durur da sende bi yemek yersin dinlenirsin diye çok güzel ben çok memnundum şarkı çalıyor ninni çalıyor kuş sesleri falan var ışığı var karanlıkta korkmasın diye sallama seviyesi falan varama 3 4 aylıktı alındığında 8 9 ay olunca bıraktık çünkü artık büyüdü binse hala taşır ama ben güvenemiyorum düşer diye benimki joie markasınındı canım ama illa olmazsa olmaz mı tabiki de değil kaynanoşum almasaydı ben almazdım şahsen o paraya skshslsjslsn
(770 puan) tarafından
Bakaym bı bu markaya da teşekkür ederim
0 oy
(1,850 puan) tarafından

image

Bunu aldım memnunum

(770 puan) tarafından
Bunu aradım satılmıyordu tekrar bakaym
0 oy
(1,850 puan) tarafından

image

Bunu aldım memnunum

(1,850 puan) tarafından
Netten ikinci el aldık katlanıp Mama sandalyesi oluyor. Emzirip bırakıyorum 4 kademede çalışıyor zaman ayarı müzik sesi var
(770 puan) tarafından
Sıfırı yok galiba degilmi bende bundan istedim ama ‍♀️ artık uretilmiyor galiba bakaym tekrar teşekkürler
(1,850 puan) tarafından
Değişik modelleri var ama buna benzer yok

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 153 göst.
19 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Dozdere1 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 353 göst.
4 Şubat 2021 Aile kategorisinde Elf123 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 146 göst.
9 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Soni (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 424 göst.
25 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu

379,736 soru

11,367,556 cevap

34,850 kullanıcı