0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde (1,621 puan) tarafından

Kızlar hiç bi şeyi takmıyorum biri bişey dese de 1 gün taksam sonra banane der geçerim unutmuyorum ama kendime dert etmiyorum ablam la konuşurum der keşke senin gibi olsam nasi duruyon eşimle konuşurum herşeyi çok takar onları gördükçe kendimi anormal hissediyom:D misal daha yeni bi arkadaş gördüm eşi balıkesirden evlenmeliydim demiş benimki de keşke zengin bulsaydım der bende hep dalga geçerim odadan takma diş ara diye burda böyle çok takılanları görünce kendimi tuhaf hissediyom sorun bende değil demi :D

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hakkat nasıl beceriyorsun öyle olmayı 
(1,621 puan) tarafından
Ay valla bilsem kız :D kendim tuhaf geliyorum artık sorun bende gibi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Takilcak durum var durum takilmicak durum var. Esin böyle birşey sana söyleyip dusunmuyorsan alinmiyorsan bu sorun haline gelmiş demek ki 
0 oy
(391 puan) tarafından
Duruma, konuya göre değişir, kafaya takılacak şeyler var, takılmayacak şeyler var. Öncelikle onu ayırt etmek lazım 
0 oy
tarafından
Bende takmam genelde canımı sıkan bı durum olursa da koyarım lafı geçerim alınan alınır sinirlenen sinirlenir az ötede oynasınlar yani . Ben uzulecegime onlar üzülsün anam beni ağaç kavugundan çıkarmamış kusura bakmasınlar yani 
(196 puan) tarafından
Şu laf koyma işi nasıl yapılır ya bi taktiği var mı ben hep kendim üzülürüm kimseyi üzemem üzersem gene üzülürüm üzdüğüm için
0 oy
tarafından
Benim adımda galesize çıkmıştır herkez tinnnnnn ama eşimin dediklerini takarım ve burnundan getirimm ama kimse için o güzel kafamı yoramam ohhhhhh misssss
(1,621 puan) tarafından
Ahahahah aynı ben bana dokunmayan yılan bin yaşasın misali
0 oy
tarafından

Hayır yavrum normal olan sensin aferim sana 

Bende 14 yil sonra öyle olabildim bende simdi takmıyorum :D ohhh be böylesi daha iyi cok rahatım valla

(1,621 puan) tarafından
Aynen öyle kız valla aman ne düşünüp kendimizi yıpratalım
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Dert etmiyoruz diye bizi umursuz sanıyorlar herşeyin yeri zamanı var 
(1,621 puan) tarafından
Evet canım ye orasida öyle
0 oy
(461 puan) tarafından
Bende senin gibiyim hemen affederim fazla düşünmem asla unutmam bı tartışma veya mevzusu olsun baştan sona herşeyi anlatırım su yaptın dedin diye genel olarak herkesten uzak dururum laf taşımam sır tutarım bilmiyormuş ayağına yatarım
(1,621 puan) tarafından
Anam kız kendimi bu kadar anlatmadıydıl sen resmen beni anlatmışsın ikizimi buldum sanki :D sorması da burcun ne
(461 puan) tarafından
Hahah başak burcuyum kuzum yükselenim aslan :D
(1,621 puan) tarafından
Yok burçtan benzemiyomuşuz benim ikizler yükselen boğa :D
(461 puan) tarafından
Olsun huyumuz bir :D
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Bende pek takmam ama ben lafımı esirgemem veya yapacagımdan geri kalmam. İçimde kalmadığından takacak bişeyim de olmaz. Ben üzülüp hasta olup düşüneceğime üzeni daha çok üzerim kıranı daha çok kırarım. 

İlgili bir soru bulunamadı

381,363 soru

11,417,446 cevap

34,969 kullanıcı

...